Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Bunková Atelovoda Colway 150 ml

Atelovoda má rovnaké zloženie ako voda nachádzajúca sa v našej koži. Je bohatá na ionty minerálov a stopových prvkov.  Zabezpečuje rovnováhu nevyhnutnú pre správnu funkciu bunkových, podieľa sa na metabolických procesoch a tiež napomáha správnemu procesu vstrebávania kolagénu do pokožky. Odporúča sa pred aplikáciou kolagénu navlhčiť pokožku práve Atelovodou. Udržiava správne vlhkú pleť celý deň a je obľúbená aj medzi mužmi.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K077
Dostupnosť: na sklade
37 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aby sa zabezpečilo synergické pôsobenie v spojení s Atelokolagénom je Atelovoda obohatená  o prírodný vitamín C, superoxid dismutázu, atelokolagén, tropo-kolagénpro-kolagén. Mechanizmus synergického pôsobenia spočíva vo využití vlastností Atelokolagénu viazať bunečnú vodu a tiež ďalšie látky obsiahnuté hlboko v koži.

Naviac  Atelovoda bunková obsahuje rozjasňujúci vitamín C - Superox-C™ ,  extrakt z austrálskej slivky Kakadu, ktorá je najbohatším zdrojom vitamínu C apolyfenolov v rastlinnom svete.  Táto rastlinná zložka obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, nevyhnutných v boji proti starnutiu kože a voľným radikálom. Stimuluje pro-kolagen 1 a syntézu kyseliny hyaluronovej, vyhladzuje vrásky, zosvetľuje pigmentové škvrny. Extrakt zo slivky  kakadu jednoznačne zvyšuje biologickú dostupnosť vitamínu C.

Sprej rozprašený na pokožke hĺbkovo hydratuje a prináša príjemný pocit osvieženia a uvoľnenia. Vaša pleť bude dokonale pripravená k ďalšej starostlivosti prípravkami COLWAY.

Účinky:

 • hydratačné
 • osviežujúce
 • energizujúce
 • rozjasňujúce -  redukuje známky únavy
 • regeneračné
 • vyživujúce
 • antioxidačné
 • pomáha v boji proti starnutiu kože

Aktívne zložky:

Ionty minerálov, stopových prvkov - sú vďaka účasti na metabolických procesoch kože zodpovedné za správne fungovanie bunkových procesov

Extrakt zo slivky Kakadu - je bohatý na polyfenoly, účinne redukuje oxidačný stres

Tri typy aktívneho kolagénu:   atelokolagen, tropokolagen, prokolagen-1 - stimulujú fibroblasty, aby produkovali vlastný kolagén

Superox -C - superoxid dismutáza - indikuje syntézu prokolagénu-I a kyseliny hyalurónovej, aby sa kompenzovalo poškodenie voľnými radikálmi

INCI: Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Caprylyl glycol, 1,2 – Hexanediol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, Atelocollagen, Collagen, Procollagen, Elastin, Arginine/Lysine polypeptide, Collagen Amino acids, Terminalia ferdinandiana fruit extract, 3-O-Ethyl Ascorbic, Acid Glycine soja protein, Superoxide dismutase, Sodium dextran sulfate, Lactic acid, Sodium lactate, Pepsin, Ethylhexylglycerin, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Parfum, Geraniol, Citronellol.

 

Bunková Atelovoda je určená pre:

 • Dospievajúcich, dospelých
 • Každý typ pleti
 • Zvlášt  vhodné  používať v kombinácii s kolagénom alebo atelokolagénom.  

Skladovanie:

Skladovať v suchu a tme  pri izbovej teplote, mimo dosah malých detí. Výrobok je súčasťou exkluzívnej kozmetickej Zlatej línie ATELO Colway.

 

Môže Vás zaujímať článok

Zlatá línia ATELO Colway - luxus a antioxidačná ochrana