Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Elixír dr. Slonia - nanostriebro v spreji 75 ml

Pomáha v boji s plesňami, pomáha likvidovať vírusy a baktérie. Mimoriadne účinne pomáha pri  akné.  Prípravok je príjemný a bezpečný. Pri laboratórnych  testoch zničil elixír 100% patogénov, s  ktorými prišiel do kontaktu v Petriho miskách. Elixír dr. Slonia bol zaregistrovaný ako špecializovaný kozmetický prípravok  na podráždenú  a problematickú pokožku.  Striebro obsiahnuté v prípravku je vyrábané v súlade s prísnou normou ISO 13485 (určená pre zdravotnícke pomôcky).

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K061
Dostupnosť: na sklade dodávateľa
22.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Za jeho výrobou   stojí výnimočný  vynálezca, človek, ktorý vytvoril  šampón s biologicky aktívnym diosminom  pre zlepšenie hustoty vlasov - Dr. Krzysztof Słon. Elixír je ďalší výnimočný výrobok tohto vedca. Spojenia aktívneho nanostriebra s kyslíkom spojených patentovanou metódou chemiabsorbcie.

Prínosy:

- antiseptické ( eliminujúce zápaly a infekcie kože)

- urýchlenie hojenia a zastavenie infekcie už v zárodku

- pomáha v boji s nebezpečnými mikroorganizmami: baktériami, plesňami, vírusami

- zvlhčuje problematickú pokožku pred aplikáciou prírodného kolagénu

Pre koho je spray určený?

Odporúča sa pre všetky vekové kategórie s výnimkou detí do 3 rokov. Odporúča sa na širokú škálu kožných lézií ako sú odreniny, alergie, mykózy, zápaly, infekcie, vredy, ekzémy,...

 

Vlasy bez šupín - elixír dr. Slonia
Vlasy bez šupín

Aktívne striebro – najväčší  nepriateľ mikróbov

Elixír dr. Słonia  je výrobkom veľmi jednoduchým.  Kdo by však chcel získať informácie objasňujúce mnohé výnimočné účinky, mal by si v prvom rade prečítať o fenoméne rieky  Gangy. Do rieky Ganga steká nepredstaviteľné množstvo nečistôt, fekálií a rozkládajúcich sa tiel, ako zvieracích, tak aj ľudských. Desiatky miliónov ľudí túto vodu pije, napriek tomu neprepukne pandémia.

V tejto rieke je 25-krát viac kyslíka ako v akejkoľvek inej veľkej rieke na našej planéte. A obrovské množstvo strieborných častíc v bahne tohoto veľkého toku. Aj keď to znie neuveriteľne, vzorky vody, ktoré  testovali vedci ešte v roku 2009, obsahovali 1,5 miliónov baktérie E. coli na 100 ml vody!  Podľa svetových noriem čistoty vody, musí pitná voda obsahovať týchto baktérií menej než 50 na 100ml...

Na niektorých  miestach znečistenie rieky Ganga prekračuje prípustné normy až 30 tisíc krát! Napriek tomu Indovia nielen veria, ale taktiež vedia, že Svätá rieka lieči radu infekcií, ak sa telo umýva jej vodou. Tak tomu bolo od nepamäti až do dnes.

Biocídne vlastnosti striebra sú známe od staroveku. Antibiotiká dokážu zničiť len niekoľko druhov baktérií a často sú bezmocné proti vírusom a rôznym mutáciam. Taktiež pôsobia pomalšie, pretože dokážu účinne útočiť na bunky baktérii  len pri ich delení.  Aktívne zlúčeniny striebra ničia viac než 650 patogénov a to okamžite! Jedinou podmienkou  ich účinnosti je získať prístup k zdroju infekcie alebo k ohnisku choroby.

Elixír dr. Slonia bol zaregistrovaný ako špecializovaný kozmetický prípravok  na podráždenú  a problematickú pokožku.

Striebro obsiahnuté v prípravku je vyrábané v súlade s prísnou normou ISO 13485 (určená pre zdravotnícke pomôcky).

INCI: Aqua, Oxygen, Silver (nano)

Použitie a tipy:

Sprej naneste na podráždenú pokožku a nechajte zaschnúť. V prípade potreby ošetrenie opakujte niekoľkokrát denne. Prípravok sa dá použiť aj na dezinfekciu rúšok, tváre (Covid 19), v prípade mykózy nastriekať postihnuté miesta...

Efekty:

Pri pravidelnom používaní bude aj problematická pokožka zregenerovaná, hladká a hebká. Vlasy a nechty budú vyživené

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom