Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Referencie

Referencie a hodnotenia originál nájdete na Zlatých stránkach  "Na vrásky s úsmevom - Kozmetika s prírodným kolagénom" Ak ste spokojná/ý s produktami či službami z tejto stránky, budem vďačná, ak svoje hodnotenie pridáte. Môžte na Zlaté stránky, Facebook, Instagram, do správy, mesengera, SMS...

Vopred ďakujem

 


Slavka:

"Pearl Atelocollagen, bola pre mňa nepoznaná kozmetika,dnes je však produktom, ktorý pravidelne používam a je pre mňa príjemným prekvapením. Pokožka je na pocit mäkká, hladká, eliminuje vrásky. Čo viac si priať?😉🙂"

 

Ľudmila Burcáková:

"S produktami som veľmi spokojná. Prístup, ochota a rýchlosť dodania objednaného tovaru nad očakávania."

 

Pavla:

"*****"

 

Mária:

"Veľká spokojnosť s produktmi a výživovými doplnkami, kolagény sú fantastické,pleť je perfektne zhydratovaná,pružná, mladšia, krásne miznú jazvyčky po akné, kožnou lekárkou mi bola diagnostikovaná rosacea (začervenanie líc, alergia na slnko) a po pravidelnom používaní je problém preč. Za mňa top Gold kolagén. A v neposlednom rade, si veľmi vážim spätnú väzbu pani Ivetky, ochotu poradiť a pomôcť vybrať produkt, ktorý v konkrétnom čase moja pleť potrebuje"

 

Eva:

"Po dlhšom váhaní som kúpila Krém na tvár Blue Diamond Colway 50 ml a neľutujem, ľahko sa natiera, už po pár dňoch užívania som zistila zlepšenie pleti, doporučujem aj pre ročníky 60+. Môj manžel videl moju spokojnosť a vyhlásil, že tiež potrebuje zázračný krém, tak som aj pre neho objednala pleťový krém. Zvlášť oceňujem ochotu a pružnosť firmy, dodávka je sľúbená pod vianočný stromček..."

 

Eva Čermáková:

"S kozmetikou Colway som veľmi spokojná používam denné krémy, prírodný kolagén na ktorý nedám dopustiť."

 

 

Referencia

 

Ako mi pomohli výrobky

 

Dobrý deň.

Posielam krátke info o používaní svetelnej terapie Medolight v našom centre:

Lampu Medolight používame v našom centre od januara 2014. Vzhľadom na to, že prevažnú časť našich klientov tvoria ľudia s problémami s pohybovým aparátom, využiteľnost lampy je hlavne v oblasti pomoci na chrbticu a kĺby. Jedna sa o zápalové procesy a zranenia kĺbov mechanickým poškodením. 80% týchto prípadov sme  riešili pomocou lampy Medolight, ako pomocnou terapiou, čiže bola aplikovaná v kombinácii aj s inými terapiami. Môžem podotknúť, že účinnosť liečby sa zvýšila, čo sa preukázalo hlavne skrátením času liečby. Veľmi pozitívne výsledky sú v oblasti znižovania akútnej bolesti. Dobré výsledky sa zaťiaľ ukazujú aj v skvalitnení hojenia pooperačnych rán, hoci o urychlení sa tam zatiaľ nedá hovoriť, ale o stabilite hojenia áno.

Výhodou lampy Medolight je jej pružnosť použitia a jednoduchá obsluha. Používanie tejto lampy na fyzioterapeutické terapie v našom centre dokazuje jej uplatnenie aj vo väčšich centrách, nielen na domácu pomoc a liečbu.

Vladimir Ščerbanovský, masér a fyzioterapeut, Centrum Bon Santé, Košice.

Ďalšie referencie o Medolighte nájdete na stránke Medolight-u

 

 

Filter
Cena