Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Micelárna voda s kolagénom 250 ml

Micelárna voda Colway odstraňuje nečistoty a make-up pomocou miciel. Nepoškodzuje hydro-lipidovú vrstvu pokožky, preto ju možno použiť aj pre veľmi citlivú pokožku. Zanecháva pokožku sviežu a dobre pripravenú pre ďalšiu starostlivosť. Kyselina hyalurónová zlepšuje zvlhčenie pokožky, jej pevnosť a pružnosť. Posilnenie ochranného kožného ekosystému je podporovaný pomocou laktitolu a xylitolu, ktoré majú aj antibakteriálne vlastnosti a mikrobiologicky chránia pleť. Denné efektívne čistenie je základnou požiadavkou pre žiariaci a zdravý vzhľad pokožky.

Výrobca: Colway Internatonal
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K035
Dostupnosť: momentálne nedostupné
18 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Micelárna voda Colway odstraňuje nečistoty a make-up pomocou miciel. Obsahuje drobné častice, ktoré do seba vstrebávajú znečistenie z pokožky. Nepoškodzuje hydro-lipidovú vrstvu pokožky, preto ju možno použiť aj pre citlivú pokožku. Zanecháva pokožku sviežu a dobre pripravenú pre ďalšiu starostlivosť. Kyselina hyalurónová, ktorá je v mikročasticiach zlepšuje zvlhčenie pokožky, jej pevnosť a pružnosť. Posilnenie ochranného kožného ekosystému je podporovaný pomocou laktitolu a xylitolu, ktoré majú aj antibakteriálne vlastnosti. Denné efektívne čistenie je základnou požiadavkou pre žiariaci a zdravý vzhľad pokožky.

Aktívne zložky:

Rybí kolagén

je extrahovaný z kože rýb pomocou metódy patentovanej v Poľsku. Je to prirodzený zdroj peptidov, ktoré dokážu voľne preniknúť do epidermis a stimulujú zvýšenú aktivitu fibroblastov. Kolagén je  najprirodzenejšie anti-aging v starostlivosti o pleť. Zameriava sa na príčinu vrások, teda deficitu kolagénu. Spomaľuje proces starnutia, hydratuje pokožku, regeneruje a robí ju pružnou.

Kyselina hyalurónová

prirodzene sa vyskytuje v ľudskom organizme, v hlbokých vrstvách kože. Používa sa pri našej starostlivosti o pleť, zlepšuje hydratáciu pokožky, pevnosť a pružnosť. Jej protizápalové vlastnosti chránia pred voľnými radikálmi a UV žiarením. Urýchľuje syntézu kolagénu.

Xylitol a Laktitol

regenerujú a udržiavajú rovnováhu ekosystému pleti, a súčasne podporujú rast prospešných baktérií a ničia tie patogénne. Kombinácia týchto dvoch zložiek pomáha v boji proti kožným problémom, ktoré sa objavujú ako výsledok mikrobiologickej nerovnováhy.

Bioferment z rias Bull Kelp 

vzniká ako výsledok fermentácie s pomocou Lactobacillus. Riasy Bull Kelp každoročne rozkvitajú pozdĺž pobrežia Pacifiku v Severnej Amerike, od Južnej Kalifornie až po Aleutské ostrovy na Aljaške. Fermentačný proces premieňa zložky z neaktívnej formy na bioaktívnu, ktoré potom pokožka ľahšie absorbuje a tiež efektívnejšie využíva najcennejšie ingrediencie z rias, jedinečný elixír obsahujúci množstvo antioxidantov, vitamínov a minerálnych zložiek. Po aplikácii vytvára špecifický zvlhčujúci kompresný obklad, ktorý prináša úľavu a ukľudňuje aj tú najviac podráždenú a popraskanú pokožku.

Alantoin

má regeneračné a ukľudňujúce účinky na pokožku, urýchľuje jej hojenie a rekonštrukciu poškodenej pokožky. Doporučuje sa pre citlivú a podráždenú kožu.

Olej z broskyňových jadier

jemný, ľahký, zvláčňujúci prostriedok, ktorý sa veľmi dobre vstrebáva. Je bohatý na kyselinu linolovú a olejovú, vitamíny A a E. Dokonale sa osvedčuje pri starostlivosti o citlivú, zrelú pleť, zvlhčuje ju a vyhladzuje.

INCI: Aqua, Peach Kernel Oil Glycereth-8 Esters, Polyglyceryl-4 Caprate, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Lactobacillus/Nereocystis Leutkeana Ferment Filtrate,  Caprylyl/Capryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Lactitol, Elastin, Sodium Hyaluronate, Collagen Amino Acids, Xylitol, Elastin Amino Acids, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Collagen, Alantoin, Lactobacillus Ferment, Glycerin, Propylene Glycol, Parfum.

Návod na použitie:

Namočíme kozmetický bavlnený tampón tekutinou a odstraníme nečistoty. Opakujeme, pokiaľ bude tampón čistý.

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom