Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       Na vrásky s úsmevom

Activ Calcium Junior drink zelené jablko 20ks

Unikátny prírodný multi-minerálny komplex získavaný zo vzácnej Červenej morskej riasy Lithothamnion , ktorá rastie v čistej vode Atlantického oceánu na severozápadnom pobreží Islandu. Obsahuje bioaktívny vápnik, horčík a ďalších 72 stopových prvkov (napr. bór, molybdén, kobalt, nikel, meď, fosfor, fluór, selén, jód, sodík, železo, síra, mangán, zinok atď), z ktorých viaceré samostatne nemajú význam, avšak v rámci multi-minerálneho komplexu navzájom synergicky pôsobia. Drink vhodný pre deti od 6 rokov.

Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A005
Dostupnosť: sklad dodávateľa
28 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Prírodný multi-minerálny komplex získavaný zo vzácnej červenej morskej riasy Lithothamnion, ktorá rastie v čistej vode Atlantického oceánu na severozápadnom pobreží Islandu.

Červené riasy počas svojho životného cyklu absorbujú neznečistenú morskú vodu bohatú na minerály, následne odumrú (zvápenatejú), klesajú na dno oceánu a až potom sa zberajú. Obsahujú bioaktívny vápnik, horčík a ďalších 72 stopových prvkov (napr. bór, molybdén, kobalt, nikel, meď, fosfor, fluór, selén, jód, sodík, železo, síra, mangán, zinok atď), z ktorých viaceré samostatne nemajú význam, avšak v rámci multi-minerálneho komplexu navzájom synergicky pôsobia.

V porovnaní so zeleninou obsahujú morské riasy 10-20x viac minerálov a svojím zložením a obsahom sa najviac približujú zloženiu minerálov obsiahnutých v ľudskej krvnej plazme.

Unikátna trojrozmerná štruktúra tvorená zvápenatými bunkovými stenami červenej riasy zabezpečuje oveľa vyššiu biologickú aktivitu a dostupnosť v porovnaní s inými multi-minerálnymi zdrojmi.

Je chemicky a fyzikálne odlišná od iných minerálnych foriem. Kamenné vápenaté soli (uhličitany, citrany, resp. oxidy...) majú iba krátku dobu vstrebateľnosti a nízku využiteľnosť (veľké množstvo sa vylúči močom). Vápnik, ktorý obsahuje  Activ Calcium Drink poskytuje pozvoľnú, podstatne dlhšiu dobu vstrebateľnosti a vysokú využiteľnosť.

Výhody:

  • 100% prírodný produkt rastlinného pôvodu
  • 10- 20 násobne vyšší obsah minerálov ako zelenina
  • neutrálna chuť a vôňa
  • odolný voči teplotám
  • prínosy na kosti, kĺby, zuby a tráviaci systém

 

Kalciový drink junior zelené jablko 

Aktívne látky:

Vitamín K2

podstatne ovplyvňuje vstrebávanie vápnika

prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a pomáha udržiavať zdravé kosti a cievy

vo vzácnej forme MK-7  - má dlhú dobu využiteľnosti v ľudskom tele

najlepšie pôsobí s vitamínom D, nakoľko vitamín D prispieva k lepšiemu využitiu vápnik a zabráňuje jeho usádzaniu na cievach, teda kombinácia vitamínu D a K zaistí vstrebávanie vápnika tam, kde je to potrebné

Vitamín D

spolu s vitamínom K prispieva k udržaniu zdravých a silných kostí

podporuje imunitný systém

podporuje tvorbu a udržanie správne funkcie svalov

MCT OIL

rýchlo vstrebateľný olej vo forme prášku

neukladá sa ako tuk

je zdrojom energie

vhodný pri redukčných diétach

 

Použitie:

Vhodný nápoj pre deti od 6 rokov.

 


Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených.

Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom