Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

ActivNano Spray - nanostriebro 50 ml

Sprej s obsahom striebra má širokospektrálne využitie. Je vyrobený nanotechnológiou a garantuje vysokú kvalitu.  Koloidné striebro má silné antibakteriálne, protivírusové a protiplesňové účinky. Obsahuje koloidné striebro v nano kvalite. Na 500 strekov

Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A011
Dostupnosť: na sklade
25 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Koloidné striebro má antibakteriálne, antivírusové a antimykotické vlastnosti. Má schopnosť kontrolovať a potláčať prejavy superbaktérií, ktoré sú odolné voči antibiotikám. V roku 1980 uskutočnil doktor Larry C. Ford na Lekárskej fakulte Kalifornskej Univerzity v Los Angeles testy, ktoré ukázali, že viac ako 650 rôznych druhov patogénov bolo zničených počas niekoľkých minút, stačilo, že boli vystavené malému množstvu striebra. Pri používaní koloidného striebra, na rozdiel od moderných antibiotík a liekov nebol zaznamenaný vznik rezistencie. Toto je veľmi dôležitá vlastnosť.

Využitie:

 

 •  má antibakteriálne, antivírusové a antimykotické účinky, považuje sa za prirodné antibiotikum
 •  zmierňuje podráždenú pokožku
 •  stimuluje hojenie kože a iných mäkkých tkanív
 •  podporuje hojenie popálenín, modrín, malých škrabancov
 •  zmierňuje prejavy psoriázy a rôznych typov kožných ekzémov
 •  môže pomáhať pri infekciách očí a uší
 •  môže pôsobiť proti dráždeným očiam tým, že potláča vírusy a baktérie, ktoré spôsobili infekciu
 •  v prípade zápalu ucha alebo stredného ucha pôsobí koloidné striebro proti baktériám a iným mikroorganizmom, na ktoré bežné antibiotiká neúčinkujú.
 •  má významné protizápalové účinky - pôsobí na zmiernenie opuchu, urýchľuje hojenie a zvyšuje mieru regenerácie a obnovy buniek.
 •  pôsobí proti zápalu a je tiež účinný proti zlatému stafylokokovi
 •  zmierňuje niektoré alergie, astmu a tiež pomáha v prípade prechladnutia alebo chrípky
 •  pri bronchitíde a pneumónii je zvlášť vhodné použiť postrekovač, či difúzer.

 

Návody na použitie nanostriebra:

 

Na podráždené oči, očné a ušné infekcie. Začervenanie očí spôsobuje  zapál sliznice, ktorá pokrýva očné viečko a je primárne spôsobené bakteriálnou alebo vírusovou infekciou. Koloidné striebro môže rýchle potlačiť prejav tohto vírusu alebo baktérii. Keď na infikované oko aplikujeme malé množstvá koloidného striebra, baktérie a vírusy sa vtiahnu do krvného obehu, a tam sú potom imunitnou odpoveďou organizmu a bielych krviniek odstránené.

Moderné antibiotické lieky sú určené proti špecifickým triedam baktérií, ale infekcie uší môžu byť spôsobené viacerými triedami baktérií súčasne alebo tiež hubami. V tomto prípade bežné antibiotikum nebude účinné, zatiaľ čo koloidné striebro je účinné bez ohľadu na to, čo mohlo spôsobiť infekciu.

 

Antivirotikum - Koloidné striebro bolo skúmané, pre svoje antivírusové účinky, aj pri potláčaní prejavov ochorení ako HIV / AIDS, herpes, alebo vírusových bradavíc. Dr. Martin Hum z Ústavu pre optimálnu výživu uvádza koloidné striebro ako jeden z prírodných liekov na rýchle zastavenie vírusov. Koloidné striebro pôsobí tak, že môže znížiť aktivitu vírusu.

 

Protizápalové účinky - Koloidné striebro je tiež fantastickým protizápalovým liekom. Ako príklad môžeme uviesť prípadovú štúdiu: Výskumníci z Národného ústavu zdravotníctva (NIH) skúmali účinky koloidného striebra na zápal pokožky ošípaných. Zistili, že po aplikácii koloidného striebra došlo k vymiznutiu zápalu po 72 hodinách, pričom na pokožke neošetrenej koloidným striebrom prejavy zápalu ostali viditeľné. Výskumníci teda potvrdili to, čo mnohí ľudia už roky poznali - že koloidné striebro môže znížiť opuch, urýchliť hojenie a zvyšuje obnovu buniek. A to ako u ľudí aj u domácich zvierat.

 

Sinusitídy - V štúdii uverejnenej na Medzinárodnom fóre pre alergiu a rinológiu sa v širokej miere koloidné striebro používa na kontrolu infekcií sínusitíd (prínosových dutín). Špeciálne bolo dokázané, že dochádza k potlačeniu zlatého stafylokoka (Staphylococcus aureus). Najlepšia aplikácia je pridanie niekoľkých kvapiek striebra do inhalačnej nádoby alebo nastriekanie do nosovej dutiny a následným spustením do hrdla naklonením hlavy. Je tiež dôležité zdôrazniť, že nedávne výskumy naznačujú, že skryté infekcie spôsobené patogénmi môžu byť príčinou respiračného zápalu spojeného s bežnými alergiami a astmou. Koloidné striebro zničí aj tieto infekcie spôsobené napríklad Pseudomonas aeruginosa.

 

Prechladnutie a chrípky - koloidné striebro môže pomôcť ako prevencia pred všetkými typmi chrípky, ako aj bežnému prechladnutiu. Bolo uskutočnených mnoho štúdií a klinických testov. V roku 2011 NIH rozdelilo 100 detí vo veku do 12 rokov, trpiacich bežným prechladnutím (nádchou) do dvoch skupín. Prvá skupina bola ošetrená roztokom koloidného striebra a beta-glukánu a druhá skupina so soľným roztokom. Aj keď obe skupiny profitovali z liečby, 90% ľudí v skupine ktorej podávali koloidné striebro sa úplne zotavilo.

 

Čistenie a upratovanie - na handričku nastriekame activ nano sprej a čistíme ekologicky

 

Antibakteriálne čistenie vzduchu: - do difúzera nakvapkáme 5 - 15 kvapiek spreja podľa veľkosti priestoru

 

Len na vonkajšie použitie!

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom