Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Colamina - koloidné minerály 100 kps

NÁŠ TIP

Colamina je multiminerálny doplnok stravy, ktorého kapsule sú naplnené dvoma skamenelými prvkami z unikátnych geologických ložísk. Prvou zložkou sú vápnité riasy Algy a druhou zložkou sú koncentrované koloidné minerálne prvky z Utahu. Úžasnou vlastnosťou tohto preparátu je maximálna využiteľnosť a vstrebateľnosť zložiek. Minerály sú dôležité pre ras, ale aj pre udržanie si zdravia a kondície počas celého života.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K078
Dostupnosť: predaj ukončený
35 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hlavnou zložkou Colaminy sú vápnité riasy Algy z rodu Lithothamnion získavané z rastlinného podložia, ktoré sa nachádza pod dnom severného mora. Tvorí jedinečný komplex najviac vstrebateľných foriem vápnika: aragonitu a vateritu, tiež bioaktívneho horčíka a 72 iných, pre náš organizmus nevyhnutných stopových prvkov.

Druhou zložkou Colaminy sú koncentrované koloidné minerálne prvky  vyskytujúce sa a získavané z jediného miesta na svete v Utahu. Toto ložisko vzniklo pred 100 miliónmi rokov z niekoľkých stoviek druhov  rastlín rastúcich na mimoriadne úrodných pôdach, ktoré sa v dnešných  podmienkach už nevyskytujú.

70 bio-organických minerálov s neobvykle vysokou vstrebateľnosťou, napr. vápník, fosfor, draslík, sodík, horčík, síra, jód, selén, meď, zinok, bór, molybdén, berýlium, líthium, chróm, mangán, železo, thallium, vanad a mnoho dalších – predstavuje veľmi cenný zdroj stopových prvkov, čo umožňuje kompletnú remineralizáciu organizmu.

Prínosy užívania Colaminy:

  • priaznivo pôsobí na vlasy, pokožku, nechty
  • odporúča sa pre športovcov
  • prevencia ochorenia kĺbov a osteoporózy
  • zmierňuje bolesti kĺbov a zápalové ochorenia
  • urýchľuje rehabilitačné procesy
  • nápomocná po operácii kĺbov a zlomenín
  • reguluje hospodárenie s vodou v tele
  • dopĺňa akékoľvek nedostatky minerálov v organizme
  • zlepšuje celkový stav organizmu, podporuje systémy vrátane nervového a imunitného

Aktívne látky:

Algy - 700 mg ( v 2 kapsuliach )

koloidné minerály - 100 mg ( v 2 kapsuliach )

Odporúčaná denná porcia: 1 kapsula 2x denne 

 

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom