Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Atelokolagény - svetové veľdielo v oblasti kolagénov

Atelokolagény patria k najnovšej generácii prírodných transdermálnych biologicky aktívnych (živých) kolagénov vyrábaných z kože rýb. Vyznačujú sa dokonalou čistotou, nie sú parfémované ani prifarbované, obsahujú len naturálne aktívne zložky. Atelokolagén je prírodný "živý" kolagén, ktorý prešiel procesom dokonalého čistenia s použitím pepsínu.    

Atelokolagén si svoju aktívnosť zachovávajú do teploty 40°C, vyznačné sú ich silné antioxidačné a omladzovacie účinky. Ocenia ich aj najnáročnejší klienti ako najúčinnejšie a najprirodzenejšie produkty antiage na ošetrenie tváre, krku, dekoltu a celého tela. Zastavujú procesy starnutia, zvyšujú hustotu, zlepšuje elasticitu pokožky, tiež poskytujú vynikajúcu hydratáciu a posilnenie pleti, vďaka čomu je vypnutá, pevná a žiarivá. Atelokolagén zlatý sa stal východiskom pre luxusnú a komplexnú anti-aging starostlivosť o pleť, ktorá presne zasiahne príčiny starnutia. Tvorí proteínový základ Kozmetickej línie ATELO.

Atelokolagén zlatý je odporúčaný na pleť tváre, krku a dekoltu,  Atelokolagén perlový je odporúčaný na pokožku celého tela.

ATELOKOLAGÉNY MOMENTÁLNE NIE SÚ V PONUKE Z TECHNICKÝCH DôVODOV. Zlatý Atelokolagén nahraďte NATIVE GOLD COLLAGEN, budete spokojné...


 

Filter
Cena