Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Intenzívne sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou 7x 2ml

Nová tvár za 7 dní.  Bohatý obsah ampulky sa ideálne osvedčil pri starostlivosti o suchú, zrelú, či unavenú pleť s cieľom urýchliť jej regeneráciu. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulárnou hmotnosťou vytvára ochranný film, ktorý prispieva k obmedzeniu transepidermálnej straty vody. Prírodná certifikovaná (ecocert) zložka Zemea® uľahčuje penetráciu ďalších  zložiek do kože a zaisťuje tak jej dlhodobé hydratačné účinky. Účinky proti starnutiu a redukcii vrások zaisťuje tiež peptid medi a kyseliny DNA a RNA. Zabezpečujú pokožke  pevnosť a elastičnosť

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K076
Dostupnosť: produkt už nie je v predaji
25 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nová tvár za 7 dní. 

Aktívne látky:

Nukleové kyseliny DNA+RNA (natívne)

spúšťajú replikáciu štruktúry kože, aktivujú bunky, majú silné antioxidačné účinky, chránia bunky pred reaktívnymi formami kyslíka. Pôsobia ako filter pre toxíny, čím chránia bunečný systém, rozširujú periférne cievy, zvyšujú ich priepustnosť, tým sa lepšie okysličujú bunky a tiež zlepšuje metabolizmus lipidov.

Medený peptid GHK–Cu

zložený z čiastočiek medi a aminokyselín glycinu, L–histidinu a L–lysinu. Stimuluje fungovanie kmeňových buniek, zvyšuje tvorbu kolagénu v koži, zabraňuje starnutiu, zlepšuje pružnosť a vyrovnáva odtiene pleti. Pomáhá redukovať vrásky, zvyšuje hustotu a pevnosť kože.

Kyselina hyaluronová LMW

intenzívne hydratuje a napomáha pri vyplňovaní vrások. Prispieva k obnove poškodenej pokožky, vytvára na pokožke ochranný film, ktorý bráni strate vlhkosti, vyhladzuje, spevňuje a zlepšuje pružnosť pokožky.

Hodváb

luxusná zložka, ktorá kožu hydratuje, vyhladzuje a zanecháva ju mäkkou na dotyk. Je zložený hlavne z dvoch proteínov: fibroinu (cca 70%) a sericinu (30%). Tieto vo svojom chemickom zložení vykazujú veľkú podobnosť proteínov, ktoré obsahuje ľudská koža a vlasy.

Fibroin

má schopnosť viazať a zadržiavať vodu, nedráždi ani veľmi citlivú pokožku. Sericin, hodvábne lepidlo, je bielkovina zlepujúca fibroinové vlákna prírodného hodvábu. Obsahuje zbytky sericinu, glycinu a kyseliny asparagovej. Zlepšuje stav epidermálnej bariéry, čím znižuje stratu vody cez pokožku, je považovaný za "prirodzený zvlhčovač" kože. Na povrchu kože vytvára jemnú vrstvu, ktorá umožňuje koži voľne dýchať a udržuje ju tak zamatovo hladkú.

Vďaka svojej štruktúre a chemickému zloženiu je sericin schopný zlepšiť hydratáciu pokožky. Sericin má naviac nezanedbateľné vyhladzovacie schopnosti, ktoré prispievajú k zníženiu nepravideľnosti na koži.

INCI:Aqua, Propanediol, Hydrolyzed Silk, Sodium Hyaluronate, Copper Tripeptide-1, (Salmon) Milt Extract, Algin, Phenoxethanol, Ethylhexylglycerin.

Spôsoby použitia:

Doporučujeme používať po dobu najmenej 7 dní, najlepšie večer. Ampulku otvoríme tak, že odlomíme krčok v zúženom mieste označenom krúžkom. Obsah potom jemne vklepeme končekami prstov na tvár, krk a dekolt. Akonáhle dôjde k vstrebaniu obsahu, prekryjeme ho vhodným ošetrujúcim krémom.

Ak chcete nakupovať výrobky priamo od výrobcu, zaregistrujte sa TU


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom