Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Prírodné živé kolagény pre vnútorné užívanie

Ak chceme ostať čo najdlhšie v kondícii a nechceme mať deficit kolagénu, v strednom a staršom veku by  dopĺňanie kolagénu vnútorne malo byť samozrejmosťou. Nedostatok kolagénu v tele je úplne prirodzený jav a je súčasťou procesu starnutia. Je možné s tým bojovať a zachovať organizmus v dobrej kondícii dlhú dobu.

V prípade vysokého športového nasadenia sa hodí dopĺňanie kolagénu vnútorne v kapsliach Colvita aj v mladšom veku. Chráni svaly, šľachy a kĺby pred zranením a zabraňuje rýchlemu opotrebovaniu, čím dokáže o niekoľko rokov predĺžiť športovú aktivitu. Dopĺňať kolagén je vhodné aj v rekonvalescencii po operáciach a zlomeninách. Okrem kolagénu v prípravku Colvita nájdete riasy Algy, ktoré obsahujú vysoké množstvo minerálov (hlavne jódu), ktoré priaznivo pôsobia na zdrave celého organizmu a vitamín E.

Dôležité!  Pre tvorbu kolagénu je dôležitý vitamín C.

Kombináciu kolagénu s vitamínom C nájdete v prípravku, C-vitamín s kolagénom

Vynikajúcim doplnkom výživy s obsahom kolagénu, vitamínu C a ďalších prírodných zložiek na podporu regenerácie kože, vlasov a nechtov je prípravok CollUp.

Collagen Booster - lyofilizovaný hydrát kolagénu s lyofilizovaným hráškom a aminokyselinovo-minerálny komplex z mletých rybích kostí


 

Filter
Cena