Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Activ Cordyceps - podpora vitality a imunity 30 kps.

Cordyceps - hustovnica čínska je veľmi pozoruhodný druh cudzopasnej huby.  Bola dlhú dobu hlavnou žložkou tradičnej čínskej medicíny. Používa sa už viac ako 5 000 rokov ako zdroj energie, na upevnenie zdravia a bol klasifikovaný ako "predlžovač života". Používa sa ako omladzovací prostriedok a k zvýšeniu hladiny energie. Je známy svojimi pozitívnymi účinkami proti slabosti a únave.

Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A013
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie 5-7 dní
23 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Cordyceps sinensis - cudzopasná huba, ktorá pochádza zo západnej Číny. Vzhľadom k jej izolovanému rastu, je jej zber zložitou a nákladnou procedúrou. Má veľmi neobvyklý a výnimočný životný cyklus.

Tradičná čínska medicína Cordyceps sinensis opisuje ako prírodné antibiotikum, neutralizátor rôznych jedov a silný antioxidant. Ďalej sa uvádza, že výťažok z Cordyceps sinensis pomáha pri prechladnutí, zápaloch dýchacích ciest, močových ciest alebo tiež napomáha obnove pečene a obličiek.

V tradičnom liečiteľstve je tiež odporúčaný ako podporný doplnok stravy pri ochorení srdca a ciev. Napomáha regenerácii svalovej hmoty po veľkej záťaži. Je vhodný ako prevencia pre zlepšenie imunity a psychickej pohody. Pomáha aj pri mozgovej činnosti - pomáha pri sústredení a učení sa. V Číne sa s obľubou používa ako afrodiziakum, je možné Cordyceps užívať tiež pre skvalitnenie sexuálneho života a zvýšenie libida.

V Starovekej Číne Cordyceps používali na posilnenie obličiek a pľúc, je schopný rozširovať dýchacie cesty, a tým sa zvyšuje množstvo kyslíka v krvi. Podporuje produkciu estrogénu, preto je vhodný aj ako prevencia pred osteoporózou. Tradične sa cordyceps tiež používa pre posilnenie obranyschopnosti pri opakovaných infekciách či chronických zápaloch.

Pri vírusových a bakteriálných infekciách – je nazývaný „prírodné antibiotikum“. Obsahuje polysacharidy, ktoré vyvolávajú imunitnú odozvu pri vírusovej či bakteriálnej infekcii, napr. Streptococcus pneumoniae, Candida alabicans.

Denná dávka:

1 kapsula denne ( 400 mg )

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Activstar s.r.o., Dolný Moštenec 163, 01701 Považská Bystrica

 


Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom