Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       Na vrásky s úsmevom

Atelokolagény - svetové veľdielo v oblasti kolagénov

Atelokolagény patria k najnovšej generácii prírodných transdermálnych biologicky aktívnych (živých) kolagénov vyrábaných z kože rýb. Vyznačujú sa dokonalou čistotou, nie sú parfémované ani prifarbované, obsahujú len naturálne aktívne zložky. Atelokolagén je tiež prírodný kolagén, ktorý prešiel procesom dokonalého čistenia s použitím pepsínu. Podarilo sa zachovať priestorovú trojitú špirálu, teda tri elegantne prepletené peptídové reťazce, bioaktívny zázrak prírody, charakteristickú len pre "živé" kolagény.   

Atelokolagény si svoju aktívnosť zachovávajú do teploty 40°C, vyznačné sú ich silné antioxidačné a omladzovacie účinky. Ocenia ich aj najnáročnejší klienti ako najúčinnejšie a najprirodzenejšie produkty antiage na ošetrenie tváre, krku, dekoltu a celého tela.

Účinnosť atelokolagénu je založená na jedinečnej kombinácii troch typov aktívneho transdermálneho kolagénu - tropokolagén, prokolagén a atelokolagén, ktoré synergicky podporujú proces kolagenogenézy (prirodzená syntéza kolagénu v ľudskom tele) a zastavujú procesy starnutia, zvyšujú hustotu a zlepšuje elasticitu pokožky. Atelokolagén sa stal východiskom pre luxusnú a komplexnú anti-aging starostlivosť o pleť, ktorá presne zasiahne príčiny starnutia. Tvorí proteínový základ Kozmetickej línie ATELO.

Atelokolagény tiež poskytujú vynikajúcu hydratáciu a posilnenie pleti, vďaka čomu je vypnutá, pevná a žiarivá. Atelokolagén zlatý je odporúčaný na pleť tváre, krku a dekoltu,  Atelokolagén perlový je odporúčaný na pokožku celého tela. Ak ich zameníte, vôbec nič sa nestane, majú úžasné a účinné zloženie obidva.


 

Filter
Cena