Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Activ Detox 230 g

Unikátna zmes synergicky pôsobiacich prírodných látok pôsobiacich na detoxikáciu organizmu, na pomoc pri poruchách trávenia a podporu imunity. Obsahuje Acai Bery, Aloe Vera, Mladý jačmeń, Spirulinu, Lapacho, chróm, inulín. Zložky, ktoré majú antiseptické, antibakteriálne, antivírusové účinky a antioxidačné účinky. Vhodný aj pri boji s nadváhou.

Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A009
Dostupnosť: sklad dodávateľa
50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Unikátna zmes synergicky pôsobiacich prírodných látok a informácie o ich klinických štúdiách a skúsenostiach pri detoxikácii, očiste organizmu, pri odstraňovaní porúch trávenia a pri podpore imunity.

Aktívne látky:

Acai Berry - obsahuje celý rad účinných látok, ku ktorým patrí vitamín C , antokyanové farbivá, vitamín A , vitamíny radu B , minerálne látky (mangán, horčík , fosfor, vápnik , draslík, bór, meď, železo , molybdén), epikatechín, kyselina galová, protokatechin, kumarín, cyanidin, flavonoidy, kyselinu vanilovú, pelargonin-3-glykozid, nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E .

Šťava z Acai Bery má silné antioxidačné účinky vďaka vitamínom A, C, E či flavonoidom. Obsahuje viac antioxidantov ako napríklad čučoriedky či granátové jablká.

Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú znižovať hladinu LDL cholesterolu a stabilizujú hladinu HDL cholesterolu. Pôsobí regeneračne na cievne steny a zlepšuje ich elasticitu (vitamín C a flavonoidy ).  Acai čistí a detoxikuje organizmus, odstraňuje jedy, tiež ničí choroboplodné zárodky a vírusy. Doporučuje sa pri oslabenej imunite (pre vysoký obsah antioxidantov).

Pri boji s nadváhou pomáha odbúravať tukové bunky. Takisto urýchľuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla.

Informácie – Zdroj: (http://www.celostnimedicina.cz/acai-euterpe-oleraceae.htm)

Aloe vera - Pri vnútornom užití aktivuje imunitný systém, pôsobí antibakteriálne, antivírusovo a antimykoticky. Aloe vera obsahuje tiež vápnik, horčík, zinok, selén, vitamíny, aminokyseliny. Obsahuje viac ako 200 farmakologicky významných látok. Aloe vera je vhodný na rýchlu a efektívnu detoxikáciu organizmu.

Informácie – Zdroj: (http://sk.wikipedia.org/wiki/Aloa_pravá

Mladý jačmeň -  je v podstate potravinou. Potraviny zasýcujú,  tzn. obsahujú celú škálu živín potrebných pre rast, stavbu a fungovanie buniek jednotlivých tkanív (vitamíny, minerálne látky, proteíny a nukleové kyseliny, enzýmy atď.) a čistia- obsahujú také látky, ktoré napomáhajú organizmu zbavovať sa odpadu vznikajúceho pri metabolizme. Tým dochádza k posilneniu imunitného systému organizmu, ktorý je potom schopný s rizikami a chorobami bojovať s oveľa väčším úspechom. Tiež pomáhajú pri poruchách trávenia (zápcha, plynatosť, páchnuci dych, vredy, pálenie záhy), pri kožných problémoch (ako sú ekzémy, akné, psoriáza, preležaniny, zle hojace sa rany). V lístkoch mladého jačmeňa sa nachádza antioxidant 2-O-GIV, ktorý disponuje oveľa silnejšou antioxidačnou aktivitou ako alfa tokoferol (vitamín E). Podporuje v tele tvorbu tokoferolu a BHT, dvoch známych bojovníkov s rakovinou.

Informácie – Zdroj: (http://www.celostnimedicina.cz/klenot-ve-svete-zelenych-potravin-mlady-jecmen.htm

Spirulina -  schopnosť viazať na seba voľné radikály, aby v tele zbytočne neoxidovali, má významné antioxidačné vlastnosti, typická  prevencia proti nádorovým ohoreniam.  Jej užívaním si organizmus tiež pomáha zvyšovať odolnosť voči infekciám a vírusom.

Nápoje z Mladého jačmeňa a Spiruliny sú zelené, čo je spôsobené vysokým obsahom chlorofylu. Ten je známy predovšetkým pre svoje dezinfekčné vlastnosti. Chlorofyl pomáha telu prijímať železo a pomáha pri odstránení chudokrvnosti. Pri užívaní zelenej šťavy - chlorofylu (zeleného "krvného" farbiva rastlín) bol zaznamenaný aj vzrast hladiny hemoglobínu (červeného krvného farbiva živočíchov). Sú enzymaticky živé. Obsahujú množstvo aktívnych enzýmov, ktoré sú nevyhnutné pre fungovanie metabolizmu tela, dýchaním a zažívaním počínajúc a reguláciou tvorby hormónov končiac.

Informácie – Zdroj: (http://www.celostnimedicina.cz/chlorella-versus-spirulina.htm

Lapacho -  má antiseptické, antibakteriálne, antivírusové účinky. Zamedzuje vytváranie opuchu a usadenín v krvnom obehu. Pomáha prečisťovať cievy. Odstraňuje z tela odpadové látky, toxíny a ťažké kovy. Veľmi účinný stimulátor imunitného systému. Môžu za to najmä bioaktívne látky ako flavonoidy, bioflavonoidy (pôsobia detoxikačne a antioxidačné účinky), xylodion (protibakteriálne, protiplesňové, antibiotické a detoxikačné účinky tejto látky), kyselina askorbová, katechin (pozitívne vplýva na kardiovaskulárne výsledky, ochraňuje DNA pred mutáciami), vitamíny A, B (1,2,3,5,6,9,12), C, D, E, K a F, vápnik, železo, zinok, mangán, fosfor, draslík, sodík, selén, kremík, cín, vláknina, tuky, sacharidy, bielkoviny. Lapacho je vhodné aj ako doplnok pri chudnutí, urýchľuje trávenie, metabolizmus, ochraňuje organizmus pred ochoreniami a zlepšuje všetky funkcie tela, od trávenia až po pokožku.

Informácie – Zdroj: (http://www.celostnimedicina.cz/zazracny-caj-lapacho.htm)

Chróm  - zasahuje do rozkladu enzýmov a ich premeny na energiu a tvorby niektorých tukov. Účinkuje spoločne s inzulínom a je tak nevyhnutný pre schopnosť organizmu využiť cukor. Dlhodobý nedostatok chrómu zhoršuje schopnosť organizmu využívať cukor, čo vedie k zvýšeniu jeho množstva v krvi. 

Informácie – Zdroj: (http://www.celostnimedicina.cz/chrom.htm#ixzz3FrfUGq62)

Inulín - čakanková vláknina - jeho kalorická hodnota je veľmi nízka a nezvyšuje hladinu krvného cukru. Medzi ďalšie účinky na organizmus patrí podpora imunity a trávenia a zvýšená schopnosť organizmu vstrebávať vápnik. Inulín znižuje hladinu triglyceridov v krvi a pečeni.

Informácie – Zdroj: (http://cs.wikipedia.org/wiki/Inulin)

http: //medicina.ronnie.cz/c-8676-inulin-dokonala-vlaknina.html)

Informácie – Ďalšie uverejnené zdroje na stránke: http://www.ucinky-aloe-vera.cz/detoxikace-organismu/

Cholin - zložka, kt. patrí k vitamínom skupiny B. Má vplyv na našu nervovú sústavu, schopnosť sústrediť sa a pamäť . Dostatočné množstvo cholínu v tele pomáha proti civilizačným chorobám. 

Uhličitan horečnatý

Kyselina citrónová 

Odporúčané dávkovanie:

1x denne 1 čajovú lyžičku do 2 -3 dcl vody ráno nalačno. 18 litrov nápoja, cca 60 dávok - na 2 mesiace.

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Activstar s.r.o., Dolný Moštenec 163, 01701 Považská Bystrica


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom