Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Native GOLD Collagen 50 ml

- 20% AKCIA NÁŠ TIP UŠETRÍTE

Native Gold kolagén je obohatený o aktívne zložky s vlastnosťami: antibakteriálne, protizápalové, antimikrobiálne, antimykotické a všeobecne regeneračné. Je odporúčaný na problémovú a unavenú pleť, náchylnú na farebné škvrny, lišaje a ekzémy. Tiež ako prevencia proti starnutiu pokožky. Natívne kolagény sú produkty typu anti-age, ktoré na rozdiell od tisícky krémov nebojujú s následkami, ale s příčinou vzniku vrások. Ich účinnost potvrdzujú početné výskumy. Natívny Gold kolagén dopĺňa kožu o "proteín mladosti"  - postupne a neinvazívne, bez nutnosti injekcie.

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K015
Dostupnosť: na sklade
53.60 ks
Pôvodná cena 67, Zľava 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Jedná sa o prípravok so silným antiage účinkom. Účinne oddiaľuje procesy tvorby nových vrások. Odporúča sa pre starostlivosť o pokožku tváre, krku a dekoltu. Je obohatený o látky, ktoré majú antibakteriálne a protizápalové účinky. Použité koloidné zlato v spojení s kolagénovými peptidami pracuje na princípe iontovej pumpy: urýchľuje migráciu aktívnych zložiek, výmenu stopových prvkov, stimuluje proces očisty pokožky. Má prirodzenú kyslosť pH = 5,5. Je vhodný hlavne pre osoby, ktoré trápia rôzne nedokonalosti kože, akné alebo zápalové  stavy. Má reparatívne a regeneračné účinky.

Omladzuje bez ihličiek a botoxu.

Prínosy:

- Znižuje podráždenie a zmeny na koži

- Eliminuje a zosvetľuje sfarbenie pokožky

- Obnovuje zdravý vzhľad pleti

- Regeneruje pokožku

- Spevňuje a vyhladzuje pokožku

Dôležité vedieť:

Natívny Gold kolagén dopĺňa kožu o "proteín mladosti"  - postupne a neinvazívne, bez nutnosti injekcie. Okamžite po aplikácii vyhladzuje a spevňuje kožu. Na trvalý revitalizačný účinok je potrebné vyčkať asi 110 dní systematického používania. Práve také obdobie potrebuje náš organizmus na to, aby prebehla fyziologická výmena kolagénovej štruktúry v koži. Tento proces nie je možné urýchliť ani častejšími aplikáciami, ani použitím väčšieho množstva gélu.

Aktívne látky:

Kolagén 

je extrahovaný z kože rýb pomocou metódy patentovanej v Poľsku. Je to prirodzený zdroj peptidov, ktoré dokážu voľne preniknúť do epidermis a stimulujú zvýšenú aktivitu fibroblastov. Kolagén je  najprirodzenejšie anti-aging v starostlivosti o pleť. Zameriava sa na príčinu vrások, teda deficitu kolagénu. Spomaľuje proces starnutia, hydratuje pokožku, regeneruje a robí ju pružnou.

Koloidné zlato

v synergii s peptidmi urýchľujú migráciu účinných látok a výmenu mikročastíc, teda podporuje transdermálny proces.

Koloidné striebro 

má silný antibakteriálny účinok. Likviduje 600 druhov mikroorganizmov a 7 druhov baktérií.

Lactoferin

je bioaktívny proteín, ktorý pôsobí protizápalovo, protiaknózne a omladzujúco.

Chitosan

viaže ťažké kovy a pôsobí tiež protizápalovo

Retinol 

vyznačuje sa silným anti-aging účinkom. Veľmi rýchlo rozjasní a omladí tvár.

Kyselina azelainová

našla svoje uplatnenie pri akné, atopickej alebo psoriatickej koži, tiež koži náchylnej k začervenaniu a ku sklonu k folikulitíde. Vykazuje antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. Redukuje sfarbenie pleti spôsobené rôznymi druhmi akné, či užívania liekov, ...    

Native Gold kolagén je určený pre normálnu a aj problémovú pleť, má silný protizápalový účinok 


INCI: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid,koloidné nano zlato, koloidné nano striebro, Laktoferin, Azelaic, Chitosan, Retinol

Návod na používanie kolagénov:

Pred aplikáciou vždy predchádza dôkladné čistenie pokožky s vodou. Biologicky aktívne peptidy kolagénu sú lepšie absorbované, keď gél  jemne potľapkávame  na vlhkú pokožku, ako keď natierame.  Najlepší  efekt  native kolagénu vidieť, keď ho aplikujeme  po peelingu.  Odporúča sa kolagén  aplikovať  dvakrát denne, ráno a večer. Podráždená alebo spálená  koža vyžaduje použitie toľko  kolagénu, koľko dokáže  absorbovať. Prvé účinky cítite ihneď, niekoľko  minút po aplikácii gélu. Ak ostáva  na tvári vysušená  vrstva gélu,  znamená to,  že bolo nanesené príliš veľa gélu.


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom