Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Collagen Booster 30 kps

Lyofilizovaný rybí kolagén s lyofilizovaným hráškom doplnený o prírodný aminokyselinovo-minerálny komplex rybích kostí, obsahujúci makro a mikroelementy. 200 mg čistého rybieho kolagénu v 1 kapsule, vynikajúca vstrebateľnosť a využiteľnosť pre organizmus.

Výrobca: Nutrivi
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: N004
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa
33 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele, nazývanou tiež "bielkovina mladosti. Tvorí viac ako 30% bielkovín v ľudkom tele a až 70% ľudskej kože. Spolu s elastínom tvorí v pokožke pružnú sieťku, ktorá zodpovedá za jej pružnosť a pevnosť. Kolagén tvorí dôležitú stavebnú jednotku spojivových tkanív a hraje dôležitú úlohu pri kondícii a starnutí celého organizmu. 

Collagen Booster obsahuje až 200 mg lyofilizovaného kolagénu, tohto stavebného kameňa pokožky, matrice chrupavky (95%) a spojivového tkaniva. Získava sa z kože rýb extrakciou vody zo suroviny metódou lyofilizácie ( bez vysokých teplôt) a tým si zachováva svoju vnútornú štruktúru.  

Lyofilizované bunky majú schopnosť viazať vodu, čo je dôležitá vlastnosť lyofilizovaných rybích kolagénov.

Výhody:

  • Vysoká absorpčná schopnosť
  • Bez zbytočných prísad a konzervantov
  • Neobsahuje cukor, lepok ani laktózu

Aktívne zložky:

  • Zloženie: lyofilizovaný rybí kolagén so zeleným hráškom, rybia želatína (zložka obalu kapsúl), rybie práškované kosti, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), farbivo (oxid titaničitý).

Zloženie

Množstvo v odporúčanej dennej dávke

Lyofilizovaný rybí kolagén so zeleným hráškom

200 mg

Práškované rybie kosti

50 mg

  •  

Odporúčaná denná porcia:

1 kapsula výživového doplnku Nutrivi Collagen Booster denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

WellU Sp. z o.o.
ul. Wielkopolska 280,
81-531 Gdynia, PL

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom