Kontakt: +421 918 494 464 I info@ekolagen.sk  

 

Kolagén pre Teba

Prírodné kolagény Colway

Kolagén je základnou bielkovinou v ľudskom tele. Je základom spojivového tkaniva. Bol vždy stredobodom záujmu medicíny a vzhľadom na vplyv kolagénu I. a III. typu na vzhľad a kvalitu pokožky, tiež kozmetológie. V ľudskom tele kolagén tvorí asi 30%  bielkovín a až 70% bielkovín kože.

Kolagén sa nachádza v celom našom tele, výnimku tvoria krv, moč, sliny (tekutiny). V tele dochádza k výmene, resp. obnove kolagénu, najrýchlejšie je to v pečeni, najpomalšie v kostiach. V pokožke je to cca 100 dní. Za rok sa v organizme vymení v priemere až 3 kg. Čím sme starší, tým je výmena nižšia a pomalšia. Rapídny pokles nastáva v klimaktériu. 

Následky nedostatku, ktoré sú na zovňajšku a sú viditeľné, sú najčastejšie vrásky, ťažko liečiteľné rany, suchá koža, lámavé vlasy, nechty, vredy, akné. Vnútorné, neviditeľné prejavy sú napr. popraskané, krehké cievy, žily, zlý stav a fungovanie vnútorných orgánov, zvýšená náchylnosť na civilizačné choroby, oslabenie zraku...

Stav kolagénu v našom tele určuje náš biologický vek a podieľa sa na našom zdraví, výzore, či kondícii. Tento stav môžme ovplyvniť používaním kvalitných, bezpečných a účinných kolagénových prípravkov. 

Kolagény, ktoré ponúka spoločnosti Colway a Colway International sú natívne, transdermálne a biologicky aktívne bielkoviny. Predstavujú produkty antiage jedinečné v celosvetovom meradle. Na rozdiel od množstva krémov na trhu  – nebojujú s následkami, ale útočia už na príčinu prejavov starnúcej pokožky. 

Živé kolagény Colway sú hydráty, nie hydrolyzáty !

Je veľký rozdiel medzi mŕtvymi hydrolyzátmi hovädzieho či bravčového kolagénu, ktorý sa doposiaľ v kozmetológii používa a živým rybím biologicky aktívnym kolagénom Colway.

Kolagén Colway je z biologického hľadiska stále "živá" bielkovina, revolučný objav.   

Prírodné kolagény pôsobia tak, že pôsobia už na príčiny starnutia, nie na následky. Vynález výroby kolagénu,  metódou hydratácie rybieho kolagenu, je jedným z najväčších vynálezov biochémie 20. storočia. Prírodný kolagén si totiž zachovává dokonca aj po uložení v nádobe zo skla štrukturu trojitej skrutkovice  - helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Je to jeden z najväčších objavov svetovej kozmetológie i biotechnológie bielkovin.

Produkty rozpadu trojitej helisy rybieho kolagenu zušľachťuje medzibukové kožné tkanivo tým, že  stimuluje fibroblasty k zvýšenej "produkcii" vlastného kolagenu. Túto schopnosť nemá vo svetovej kozmetike žiaden iný výrobok.

Vynález kolagénu z rýb a jeho výroba je chránená patentom č. 206813.

 

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania