Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Atelokolagén zlatý Colway 50 ml

TOP

Svetová senzácia v oblasti kolagénov. Exkluzívny antiage produkt pre dokonalú starostlivosť o tvár, krk a dekolt. Základnou vlastnosťou je transdermálnosť a čistota. Pleť sa stáva neuveriteľne jemnou, hladkou a žiarivou už po niekoľkých aplikáciách produktu. Hodvábny jemný gél tiež poskytuje hĺbkovú hydratáciu a posilnenie pleti, vďaka čomu sa stáva napnutá a pevná. Je vhodný pre každý typ pokožky, aj pod make-up. Atelokolagén sa odporúča najmä na starostlivosť o zrelú pokožku.

Zlatý Atelokolagén z technických dôvodov nie je momentálne dostupný. Skúste ho nahradiť Native Gold kolagénom. Nesklame vás. Atelokolagén zlatý môže byť znova dostupný apríl-máj

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K010
Dostupnosť: dočasne nedostupný
70 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Atelokolagény patria k najnovšej generácii prírodných transdermálnych biologicky aktívnych (živých) kolagénov vyrábaných z kože rýb. Vyznačujú sa dokonalou čistotou, nie sú parfémované ani prifarbované, obsahujú len naturálne aktívne zložky. Atelokolagén je tiež prírodný kolagén, ktorý prešiel procesom dokonalého čistenia s použitím pepsínu. Podarilo sa zachovať priestorovú trojitú špirálu, teda tri elegantne prepletené peptídové reťazce, bioaktívny zázrak prírody, charakteristickú len pre "živé" kolagény.   

Svoju aktívnosť si zachovávajú do teploty 40°C, vyznačné sú ich silné antioxidačné a omladzovacie účinky. Ocenia ich aj najnáročnejší klienti ako najúčinnejšie a najprirodzenejšie produkty antiage na ošetrenie tváre, krku, dekoltu a celého tela.

Účinnosť atelokolagénu je založená na jedinečnej kombinácii troch typov aktívneho transdermálneho kolagénu - tropokolagén, prokolagén a atelokolagén, ktoré synergicky podporujú proces kolagenogenézy (prirodzená syntéza kolagénu v ľudskom tele) a zastavujú procesy starnutia, zvyšujú hustotu a zlepšuje elasticitu pokožky. Atelokolagén sa stal východiskom pre luxusnú a komplexnú anti-aging starostlivosť o pleť, ktorá presne zasiahne príčiny starnutia. Tvorí proteínový základ Kozmetickej línie ATELO.

Atelokolagény tiež poskytujú vynikajúcu hydratáciu a posilnenie pleti, vďaka čomu je vypnutá, pevná a žiarivá. Atelokolagén zlatý je odporúčaný na pleť tváre, krku a dekoltu,  Atelokolagén perlový je odporúčaný na pokožku celého tela. Ak ich zameníte, vôbec nič sa nestane, majú úžasné a účinné zloženie obidva.

Vlastnosti produktu:

Majstrovské dielo proteínovej biotechnológie, ktorá presne zasiahla hlavnú príčinu starnutia pokožky. Esencia mladosti v najčistejšej forme. Atelokolagen je exkluzívny prémiový produkt proti starnutiu pre náročné ženy, ktoré sa chcú dokonale postarať o vzhľad tváre, krku a dekoltu.

Základnou a najdôležitejšou vlastnosťou je transdermálnosť.

Luxusný recept produkt je založený na peptídoch rybieho kolagénu, koloidného zlata a sericínu (hodvábu), vďaka čomu je pokožka neuveriteľne hladká a žiarivá už po niekoľkých aplikáciách produktu. Atelokolagén tiež poskytuje vynikajúcu hydratáciu a posilnenie pleti, vďaka čomu je napätá, pevná a žiarivá.

Výrobok zapôsobí od prvého okamihu - svetlo gélový trblietavý so zlatými časticami bol presne usporiadaný do modelu trojitej špirály. Jedná sa o exkluzívne technologické riešenie, ktoré dokonale zdôrazňuje luxusný charakter produktu, robí jeho použitie skutočným potešením. Zavŕšením zážitku z použitia je prírodná, vôňa po ružiach, ktorá jemne obklopuje zmysly.

Atelokolagén je výrobok vynikajúcou základňou pre make-up.

Atelokolagén sa odporúča najmä na starostlivosť o zrelú pokožku.

Výrobok je základnou zložkou exkluzívnej kozmetickej línie Atelo

Účinky, ktoré môžme očakávať:

  • omladzovacie
  • regeneračné
  • antiseptické
  • hojivé
  • výživné
  • hlboko hydratačné

Aktívne zložky:

Atelokolagen - kolagén, ktorý má štruktúru trojitej skrutkovice (helisy) a vďaka pôsobenia pepsínu získava  ideálnu biologickú čistotu,  doposiaľ známy  len výrobcami liekov a používaný tiež v plastickej chirurgii.

Prokolagen - peptidové reťazce, ktoré sa  procesom kolagenogenézy spracovávajú do formy skrutkovice kolagénu.

Tropokolagen - sú to molekuly kolagénu izolované z rybích koží zachovávajúce si svoju stavbu v podobe trojitej skrutkovice.

Sericin - nazývaný tiež tekutý hodváb.  Proteín tvorený Bombyx mori (priadka morušová) je prírodná látka, ktorá má výborné regeneračné schopnosti na pokožke a udržiava jej prirodzenú vlhkosť na povrchu. Dokáže viazať vodu až 300 násobku svojej hmotnosti. Naviac má opačný elektrostatický náboj ako naša pokožka. Sericin veľmi ľahko preniká pod pokožku, udržuje jej pružnosť, spomaľuje vznik vrások, veľmi ľahko a pevne prilnie na jej povrch, čo pokožke prináša efekt nebývalej hladkosti. Predstavuje tiež silný antioxidant a farebne zjednocuje pokožku.

Koloidné nanozlato - synergické s kolagénovými peptidmi, funguje na princípe iónovej pumpy: zrýchľuje migráciu účinných látok do pokožky a  výmenu mikroelementov. Stimuluje proces čistenia organizmu cez pokožku. Má upokojujúci, antibakteriálny a biostimulačný účinok. Eliminuje vznik farebných nerovností

INCI: Aqua, Collagen, Atelocollagen, Procollagen, Collagen Amino Acids, Arginine/Lysine Peptide, Elastin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Pepsin, Silk Amino Acids, Rosa Damascena Flower Oil, Gold, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Parfum, Geraniol, Citronellol, Mica, CI 77891, CI 77491, CI 77820, CI 77400

Návod na aplikáciu kolagénov:

Pred aplikáciou vždy predchádza dôkladné čistenie pokožky.  Biologicky aktívne peptidy kolagénu sú lepšie absorbované, keď gél jemne potľapkávame na vlhkú pokožku, ako keď natierame.  Najlepší  efekt  naturálneho kolagénu vidieť, keď ho aplikujeme  po peelingu.  Odporúča sa kolagén  aplikovať dvakrát denne, ráno a večer. Podráždená alebo spálená  koža  vyžaduje použitie toľko  kolagénu, koľko dokáže  absorbovať. Prvé účinky cítite ihneď, niekoľko  minút po aplikácii gélu. Ak ostáva  na tvári vysušená  vrstva gélu,  znamená to,  že bolo nanesené príliš veľa gélu. Kolagény aplikujeme vždy na navlhčenú pokožku. 

Môže Vás zaujímať článok na BLOG-u

  Zlatá línia ATELO Colway - luxus a antioxidačná ochrana  

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom