Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Naturálny kolagén Silver Colway 100ml, 200ml

Je doporučovaný k starostlivosti o pokožku celého tela. Vhodný pre regeneračné a energetizujúce masáže, po depilácii, soláriu a peelingu. Výborný pre akúkoľvek domácu pomoc pre pokožku a kĺby. Regeneruje pokožku po popáleninách, odreninách, rezných ranách, omrzlinách, pomliaždeninách. Pri pravidelnom používaní účinne bojuje proti rozšíreným žilkám, celulitíde, striám a keloidným jazvám. Je veľmi vhodný pri plánovanom väčšom úbytku hmotnosti i zvýšenej telesnej námahe, alebo u mužov v posilovni pri raste svalov. Javí sa ako účinná anti-striová prevencia v tehotenstve. Vhodný na rýchle omladenie pokožky rúk.

Veľkosť:
Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K005
Dostupnosť: sklad dodávateľa
71 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prírodný naturálny kolagén Silver Colway doporučovaný k starostlivosti o pokožku celého tela. Regeneruje pokožku po popáleninách, odreninách, rezných ranách, omrzlinách, pomliaždeninách.

Pri pravidelnom používaní účinne bojuje proti rozšíreným žilkám, celulitíde, striám a keloidným jazvám. Je veľmi vhodný pri plánovanom väčšom úbytku hmotnosti i zvýšenej telesnej námahe, alebo u mužov v posilovni pri raste svalov. Javí sa ako najúčinnejšia anti-striová prevencia v tehotenstve. Vhodný aj na rýchle omladenie pokožky rúk. Spevňuje pokožku celého tela a zvyšuje jej celkovú odolnosť.

Tým, že je čisto prírodný produkt, je cenený aj pri alergickej, veľmi citlivej pokožke, je užitočný pri atopických ekzémoch (aj pri deťoch a detských ekzémoch). Pomáha tiež pri nadmernom potení, či plesniach. Pomáha zlepšovať stav atopických ekzémov, dermaditídy, aknóznej, či uhrovitej pokožke, lupienke.

Podporuje rýchle hojenie pri popáleninách, pomliaždeninách, poraneniach, preležaninách, omrzlinách, poleptaní pokožky chemikáliami, po slnečnom, či solárnom opaľovaní.  Pomáha hojeniu tiež pri rezných ranách, redukcii jaziev po úrazoch aj po chirurgických zákrokoch. Výborný pomocník pri oparoch, po pobyte na slnku, po návšteve solária, tetovacieho štúdia, depilácii, po masážach, po športovom výkone...  Je antiseptický. 

Živé kolagény Colway sú hydráty, nie hydrolyzáty !

Na rozdiel od bežných kozmetických prípravkov, ktoré niekedy dokážu odstrániť až následky starnutia, prírodné živé kolagény Colway pôsobia tak, že pôsobia už na príčiny starnutia.  Vynález výroby kolagénu,  metódou hydratácie rybieho kolaénu, je jedným z najväčších vynálezov biochémie 20. storočia. Prírodný kolagén si totiž zachovává dokonca aj po uložení v nádobe zo skla štrukturu trojitej skrutkovice  - helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Je to jeden z najväčších objavov svetovej kozmetológie i biotechnológie bielkovín.

Je veľký rozdiel medzi mŕtvymi hydrolyzátmi hovädzieho či bravčového kolagénu, ktorý sa dosiaľ v kozmetológii používa a živým rybím biologicky aktívnym kolagénom Colway.

Kolagén Colway je z biologického hľadiska stále "živá"  bielkovina, revolučný objav.   

Produkty rozpadu trojitej helisy rybieho kolagénu zušľachťuje medzibukové kožné tkanivo tým, že  stimuluje fibroblasty k zvýšenej "produkcii" vlastného kolagenu. Túto schopnosť nemá vo svetovej kozmetike žiaden iný výrobok.

Vynález kolagénu z rýb a jeho výroba je chránená patentom č. 206813.

 

kolagénová mriežka

Aktívne látky:

INCI: Aqua, Collagen, CAPRYLYL GLYCOL, ELASTIN, LACTIC ACID

Živý kolagén vo forme transdermálneho gélu 

Na vonkajšie použitie a dopĺňanie kolagénu zvonka je určený prírodný kolagén vo forme gélu. Jeho najdôležitejšou vlastnosťou je transdermálnosť. Pravidelným používaním 1-2 krát denne pomáha:

 • zlepšenie hydratácie a spevnenie pokožky
 • spomalenie prirodzených procesov starnutia
 • viditeľné zlepšenie celistvosti pokožky
 • vyhladenie a zosvetlenie jaziev a strií
 • posilnenie ochabnutej pokožky (tiež na stehnách, zadku, prsiach)
 • regenerácia vlasov a nechtov
 • vyhladenie mimických vrások a zjemnenie hlbokých vrások
 • zosvetlenie stareckých škvŕn a farebných znamienok

ďalej pomáha...

 • v prípade akné vulgaris
 • pri rosacea
 • prevencia a pomoc pri celulitíde
 • zabraňuje tvorbe strií
 • podporuje obeh v žilách a tepnách, pomáha pri kŕčových žílách a spomaľuje tvorbu vlásočníc
 • zmäkčuje okraje starých jaziev a vyhladzuje nové jazvy
 • výborne pôsobí po najrôznejších zásahoch plastickej chirurgie
 • napomáha pri zápalov pokožky a alergickej pokožky
 • napomáha pri lupienke kože
 • zmierňuje bolesti kostí a kĺbov pri artritíde a reumatizme
 • urýchľuje rehabilitáciu po zlomeninách, vyvrtnutiach, po pôrode
 • bráni tvorbe a rozšírovaniu plesní
 • prináša výraznú úľavu pri paradentóze
 • pôsobí ako výborný balzám po holení a depilácii
 • vracia pokožke správný stav po invazívnom peelingu
 • v pediatrii- u detí, ktoré rýchlo rastú, alebo športujú vhodná aplikácia vo forme gélu aj pred nebezpečenstvom vzniku strií

Návod na používanie kolagénov:

Pred aplikáciou vždy predchádza dôkladné čistenie pokožky s vodou. Biologicky aktívne peptidy kolagénu sú lepšie absorbované, keď gél  jemne potľapkávame  na vlhkú pokožku, ako keď natierame.  Najlepší  efekt  native kolagénu vidieť, keď ho aplikujeme  po peelingu.  Odporúča sa kolagén  aplikovať  dvakrát denne, ráno a večer. Podráždená alebo spálená  koža  vyžaduje použitie toľko  kolagénu, koľko dokáže  absorbovať. Prvé účinky cítite ihneď, niekoľko  minút po aplikácii gélu. Ak ostáva  na tvári vysušená  vrstva gélu, znamená to,  že bolo nanesené príliš veľa gélu.

Prvé účinky cítite ihneď, niekoľko  minút po aplikácii gélu. Ak ostáva  na pokožke vysušená  vrstva gélu,  znamená to,  že bolo nanesené príliš veľa gélu. Kolagény aplikujeme vždy na navlhčenú pokožku studenou, či vlažnou vodou. Pri pocite pnutia je treba použiť bežný krém. Voda a tuk obsiahnutý v kréme pôsobia ako ďalší nosič kolagénu pod najspodnejšiu vrstvu pokožky.

Kolagén nezostáva na povrchu kože ako bežné kozmetické prípravky a kolagény. Rybí kolagén Colway má základnú vlastnosť transdermálnosť. Za niekoľko sekúnd prestupuje do najspodnejšej vrstvy pokožky a tým sa stáva aj vynikajúcim nosičom aktívnych lákok z krémov, ktoré bežne zostávajú na povrchu. Tým niekoľkonásobne zvyšuje ich účinnosť. Rovnako to platí aj pri mastiach a mastičkách používaných pri bolestiach chrbta, kŕčových žilách, zápaloch a pod....

Dobrá rada:  ak pracujete denne s počítačom, živý kolagén Platinum si kľudne môžte dávať aj na očné viečka, okolie očí. Vôbec sa nič nestane, ak sa vám náhodou dostane aj do očí. Oči menej pália a slzia. A samozrejme, menej vrások.

Prírodné kolagény boli podrobené klinickým testom. Nespôsobujú alergie, nedráždia a nevzniká závislosť na ich používaní. Nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky, sú vhodné aj pre alergickú pokožku. Sú čistým naturálnym produktom bez umelých prísad.

 

Prečítajte si aj novinky na našom BLOG-u "Koniec striám"

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom