Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       Na vrásky s úsmevom

Set kozmetiky pre mužov s kolagénom

NOVINKA UŠETRÍTE

Sada kozmetiky pre mužov s osahom kolagénu, arganínu a iných vzácnych aktívnych zložiek. Osviežujúci sprchový gél na telo odstraňuje nečistoty a zanecháva čistú a sviežu pokožku. Regeneruje, zároveň hydratuje a posiluje prirodzenú ochrannú bariéru kože. Viacúčelový krém je  určený na starostlivosť o pokožku tváre a „strniska“, zvyšuje hydratáciu, pevnosť a pružnosť pokožky.

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K081
Dostupnosť: na sklade
47 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sprchový gél pre mužov s kolagénom

Osviežujúci sprchový gél na telo odstraňuje nečistoty a zanecháva čistú a sviežu pokožku. Regeneruje, zároveň hydratuje a posiluje prirodzenú ochrannú bariéru. Zmierňuje podráždenie. Má špeciálne hydratačné zloženie, ktoré obnovuje rovnováhu pokožky a ľahkú a sviežu vôňu. Je určený pre mužov, ktorí žijú aktívny život a chcú byť vitálni a energickí. Výrobok obsahuje tiež L-arginin.

   Viac informácií   

Krém pre mužov s kolagénom

Viacúčelový kozmetický prípravok Force Men Care je  určený na starostlivosť o pokožku tváre a „strniska“ aktívnych a úspešných mužov. Základom krému je unikátna kombinácia pôvodných afrických olejov - marula, perilla a arganový olej s optimálnym pomerom mastných kyselín NNKT (Omega 3,6,9). Práve ony sú zodpovedné za pevnosť a pružnosť, obnovujú správnu hydratáciu, ktorá je jedným z kľúčových faktorov zachovania kože v dobrom stave. Hydratáciu posiluje kyselina hyaluronová. Kmeňové bunky stimulujú ľudské bunky k autoreprodukcii a rekonštrukcii. Kolagén a moderné tetrapeptidy zlepšujú elasticitu a hustotu kože.

   Viac informácií   

 


 
 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom