Kontakt: +421 918 494 464 I info@ekolagen.sk  

Kolagén pre Teba

 

 

Prírodný Kolagén Grafhite Colway 100ml, 200ml

Naturálne kolagény Grafhite Colway sa vyrábajú z kože chrbta rýb patentovanou technológiou. Oceníte pri starostlivosti o presušené zničené vlasy, pri vypadávaní vlasov, pri tvorbe lupín, ale tiež pri starostlivosti o kožu celého tela. Posilňuje vlasy a vlasové cibuľky, pomáha pri problémoch s lupinami vo vlasoch, pri plesniach nôh a nechtov. Používa sa tiež k starostlivosti o zrohovatelú pokožku na tele, na bolestivé kosti a kĺby, preležaniny, bercové vredy, omrzliny. Svoju biologickú aktivitu si zachováva pri teplotách v rozmedzi 5°C - 28°C. Neobsahuje nič, čo neobsahuje ľudské telo, preto nespôsobuje alergie.

Veľkosť balenia:
Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K008
Dostupnosť: na sklade
49.00
ks

Vlastnosti a prínosy:

Prírodný naturálny kolagén Grafhite Colway je odporúčaný pri starostlivosti o vlasy a nechty. Posilňuje vlasy a vlasové cibuľky, pomáha pri problémoch s lupinami vo vlasoch, pri plesniach nôh a nechtov. Používa sa tiež k starostlivosti o zrohovatelú pokožku na tele, na bolestivé kosti a kĺby, preležaniny, bercové vredy, omrzliny. Svoju biologickú aktivitu si zachováva pri teplotách v rozmedzi 5°C - 28°C. Neobsahuje nič, čo neobsahuje ľudské telo, preto nespôsobuje alergie. Chránený patentom č. 206813.

Kolagén - bielkovina mladosti tvorí viac ako 30% hmotnosti ľudských bielkovín a až  70% kožných bielkovín. Spolu s elastínom vytvára pružnú sieť v dermis, ktorá zaisťuje jej pružnosť a pevnosť, viaže vodu a lipofilné látky.Rovnako určuje stav spojivového tkaniva, čo odráža v skutočnosti stav celého organizmu.

Prírodné kolagény extrahované z kože rýb Colway sú dlhodobo najprirodzenejšia dermokozmetika na ošetrenie a regeneráciu kože, vlasov, nechtov, kĺbov... Sú antiseptické, preto ich použitie je všestranné a môžu sa dávať aj na rany - urýchľujú jej hojenie, znižujú viditeľnosť následkov vzniku jaziev.

Vynikajúce výsledky pri popáleninách, preležaninách, bolestiach kĺbov 

Živé kolagény Colway sú  hydráty, nie hydrolyzáty !

Na rozdiel od bežných kozmetických prípravkov, ktoré niekedy dokážu odstrániť až následky starnutia, prírodné živé kolagény Colway pôsobia tak, že pôsobí už na príčiny starnutia.  Vynález výroby kolagénu,  metódou hydratácie rybieho kolagenu, je jedným z najväčších vynálezov biochémie 20. storočia. Dokážu si zachovať biologickú aktivitu aj po uložení do nádoby zo skla. Štruktúra trojitej skrutkovice  - helisy je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Je to jeden z najväčších objavov svetovej kozmetológie i biotechnológie bielkovín.

Je veľký rozdiel medzi mŕtvymi hydrolyzátmi hovädzieho či bravčového kolagénu, ktorý sa dosiaľ v kozmetológii používa a živým rybím biologicky aktívnym kolagénom Colway.

Kolagén Colway je z biologického hľadiska stále "živá"  bielkovina, revolučný objav.   

Produkty rozpadu trojitej helisy rybieho kolagenu zušľachťuje medzibukové kožné tkanivo tým, že  stimuluje fibroblasty k zvýšenej "produkcii" vlastného kolagenu. Túto schopnosť nemá vo svetovej kozmetike žiaden iný výrobok.

Vynález kolagénu z rýb a jeho výroba je chránená patentom č. 206813.

 

INCI: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid

 

Štruktúra "živého" kolagénu - trojitá helisa