Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Activ NO drink - 20 sáčkov

Drink výrazne zlepšuje prekrvenie svalstva, mäkkých tkanív, rozširuje cievy, dodáva energiu, znižuje hladinu škodlivého amoniaku v krvi. Obsahuje zložky L-Arginin AKG - aminokyselinu, ktorá sa podieľa v tele na tvorbe oxidu dusnatého NO. Za objav oxidu dusnatého bola udelená Nobelova cena. 

Výrobca: ActivStar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A002
Dostupnosť: sklad dodávateľa
30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Drink obsahuje zložku L-Arginin AKG - aminokyselinu, ktorá sa podieľa v tele na tvorbe oxidu dusnatého NO. Okrem iných účinkov pomáha rozširovať cievy a regulovať krvný tlak. Za objav oxidu dusnatého bola udelená Nobelova cena.  Obsahuje zmes vitamínov ( C, E, B3, B5, B2, B6, B1, B12, kyselina listová, Biotín) - komplex vitamínov skupiny B, podporujú premenu potravy na energiu a znižujú pocit únavy, vitamín C - silný antioxidant. Oxid dusnatý - NO výrazne zlepšuje prekrvenie svalstva, mäkkých tkanív, pomáha u mužov dosiahnuť rýchlejšie erekciu, rozširuje cievy a dodáva energiu, znižuje hladinu škodlivého amoniaku v krvi.

Nobelova cena - Dr. Ignaro Ano NO

Za objavenie molekuly NO (oxid dusnatý) a jej účinkoch na zdravie dostal Dr. Louis J. Ignarro Nobelovu cenu za medicínu. Bola vydaná kniha "Program Ano NO" kde popisuje všetky pozitívne účinky na zdravie.

L-Arginin AKG - aminokyselina, ktorá sa podieľa v tele na tvorbe oxidu dusnatého NO ( ak ste sa stretli niekedy s prípravkom "španielske mušky", tak to je práve L-Arginin)

L-Citruline DL Malate (2:1) - výrazne zlepšuje prekrvenie svalstva, mäkkých tkanív, pomáha mužom dosiahnuť rýchlejšie erekciu, rozširuje cievy a dodáva energiu, znižuje hladinu škodlivého amoniaku v krvi

Extrakt z kôry borovice 95% - silný antioxidant, ktorý ochraňuje bunky pred voľnými radikálmi, znásobuje účinok L-Argininu

Vitamínový premix (vitamín C, E, B3, B5, B2, B6, B1, B12, kyselina listová, Biotín) - komplex vitamínov skupiny B, podporujú premenu potravy na energiu a znižujú pocit únavy, vitamín C - silný antioxidant

Výrobok môže javiť známky hydroskopickosti (hrudkovanie), ktoré nemá vplyv na zloženie, účinok, rozpustnosť ani iné vlastnosti výrobku.

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Activstar s.r.o., Dolný Moštenec 163, 01701 Považská Bystrica


Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených

 Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom