Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Balíček Zdravá pokožka

UŠETRÍTE

Hovorí sa, že správne hydratovaná pokožka, je zdravá pokožka. Urobte si domáce SPA s kolagénovou kozmetikou priamo vo svojej kúpeľni. Okrem iných benefitov získate príjemný pocit zhydratovanej a zregenerovanej pokožky. Odporúčané: Kolagénový čistiaci gél na tvár a telo, Prírodný kolagén Silver Colway a Herbaceum - balzam na telo. S týmto kozmetickým balíčkom sa budete cítiť komfortne.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K042
Dostupnosť: sklad dodávateľa
123 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Trápi vás veľmi suchá, citlivá pokožka, ktorá sa šúpe, je šedá, nemá prirodzenú farbu... Balíček výrobkov pre ozdravenie pokožky obsahuje presne tie výrobky, po ktorých sa budete cítiť komfortne.

Kolagénový čistiaci gél na tvár a telo

Fantasticky, veľmi šetrný a jemný prípravok na mytie tváre a tela. Jeho účinky si pochvaľujú pri aknóznej pleti, pretože dokonale prečistí a zároveň ošetrí. Neobsahuje žiadne prísady z ropy, je vhodný aj na detskú a veľmi citlivú pokožku. Nie je parfemovaný, obľubujú ho aj muži. Vhodný tiež pre intímnu hygienu.  Zloženie je na báze rastlinných extraktov, rybieho kolagénu a látok dobre znesiteľných pre pokožku a sliznicu, ktoré nepoškodzujú hydrolipidový plášť. 

Viac...

Naturálny kolagén Silver Colway 100ml

je doporučovaný k starostlivosti o celé telo. Vhodný pre liečivé a energetizujúce masáže, po depilácii, soláriu a peelingu. Regeneruje pokožku po popáleninách, odreninách, rezných ranách, omrzlinách, pomliaždeninách. Pri pravidelnom používaní účinne bojuje proti rozšíreným žilkám, celulitíde, striám a keloidným jazvám. Je vhodný pri plánovanom väčšom úbytku hmotnosti na spevnenie ovisnutej kože, pri zvýšenej telesnej námahe, napr. u mužov v posilovni pri raste svalov.  Javí sa ako účinná anti-striová prevencia v tehotenstve. Vhodný na rýchle omladenie pokožky rúk.

Viac...

Herbaceum - hydratačný balzam na telo

Prírodná emulzia, ktorá zabezpečuje starostlivosť o pokožku s problémami ako: nadmerne suchá koža, rosacea, atopický ekzém, citlivá, podráždená pokožka, popraskané žilky, akné, strata pružnosti a vitality. Unikátne spojenie biologicky aktívneho kolagénu so známymi prírodnými zložkami používanými stovky rokov vo fytoterapii a bylinkárstve. Herbaceum je určené mladistvým aj dospelým, je určený k starostlivosti o celé telo, pre každý typ pokožky. Doporučujeme ho pre problematickú  pleť vystavenú škodlivému pôsobeniu vonkajších vplyvov.

Viac...


Rituál pre hydratáciu pokožky celého tela

 

Rituál pre hydratáciu pokožky tela 

 

Neprehliadnite naše články

náš BLOG

 

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom