Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Balíček Zamatovo jemné ruky

UŠETRÍTE

Prípravky sú určené na popraskanú,  suchú či podráždenú pokožku rúk. Pomáhajú pri drobných trhlinkách a poraneniach, zjednocujú farebnosť, eliminujú starecké škvrny. Účinky prípravkov oceníte aj pri ekzémoch a alergiách. Pokožka sa stáva hladká, zregenerovaná, hydratovaná, odolná.  Kombináciu tvorí univerzálny prípravok Colaceum, prírodný kolagén Silver a Herbaceum - hydratačný balzam. Oceníte synergický efekt výrobkov.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K007
Dostupnosť: sada už nie je v ponuke
115 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Balíček obsahuje:

Colaceum - multifunkčný vosk

Univerzálny produkt vhodný hlavne pri starostlivosti o problematickú pokožku, citlivú, suchú, zrohovatelú alebo popraskanú kožu. Je tiež ideálny na suché vlasy bez lesku a vysušené nechty a nechtovú kožku. 100% prírodný komplex výťažkov z kvetov, bylín a olejov na báze včelieho vosku, bez akýchkoľvek emulgátorov, farbív, aromatov a konzervantov. Pri tvorbe výrobku boli použité staré receptúry, využité čisto prírodné zložky a nové biotechnológie. Na získanie zložiek do tohto  produktu bola použitá jedinečná metóda, extrakcia v nadkritickom stave, ktorá umožňuje získať absolútne maximum z aktívnych látok, dokonca i z olejnatých.

Viac...

Prírodný kolagén Silver Colway

je doporučovaný k starostlivosti o celé telo. Vhodný pre energetizujúce masáže, po depilácii, soláriu a peelingu. Výborný pre akúkoľvek domácu regeneráciu pokožky a kĺbov. Pomáha pri popáleninách, odreninách, rezných ranách, omrzlinách, pomliaždeninách. Pri pravidelnom používaní účinne bojuje proti rozšíreným žilkám, celulitíde, striám a keloidným jazvám. Je veľmi vhodný pri plánovanom väčšom úbytku hmotnosti i zvýšenej telesnej námahe, alebo u mužov v posilovni pri raste svalov. Javí sa ako najúčinnejšia anti-striová prevencia v tehotenstve. Vhodný aj na rýchle omladenie pokožky rúk.

Viac...

Herbaceum - hydratačný balzam

Prírodná emulzia, ktorá zabezpečuje starostlivosť o pokožku s problémami ako: nadmerne suchá pokožka, rosacea, atopický ekzém, citlivá, podráždená pokožka, popraskané žilky, akné, strata pružnosti a vitality. Unikátne spojenie biologicky aktívneho kolagénu so známymi prírodnými zložkami používanými stovky rokov vo fytoterapii a bylinkárstve. Herbaceum je určené mladistvým aj dospelým, je určený k starostlivosti o celé telo, pre  každý typ pokožky. Doporučujeme ho pre problematickú  pleť vystavenú škodlivému pôsobeniu vonkajších vplyvov

Viac...

 

Rituál pre zamatovo jemné ruky

 

rituál pre zamatovo jemné ruky, Colway, Colway International, hladká ošetrená hydratovaná pokožka na rukách, bez rán, scelená, zdravá koža Colaceum, včelí vosk, kolagén Silver Colway, Herbaceum rastlinný balzam na telo 

 

Tento balíček je vhodný tiež na pestovanie krásnych a zdravých chodidiel -

Rituál pekných chodidiel

 

Rituál krásnych chodidiel 

 

Neprehliadnite článok na našom BLOG-u "Stravujete sa správne? Prezradia vás nechty..."

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom