Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Native DNA Collagen 50 ml

- 20% AKCIA UŠETRÍTE TOP

Superkozmetický prípravok so silným účinkom proti starnutiu. Okamžite po aplikácii pokožku vyhladzuje a napína. Účinne oddiaľuje procesy tvorby nových vrások.  Odporúčaný na tvár, krk a dekolt.  Prináša úľavu pokožke podráždenej intenzívnymi kozmetickými procedúrami. Peptidové sérum, kolagén obohatený o aktívne látky podporujúce a aktivujúce prirodzené procesy obnovy kože. Stimuluje bunky k ich správnej funkcii.  Pre rýchle omladenie a revitalizáciu.  

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K016
Dostupnosť: na sklade
62.36 ks
Pôvodná cena 77.95, Zľava 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Okamžite po aplikácii vyhladzuje a napína kožu. Aby prebehla fyziologická výmena kolagénovej štruktúry v koži, náš organizmus potrebuje cca 110 dní intenzívneho denného používania. Po tomto období dochádza k trvalým revitalizačným účinkom. Tento proces nie je možné urýchliť ani častejšou aplikáciou, ani použitím väčšieho množstva gélu. Natívny kolagen DNA doplňuje kožu o "proteín mladosti" – postupne a neinvazívne, bez nutnosti injekcie.

Natívne kolagény sú produkty typu anti-age, ktoré na rozdiel od tisícov krémov nebojujú s následkami, ale s príčinou vzniku vrások. Ich účinnosť potvrdzujú početné výskumy.

Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele, nazývanou tiež „bielkovinou mladosti“, ktorá tvorí  viac ako 30%  bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože. Spolu s elastínom tvorí v pokožke pružnú sieťku, ktorá je zodpovedná za jej pružnosť a pevnosť. Kolagén tvorí dôležitú stavebnú jednotku tkanív a hraje dôležitú úlohu pri kondícii a starnutí celého organizmu. Práve kolagén predstavuje najspoľahlivejší obraz biologického potenciálu ľudského tela, preto je zachovanie štruktúry kolagénu v optimálnom stave tak dôležité.Približne od 25. roku života sa postupne spomaľuje proces tvorby a výmeny kolagénu a pozorujeme, že naša pokožka začína strácať pružnosť.

Natívny kolagen DNA:

•  chráni bunky a ich DNA pred reaktívnymi formami kyslíka, starnutím vplyvom svetla (photoaging), UVA žiarením

•  zvyšuje syntézu kolagénu a iných stavebných prvkov kože

•  aktivuje bunky k obnove

•  rozširuje periférne cievy, zlepšuje krvný obeh

•  zlepšuje metabolizmus lipidov a reguluje hladinu cholesterolu

•  zlepšuje syntézu ATP

Aktívne látky:

Nukleové kyseliny DNA+RNA (nativné) / výťažok z pohlavných žliaz lososa

spúšťajú replikáciu štruktúry kože, aktivujú bunky, majú silné antioxidačné účinky chrániace ich pred reaktívnymi formami kyslíka. Kyseliny DNA a RNA pôsobia ako filter pre toxíny a chránia tak bunečný systém. DNA a RNA rozširujú periférne cievy, zvyšujú ich priepustnosť a tým lepšie okysličujú bunky. Tiež zlepšujú metabolizmus lipidov.

Kinetin

rastový hormón. Stimuluje opravné procesy DNA, chráni pred UV žiarením a voľnými radikálmi a zároveň znižuje nadmernú pigmentáciu. Aktivuje fibroblasty a stimuluje tvorbu kolagénu. 

SOD – Superoxid dismutáza

jedná sa o exkluzívnu zložku kozmetických prípravkov, enzým, ktorý stojí v prvej obrannej línii chrániacej náš organizmus pred voľnými radikálmi a zároveň jeden z najsilnejších antioxidantov vyskytujúcich sa v prírode. Chráni náš organizmus pred oxidačným stresom, ktorý spôsobuje masívne poškodzovanie buniek a všeobecnú degradáciu tkanív.

Medený peptid GHK-Cu

prirodzene sa vyskytujúci peptid, zložený z častice medi a aminokyselín glycinu, L-histidínu a L-lysínu. Stimuluje fungovanie kmeňových buniek, zvyšuje tvorbu kolagénu v koži, zabraňuje foto-starnutie, zlepšuje pružnost a vyrovnáva odtiene pleti. Pomáha redukovať vrásky, zvyšuje hustotu a hrúbku kože.

Extrakt z placenty

jeden z najaktívnejších regenerujúcich činiteľov. Bohatý na množstvo živín a regeneračných látok ako sú cytokíny, hormóny, bioaktívne peptidy, enzýmy, rastové faktory, vitamíny a minerály. Zlepšuje metabolizmus tkanív, regeneruje unavenú, starnúcu kožu. Má silné hydratačné a protizápalové účinky.

INCI: Aqua, Fish Collagen, (Salmon) Milt Extract, Rosa Damascena Phytoplacenta Culture Extract, Kinetin, Caprylyl Glycol, Copper Tripeptide-1, Superoxide Dismutase. 

Pre koho je určený:

- pre všetkých od 25. roku

Spôsob použitia:

Nanášame na očistenú a ešte vlhkú kožu. Najlepšie absorpčné schopnosti aktívnych kolagénových peptidov dosiahneme jemným vklepávaním gelu. Doporučuje sa aplikovať 2x denne každý deň. Koža absorbuje len toľko kolagénu, koľko potrebuje. Ak zostáva zaschnutá vrstva gelu, znamená to, že aplikujete veľa...

Nepoužívať ak máte alergiu na rybí proteín (0,02% populácie). Pre vonkajšie použitie

Chrániť pred priamym slnečným svetlom, teplota pod bodom mrazu môže spôsobiť expanziu látky a prasknutie obalu

 

Ak chcete nakupovať priamo od výrobcu: TU

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom