Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Očný krém Blue Diamond Colway 15ml

NOVINKA

Luxusný očný krém Blue Diamond Eye Cream je inovatívnou kozmetikou pre okamžité vyhladenie a dlhotrvajúce omladenie očného okolia. Je spojením výhod účinného krému s antiage účinkami, upokojujúcou masážou a elimináciou opuchov. Vďaka inovatívnemu zloženiu a možnosti presného nanášania a pohodlnej aplikácie pomocou praktického, šikovne tvarovaného aplikátora, zaručuje dokonalú vstrebateľnosť a využiteľnosť. Vhodný aj pod make-up.

Produkt je dočasne nedostupný

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K118
Dostupnosť: dočasne nedostupný
42.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti:

Pleť pod očami je ako rozmarná a náročná „hviezda“ – chce vždy pre seba to najlepšie. Ak sú jej požiadavky splnené, odvďačí sa lákavým vyžarovaním a oslnivým pohľadom. A tak, ak ste sa rozhodli poskytnúť pleti okolia očí všetko, čo si môže priať v jednom produkte, zoznámte sa s novinkou COLWAY z exkluzívnej línie Blue Diamond - Blue Diamond Eye Cream.

Očný krém Blue Diamond je ideálny pre starostlivosť o citlivé očné okolie. Vďaka inovatívnemu zloženiu a možnosti presného nanášania a pohodlnej aplikácie pomocou praktického, šikovne tvarovaného aplikátora, zaručuje dokonalú distribúciu, vstrebateľnosť a využiteľnosť kozmetiky. Keďže očný krém Blue Diamond možno vložiť do chladničky a po vychladnutí aplikovať pomocou studeného aplikátora, môžete s ním aj masírovať  pokožku okolo očí - jemný dotyk a chlad dokonale zmierňujú opuchy a prinášajú úľavu.

Očný krém Blue Diamond spája výhody troch prvkov používaných pri starostlivosti o pokožku okolo očí:   

 • krém proti starnutiu, s omladzovacími účinkami, ktorý pri používaní prináša dva typy výsledkov – okamžitý, pretože po 15 minútach aplikácie sa pokožka okolo očí stáva viditeľne hladšou a rozjasnenou, a dlhodobý, pretože len 28 dní pravidelného používania kozmetika prináša jasný efekt omladenia pokožky okolo očí;   
 •  masáž, ktorá podporuje distribúciu biozložiek obsiahnutých v kréme a upokojuje;   
 •  redukcia opuchov okolo očí - pre získanie atraktívnosti vášho vzhľadu

Tajomstvom účinnosti tohoto krému sú ingrediencie a technológie.

 

Očný krém Blue Diamond Očný krém Blue Diamond Colway

 

Očný krém Blue Diamond Colway obsahuje vysokú dávku živín a zložiek proti vráskam - vysoko aktívnych peptidov, ktoré zlepšujú biologické vlastnosti pokožky pod očami a dosahujú dlhotrvajúce, viditeľné omladenie.

V tomto inovatívnom produkte sa použilo veľké množstvo peptidov, aby sa vyhovelo potrebám kože. Po prvýkrát sa do hmoty ošetrujúceho krému vložili patentovaný komplex - transdermálne kolagénové peptidy IOC. Táto zmes peptidov je vynikajúcim zdrojom mnohých aminokyselín, a pretože tieto peptidy majú molekulovú hmotnosť do 500 daltonov, dokážu preniknúť hlboko do pokožky a stimulovať fibroblasty k produkcii dermálnych proteínov a kyseliny hyalurónovej. Niektoré IOC peptidy môžu pôsobiť aj ako promótory penetrácie, teda látok, ktoré umožňujú a uľahčujú prienik iných bioaktívnych zložiek hlboko do pokožky. Penetračné promótory doslova dočasne otvárajú transportné kanály v epiderme a koži, cez ktoré môžu transdermálne prechádzať ďalšie zložky a tiež aktivovať fibroblasty, a tak  podporovať tvorbu zložiek medzibunkovej hmoty a zlepšovať metabolizmus samotných buniek. V tejto činnosti sú IOC peptidy podporované ďalšími prírodnými promótormi penetrácie, ktoré máme vložené do zloženia krému.

Aby nedošlo k nedostatku žiadnej aminokyseliny potrebnej na syntézu dermálnych proteínov, bolo zloženie tejto novej kozmetiky obohatené o ďalšiu peptidovú zložku - SYN®-TC. Táto zložka poskytuje najlepšiu účinnosť proti starnutiu. V kombinácii s ďalšími peptidovými zložkami účinne podporuje syntézu dermálnych proteínov. Je vedecky potvrdené, že pri pravidelnom používaní, menej ako mesiac, táto zložka už na úrovni 2,5 % v kozmetike robí pokožku viditeľne hladšou, jemnejšou, teda na pohľad mladšou, keďže hĺbka, objem a počet vrások sú menšie. V očnom kréme Blue Diamond nájdete až 3 %! tejto peptidovej zložky, čo sa samozrejme premieta do dobrej účinnosti omladzovania pleti. Výsledkom využitia kombinovaného potenciálu IOC Transdermal Collagen Peptides® a SYN®-TC je teda lepší stav pokožky okolia očí a dlhodobé omladenie, zreteľne viditeľné už po 28 dňoch pravidelného používania tejto kozmetiky.

EPS Seafill je komplex exopolysacharidov získaných z mikroorganizmov tvoriacich morský planktón z chráneného ekosystému v oblasti Mer d'Iroise vo francúzskom Bretónsku. Pri aplikácii na pokožku má táto zložka takmer okamžité účinky proti vráskam napnutím kolagénovej mriežky. Pekné napätie pokožky sa dostaví do 15 (!) minút. Prídavok exopolysacharidov v kréme tvorí až 2%!. Aplikačné testy ukazujú, že pri takejto koncentrácii už štvrť hodiny po aplikácii nerovnosti sa vyrovnajú a vrásky eliminujú - v dôsledku toho sú vrásky okolo očí menej viditeľné. Dôležité je, že efekt vyhladenia pokožky zostáva takmer nezmenený ešte viac hodín po aplikácii. V praxi to znamená, že aplikácia Očného krému Blue Diamond zabezpečí hladkú pokožku okolo očí po celú dobu, kedy chceme vyzerať mlado a krásne. Exopolysacharidový komplex tiež stimuluje expresiu génov pre proteíny, ktoré sa tvoria na hranici medzi dermis a epidermis. V dôsledku toho sa stimuluje syntéza kolagénu a elastínu, ako aj kyseliny hyalurónovej.

Kávový extrakt je kľúčovou zložkou pre stimuláciu krvného obehu v oblasti očí, a tým pre dobré okysličenie, výživu tejto oblasti a účinné odstraňovanie toxínov z nej. Kávový extrakt pôsobí aj proti opuchom, redukuje tmavé kruhy a vačky pod očami, napína pokožku a poskytuje antioxidačnú ochranu a fotoochranu, čo znamená, že pokožka okolo očí je chránená pred starnutím v dôsledku plynutia času a fotostarnutia.

Pre posilnenie efektu vyhladenia a rozžiarenia pokožky očného okolia sa do zloženia očného krému pridal mimoriadne ušľachtilý a vzácny prvok - Pearlessence - perlový práškový hydrolyzát. Obsahuje látky, ktoré jemne odlupujú epidermis, regenerujú pokožku a navyše urýchľujú dermálny metabolizmus, vďaka čomu sa pokožka stáva pevnejšou a omladenou. Eliminuje začervenanie. Mierne peelingový charakter perlového hydrolyzátu je veľmi dôležitý pre pôsobenie všetkých zložiek obsiahnutých v tomto kréme, pretože odstránenie zrohovatenej epidermy uľahčuje ich prenikanie do pokožky.

Zloženie kozmetiky zahŕňa tiež zložky, ktoré pomáhajú zbaviť sa podráždenia, začervenania a sfarbenia.  Niacinamid - jeden z derivátov vitamínu B3, známy aj ako vitamín PP, lipozomálna forma koenzýmu Q10 (zložka Vecticell Q10), vitamín E, pupalkový a hroznový olej, spoločne dokonale chránia a regenerujú hydrolipidovú vrstvu jemnej pokožky okolia očí, majú antioxidačný účinok, vďaka čomu pôsobia proti starnutiu. Niacinamid navyše dokonale hydratuje pokožku a odstraňuje zafarbenie a podobne ako vitamín E má protizápalové vlastnosti.

Očný krém Blue Diamond Colway nahradí mnohé produkty. Eliminuje tak riziko preťaženia jemnej pokožky okolia očí prílišnou starostlivosťou. Táto jedna kozmetika postačí na vyriešenie rôznych kožných problémov v oblasti okolia očí, vrátane estetických, ktoré vyplývajú z plynutia času. Pôsobí okamžite - vyhladzuje pokožku okolo očí ako anti-aging facelift bez skalpela a dlhodobo - ovplyvňuje činnosť fibroblastov v pokožke a priebeh dermálneho metabolizmu, čím sa zvyčuje pevnosť a elasticita pokožky pri systematickom používaní krému. Pretože krém komplexne chráni pokožku tejto oblasti pred voľnými radikálmi, podporuje jej prirodzenú hydrolipidovú ochrannú vrstvu a účinne hydratuje a jemne premasťuje.

Očný krém Blue Diamond Colway zaručuje starostlivosť na mnohých úrovniach. Zabraňuje starnutiu samotného jemného očného okolia a chráni pred procesmi, ktoré tento jav urýchľujú, ako je napr. vysušovanie pokožky tohto okolia. Komplexné pôsobenie kozmetiky je doplnené o efekt rozžiarenia a rozjasnenia, ktorý je výsledkom lepšieho prekrvenia, eliminácie opuchov, začervenaní, tieňov a vačkov pod očami. Tento výsledok je možné umocniť aplikáciou krému po schladení v chladničke.

Všetky zložky, ktoré krém obsahuje sú klinicky overené a obsahujú len prírodné konzervanty, sú max. bezpečné aj pre jemné očné okolie.

Prínosy:

 • Takmer okamžite po aplikácii pokožka pôsobí dojmom spevnenej.
 • Pri pravidelnom používaní stimuluje syntézu dermálnych proteínov a kyseliny hyalurónovej, čo skvalitňuje pokožku, omladzuje a vyhladzuje na dlhú dobu.
 • Viditeľne znižuje viditeľnosť a hĺbku vrások.
 • Redukuje opuchy, tmavé kruhy a vačky pod očami.
 • Zabraňuje strate vlhkosti a zlepšuje hydratáciu pokožky očného okolia.
 • Rozjasňuje a obnovuje žiarivý vzhľad okolia očí.
 • Vyživuje a má antioxidačné účinky, ktoré spomaľujú starnutie a tvorbu vrások.
 • Pohodlná aplikácia vďaka aplikátoru a pocit pohodlia

 

Očný krém Blue Diamond Colway Očný krém Blue Diamond Colway

 

Aktívne zložky:

IOC Transdermal Collagen Peptides® – patentovaná zložka vyrobená z prírodného rybieho kolagénu, ktorého jednotlivé peptidové zložky majú hmotnosť nepresahujúcu 500 Da. Tieto peptidy sa vyznačujú vynikajúcou transdermálnou permeabilitou, siahajúcou až do vrstvy fibroblastov, kde stimulujú bunky k produkcii kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej

SYN®-TC – peptidová zložka s veľmi vysokými antiage účinkami. Tvorí 3% hmotnosti očného krému Blue Diamond Eye Cream. V kombinácii s ďalšími peptidovými zložkami účinne podporuje syntézu dermálnych proteínov, čo pri pravidelnom používaní spôsobuje, že pleť je vďaka redukcii hĺbky a objemu vrások výrazne hladšia, jemnejšia a vzhľadovo mladšia.

EPS Seafill – komplex exopolysacharidov získavaných z mikroorganizmov tvoriacich morský planktón v Bretónsku, vo Francúzsku. Tvorí 2% hmotnosti očného krému Blue Diamond Eye Cream. Protivráskový a liftingový efekt zabezpečuje takmer okamžite po aplikácii, cca za 15 minút. Výsledok je viditeľný počas viac hodín.

Pearlessence – hydrolyzát perlového prášku, bohatý na látky, ktoré jemne odlupujú pokožku, regenerujú a podporujú jej metabolizmus. Vyhladzuje, rozjasňuje,a znižuje viditeľnosť začervenania pokožky.

Niacínamid – jeden z derivátov vitamínu B3, známy tiež ako vitamín PP; hydratuje a spevňuje pokožku

VECTICELL Q10 – lipozomálna forma koenzýmu Q10. Má silný antioxidačný účinok, je takzvaným „lapačom voľných radikálov“, čím pomáha v boji proti fotostarnutiu pokožky.

Kávový extrakt– stimuluje krvný obeh, pôsobí proti opuchom, redukuje tmavé kruhy a vačky pod očami. Spevňuje pokožku a pôsobí antioxidačne.

Vitamín E – zložka často používaná v kozmetike, tiež "vitamín mladosti", má silné antioxidačné vlastnosti

Olej z hroznových jadierok – vďaka obsahu proanthokyanínu zabraňuje poškodeniu spôsobenému pôsobením voľných radikálov. Redukuje tmavé škvrny a zjednocuje tón pleti.

Pupalkový olej – intenzívne hydratuje a vďaka prítomnosti vitamínom E a F pomáha obnovovať epidermálnu bariéru

INCI: Aqua, Isoamyl Laurate, Propanediol, Glycerin, Cetearyl Olivate, Vitis Vinifera Seed Oil, Sorbitan Olivate, Collagen, Squalane, Niacinamide, Glyceryl Stearate, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Tripeptide-5, Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea Trifluoroacetate, Alteromonas Ferment Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Oenothera Biennis Oil, Hydrolyzed Pearl, Ubiquinone, Sodium Benzoate, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phosphatidylcholine, Gluconolactone, Phenethyl Alcohol, Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Magnesium Chloride, Citric Acid, Sodium Deoxycholate, Calcium Gluconate, Benzyl Alcohol, Parfum.

Pre koho je Očný krém Blue Diamond Colway určený:

Možnosť použiť Blue Diamond Eye Cream ako okamžitú kozmetiku proti starnutiu, redukciu opuchov očí a masážny prípravok z neho robí produkt, bez ktorého si ťažko predstaviť komplexnú starostlivosť v tej najnáročnejšej oblasti pleti – očného okolia, najmä pri veľmi rušnom živote alebo v znečistenom mestskom prostredí.

Krém je určený pre každý typ pleti, najmä pre zrelú, vyžadujúcu si komplexnú starostlivosť v najchúlostivejších a najcitlivejších oblastiach, ktoré sú vystavené nepriaznivým vplyvom prostredia, či počasia. Tiež pre ľudí, ktorí od kozmetiky očakávajú okamžitú účinnosť a citeľné, trvalé zlepšenie stavu pleti okolia očí. .

Návod na používanie:

Ráno a večer naneste malé množstvo krému pod oblasť očí pomocou aplikátora, potom jemne vklepte produkt končekami prstov až pokiaľ sa celkom vstrebe. Produkt je možné použiť po vychladnutí v chladničke, masáž vykonaná chladivým aplikátorom intenzívnejšie znižuje opuchy.

Možno použiť pod make-up.

Tipy: Aplikátor dokonale uľahčuje presnú aplikáciu krému. Ak chcete rýchlo znížiť opuchy a vačky pod očami a rozjasniť tmavé kruhy okolo očí, mali by ste krém schladiť v chladničke. Po nanesení prípravku na pleť a rozotretí je dobré vykonať jemnú masáž pokožky očného okolia chladnou špičkou aplikátora, pričom okolo očí robte jemné krúživé pohyby.

Na stimuláciu krvného obehu  a rýchlu elimináciu opuchov, vačkov a tmavých kruhov pod očami môžete krém schladiť v chladničke a dodatočne masírovať studenou špičkou aplikátora.

Ak chceme pleti dopriať ešte viac luxusu – aj celej tváre – ideálna je spomínaná celá kozmetika z línie Blue Diamond.


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom