Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       Na vrásky s úsmevom

Activ Calcium drink Grep 20ks

Unikátna trojrozmerná štruktúra tvorená zvápenatými bunkovými stenami červenej riasy zabezpečuje oveľa vyššiu biologickú aktivitu a dostupnosť v porovnaní s inými multi-minerálnymi zdrojmi. Je chemicky a fyzikálne odlišný od iných minerálnych foriem. Kamenné vápenaté soli (uhličitany, citrany, resp. oxidy...) majú iba krátku dobu vstrebateľnosti a nízku využiteľnosť (veľké množstvo sa vylúči močom). Vápnik v Activ Calcium drink poskytuje pozvoľnú, dlhšiu dobu vstrebateľnosti s vysokou využiteľnosťou.

Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A004
Dostupnosť: sklad dodávateľa
28 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Prírodný multi-minerálny komplex získavaný zo vzácnej červenej morskej riasy Lithothamnion, ktorá rastie v čistej vode Atlantického oceánu na severozápadnom pobreží Islandu.

Červené riasy počas svojho životného cyklu absorbujú neznečistenú morskú vodu bohatú na minerály, následne odumrú (zvápenatejú), klesajú na dno oceánu a až potom sa zberajú. Obsahujú bioaktívny vápnik, horčík a ďalších 72 stopových prvkov (napr. bór, molybdén, kobalt, nikel, meď, fosfor, fluór, selén, jód, sodík, železo, síra, mangán, zinok atď), z ktorých viaceré samostatne nemajú význam, avšak v rámci multi-minerálneho komplexu navzájom synergicky pôsobia.

V porovnaní so zeleninou obsahujú morské riasy 10-20x viac minerálov a svojím zložením a obsahom sa najviac približujú zloženiu minerálov obsiahnutých v ľudskej krvnej plazme.

Unikátna trojrozmerná štruktúra tvorená zvápenatými bunkovými stenami červenej riasy zabezpečuje oveľa vyššiu biologickú aktivitu a dostupnosť v porovnaní s inými multi-minerálnymi zdrojmi.

Je chemicky a fyzikálne odlišná od iných minerálnych foriem. Kamenné vápenaté soli (uhličitany, citrany, resp. oxidy...) majú iba krátku dobu vstrebateľnosti a nízku využiteľnosť (veľké množstvo sa vylúči močom). Vápnik, ktorý obsahuje  Activ Calcium Drink poskytuje pozvoľnú, podstatne dlhšiu dobu vstrebateľnosti a vysokú využiteľnosť.

Výhody:

  • 100% prírodný produkt rastlinného pôvodu
  • 10- 20 násobne vyšší obsah minerálov ako zelenina
  • neutrálna chuť a vôňa
  • odolný voči teplotám
  • prínosy na kosti, kĺby, zuby a tráviaci systém

Aktívne látky:

Vitamín K2

podstatne ovplyvňuje vstrebávanie vápnika

prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a pomáha udržiavať zdravé kosti a cievy

vo vzácnej forme MK-7  - má dlhú dobu využiteľnosti v ľudskom tele

najlepšie pôsobí s vitamínom D, nakoľko vitamín D prispieva k lepšiemu využitiu vápnik a zabráňuje jeho usádzaniu na cievach, teda kombinácia vitamínu D a K zaistí vstrebávanie vápnika tam, kde je to potrebné

Vitamín D

spolu s vitamínom K prispieva k udržaniu zdravých a silných kostí

podporuje imunitný systém

podporuje tvorbu a udržanie správne funkcie svalov

MCT OIL

rýchlo vstrebateľný olej vo forme prášku

neukladá sa ako tuk

je zdrojom energie

vhodný pri redukčných diétach


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom