Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Beauty Intensive Duo Larens

NOVINKA UŠETRÍTE

Revolučné produkty v starostlivosti o mladistvý vzhľad. Luxusné krémové sérum Syn Ake Eye & More New Formula na okolie očí a mimické vrásky. Pôsobí proti vráskam a opuchom, vyživuje a prináša efekt oddychnutého oka a rozžiareného pohľadu. Biopeptidové sérum Larens intenzívne  regeneruje a vyživuje pokožku a vlasy.

Výrobca: Larens
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: L047
Dostupnosť: na sklade
75 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krémové sérum SYN AKE EYE & MORE NEW FORMULA LARENS

Nová formula - Luxusné krémové sérum na okolie očí a mimické vrásky. Sérum má ľahkú krémovú konzistenciu a dokonale sa vstrebáva. Inovatívny výrobok využíva silu neuropeptidov a aktívnych zložiek na ošetrenie jemnej pokožky okolia očí a mimických vrások. Pôsobí proti vráskam a opuchom, vyživuje a prináša efekt oddychnutého oka a rozžiareného pohľadu.  Ideálny pod make-up. 

   Viac...   

 

BIOPEPTIDOVÉ SÉRUM LARENS

Veľmi pohodlný prípravok na tvár, celé telo a vlasy, založené na jedinečnej receptúre Biopeptid Complex a Nutrivi vode. Kozmeceutikum, ktoré intenzívne  regeneruje a vyživuje pokožku a vlasy. Dlhodobo chráni pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia, či horúce slnko, alebo silný mráz, vietor, chemicky znečistené prostredie. Sérum má vyživujúci, regeneračný a ochranný účinok.

   Viac...   


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom