Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Gél pre intímnu hygienu s kolagénom 150ml

Je určený pre každodennú jemnú a efektívnu starostlivosť o intímne časti tela. Špeciálne zloženie je založené na extrémne jemných čistiacich látkach a starostlivo vybraných aktívnych zložkách posilňujúcich ochrannú bariéru pokožky. Poskytuje dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti. Izoflavony z kosatca spolu s kolagénom výrazne podporujú proces regenerácie, stimulujú bunkovú obnovu, zlepšujú pevnosť a pružnosť. Nanostriebro pôsobí ako prirodzený bezpečný štít proti baktériam a hubám. Lactil vyrovnáva úroveň hydratácie pokožky. Neobsahuje mydlá. 

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K088
Dostupnosť: na sklade
12.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aktívne látky:

Kolagen - extrahovaný z rybích koží metódou patentovanou v Poľsku, je prirodzeným zdrojom peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Jedná sa o prírodnú  zložku, ktorá pôsobí priamo proti príčine starnutia pokožky – deficitu kolagénu. Spomaľuje procesy jej stárnutia tak, že ju hydratuje, čím sa stáva pružnejšou a zároveň ju regeneruje.

Izoflavony z kosatcajedná sa o účinnú látku, ktorá zabraňuje atrofii pokožky prostredníctvom spomaľovania zápalových procesov a stimulácie obnovy buniek, zabraňuje oslabovaniu kožného epidermálneho spojenia tým, že zlepšuje syntézu jeho zložiek, pôsobí tiež na zlepšenie štruktúry, redukuje zmeny v extracelulárnom matrixe tým, že udržuje aktivitu fibroblastov a znižuje glykáciu proteínov.

LACTIL® je zmesou zvlhčujúcich zložiek rozpustných vo vode, je ekvivalentom NMF. Schopnosť vrchnej vrstvy kože absorbovať vlhkosť závisí na prítomnosti hydratačných zložiek obsiahnutých v pokožke – sú to tzv. NMF, alebo  prírodné hydratačné prísady. Komponenty NMF sa behom umývania mydlom alebo inými čistiacimi prostriedkami ľahko vymývajú, čo spôsobuje predčasné olupovanie epiteliálnych buniek a strate ich súdržnosti.

Koloidné nanostriebro (Axonnite) - jedná sa o mimoriadne účinný prírodný antibakteriálny prostriedok. Ničí viac než 650 rôznych baktérií, pričom antibiotiká nie viac ako 10. Nanočastice Axonnite sú cca 10 krát menšie ako  vírusy a cca 100 krát menšie ako tie najmenšie baktérie. Podporujú boj s ťažko hojacími sa ranami, herpesmi a atopickou dermatitídou. 

Močovina (urea) - viaže vodu v pokožke, zadržiava ju a spomaľuje jej odparovanie. Podporuje priepustnosť vrchnej vrstvy pokožky, čo uľahčuje prenikaniu účinných látok do jej hlbších vrstiev.

D-panthenol - stimuluje delenie buniek, vďaka čomu má hojivý a regeneračný účinok. Vykazuje protizápalové vlastnosti, ukľudňuje začervenanie, podráždenie a svrbenie.

INCI:  Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside,  Glycerin,  Lauryl Glucoside, Lactic Acid, Xanthan Gum, Cocoyl Methyl Glucamide, Butylene Glycol, Iris Florentina Root Extract, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Urea, Niacinamide, Inositol, Elastin Amino Acids, Silver (nano), Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Panthenol, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Spôsoby použitia:

Používajte rovnako ako tekuté mydlo, opláchnite dôkladne vodou. Používajte gél ľubovoľne často, a to i v období vyššej citlivosti. Len pre vonkajšie použitie.

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom