Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Set kozmetiky pre mužov s kolagénom

UŠETRÍTE

Sada kozmetiky pre mužov s obsahom kolagénu, arganínu a iných vzácnych aktívnych zložiek. Osviežujúci sprchový gél na telo odstraňuje nečistoty a zanecháva čistú a sviežu pokožku. Regeneruje, zároveň hydratuje a posiluje prirodzenú ochrannú bariéru kože. Viacúčelový krém je  určený na starostlivosť o pokožku tváre a „strniska“, zvyšuje hydratáciu, pevnosť a pružnosť pokožky.

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K081
Dostupnosť: na sklade
49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sprchový gél pre mužov s kolagénom

Osviežujúci sprchový gél na telo odstraňuje nečistoty a zanecháva čistú a sviežu pokožku. Regeneruje, zároveň hydratuje a posiluje prirodzenú ochrannú bariéru. Zmierňuje podráždenie. Má špeciálne hydratačné zloženie, ktoré obnovuje rovnováhu pokožky a ľahkú a sviežu vôňu. Je určený pre mužov, ktorí žijú aktívny život a chcú byť vitálni a energickí. Výrobok obsahuje tiež L-arginin.

   Viac informácií   

Krém pre mužov s kolagénom

Viacúčelový kozmetický prípravok Force Men Care je  určený na starostlivosť o pokožku tváre a „strniska“ aktívnych a úspešných mužov. Základom krému je unikátna kombinácia pôvodných afrických olejov - marula, perilla a arganový olej s optimálnym pomerom mastných kyselín NNKT (Omega 3,6,9). Práve ony sú zodpovedné za pevnosť a pružnosť, obnovujú správnu hydratáciu, ktorá je jedným z kľúčových faktorov zachovania kože v dobrom stave. Hydratáciu posiluje kyselina hyaluronová. Kmeňové bunky stimulujú ľudské bunky k autoreprodukcii a rekonštrukcii. Kolagén a moderné tetrapeptidy zlepšujú elasticitu a hustotu kože.

   Viac informácií   

 

Kolagén a kozmetika s kolagénom nie je len pre ženy

Kozmetika pre mužov obsahuje biologicky aktívny proteín, pretože v určitom veku ho bude potrebovať aj ich pokožka. Keďže skôr sa im tvoria vrásky hlboké, ktoré sa vyhladzujú oveľa ťažšie ako plytké ženské vrásky, prevencia ich vzniku je preto veľmi dôležitá. S ohľadom na tvrdenie „prevencia je lepšia ako liečba“ by si muži mali vyberať pánsku kozmetiku z hľadiska jej zloženia a dbať na prítomnosť „kolagénu - proteínu mladosti“ nielen po 40. roku života.

Páni neradi používajú veľa prostriedkov, preto oceňujú prípravky, ktoré budú pôsobiť na ich pleť komplexne – univerzálne. Ak jeden prípravok nahradí hneď tri, je to praktické. Najdôležitejšie však je, aby boli mimoriadne účinný.

Kozmetické výrobky na tejto stránke zohľadnujú mužskú citlivú pokožku. Obsahujú zložky, ktoré majú revitalizačné, hojivé, antibakteriálne, antioxidačné a omladzujúce vlastnosti.


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom