Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Krémy a séra na okolie očí

 

Očné krémy nie sú rozmarom výrobcov, ale nevyhnutnosťou, aby vyhovovali špecifickým potrebám pokožky tejto oblasti. Dermo - epidermálna vrstva okolo očí je extrémne tenká so zanedbateľným počtom mazových žliaz. A tiež podkožná vrstva v tejto oblasti je tiež veľmi tenká.

To všetko robí pokožku okolo očí mimoriadne náchylnú na vplyv environmentálnych faktorov a plynutia času. Navyše, samotná citlivosť očí si vynucuje používanie špeciálnej kozmetiky, ktorá je mimoriadne jemná a bez dráždivých zložiek, pretože – žiaľ – sa stáva, že aj účinné prípravky môžu dráždiť, spôsobovať slzenie a začervenanie okolia oka.

Okrem toho, aby bola starostlivosť o túto mimoriadne chúlostivú oblasť úspešná, musí byť splnená ešte jedna podmienka - a to dodržanie pravidla minimalizmu pri používaní produktov, ktoré v optimálnom prevedení spočíva v používaní iba jednej kozmetiky. Jedného produktu, ktorý spĺňa viac potrieb, musí byť jemný, aby nielen nespôsoboval podráždenie, ale odstránil už existujúce a bol účinný už od prvej aplikácie...


 

Filter
Cena