Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Collaceina - komplex látok na podporu imunity 2x60 kps

UŠETRÍTE

Collaceina je potravinový doplnok na podporu imunity, ktorý pozostáva z dvoch druhov kapsúl. Kapsule v blistre „Collaceina Colostrum“ obsahuje prírodné látky podporujúce imunitný systém:  laktoferin, lysozym a kolostrum. Druhý blister označený ako „Collaceina Synbiotics“ obsahuje deväť vybraných kmeňov živých bakteriálnych kultúr prospešných pre tráviaci trakt.

 

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K113
Dostupnosť: na sklade dodávateľa, doručenie 5-7 dní
75 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Doplnok stravy Collaceina sa skladá z 2 druhov blistrov.

Prvý druh blistrov obsahuje:

Laktoferin

- biologicky aktívny proteín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v mlieku a mlezivu cicavcov.  Je to glykoprotein z rodu transferinov, má chelatačné vlastnosti (viaže sa na ionty železa), vďaka čomu vďačí za svoje bakteriostatické vlastnosti zastavujúce rast patogénov

Lysozym (muramidáza)

stabilní kationtový proteín je najpomalší zo známych hydrolytických enzýmov, avšak veľmi silno pôsobiaci na bunkovú stenu baktérí.  Alexander Fleming za svoj najväčší objav nepovažoval penicilín, ale práve lysozym. Ten sa bežne vyskytuje v ľudských, živočíšnych a rastlinných tkanivách, v telesných tekutinách a bakteriofágoch

Kolostrum (tiež mledzivo)

Prvý dar, ktorý dáva matka svojmu dieťaťu. Tekutina, ktorá vzniká pri laktácii a vybavuje novonarodené cicavce imunitou. Obsahuje asi 250 biologicky aktívnych zložiek.

Collaceina obsahuje hovädzie kolostrum, koncentrát standartizovaný pre vysoký obsah imunoglobulinu (30% IgG v sušine).

Druhý blister v preparáte Collaceina obsahuje:

Živé bakteriálne kultúry, deväť vybraných kmeňov, ktorých úlohou je udržiavať rovnováhu bakteriálnej mikroflóry nášho zažívacieho traktu. Kapsule obsahujú tiež prebiotickú čásť, ktorá je živinami pre probiotiká a stimuluje ich rast.


Vo vašom tráviacom trakte má existovať  1900 druhov mikrobiotu, predstavuje to približne 21 biliónov mikroorganizmov. Americký vedci a potvrdili to aj výskumy v Rusku a Veľkej Británii zistili, že vy máte iba 1200 druhov.

Pokles o 700 druhov mikrobiotu znamená, že váš imunitný systém sa znížil o 40-50%.

Ako je možné že pred 50 rokmi malo alergiu 3% populácie a dnes 90%. Ako je možné, že v minulosti vaša imunita zvládla všetky zmeny a dnes musíme na všetko jesť tabletky? Váš organizmus dostane denne miliardu informácií z vonkajšieho a vnútroného prostredia.

Prof. Peter Staňek

 


Kmene probiotík, ktoré sa nachádzajú v Collaceine

• Lactobacillus acidophilus
• Lactobacillus casei subsp. Paracasei
• Bifidobacterium longum
• Bifidobacterium breve
• Lactobacillus rhamnosus
• Streptococcus thermophilus
• Bifidobacterium bifidum
• Lactobacillus casei
• Lactobacillus plantarum

 

Ingredients: 1 (capsule, marked Collaceina Colostrum): Colostrum, Fish gelatin — capsule, Bulking agent (Microcrystalline cellulose), Lysozyme, Anti-caking agent (Silica colloidal), Lactoferrin. 2 (capsule, marked Collaceina Synbiotic): Bulking agent (Microcrystalline cellulose), Cellulose — capsule, Probiotic mixture of 9 bacterial strains (Lactobacilus acidophilus LA02 20%, Lactobacillus casei subsp. Paracasei LPC00 20%, Bifidobacterium longum BL03 15%, Bifidobacterium breve BR03 10%, Lactobacillus rhamnosus LR06 10%, Streptococcus thermophillus Y08 10%, Bifidobacterium bifidum BB01 5%, Lactobacillus casei LC03 5%, Lactobacillus plantarum LP09 5%), Bulking agent (Potato starch), Fructo-oligosaccharides, Anti-caking agent (Silica colloidal), Capsule dye (titanium dioxide).

 

Obsah v prepočte na: 
Ingredients be calculated in:
kapsula č. 1
capsule no. 1
Colostrum 200 mg
Lizozym / Lysozyme 15 mg
Laktoferyna / Lactoferrin 9 mg
Obsah v prepočte:  
Ingredients be calculated in:
kapsula č. 2
capsule no. 2

Zmes probiotík
9 druhov baktérií: / 
Probiotic mixture 
of 9 bacterial strains:

100 mg .
10 mld CFU /
100mg total
conc. 10B CFU

Lactobacilus acidophilus LA02 20%

2 mld CFU / 2B CFU
Lactococcus lactis ssp. cremoris LLC02 20% 2 mld CFU /  2B CFU
Bifidobacterium longum BL03 15% 1,5 mld CFU / 1.5B CFU
Bifidobacterium breve BR03 10% 1 mld CFU / 1B CFU
Lactobacillus rhamnosus LR06 10% 1 mld CFU / 1B CFU
Streptococcus thermophilus YO8 10% 1 mld CFU / 1B CFU
Bifidobacterium bifidum BB01 5% 0,5 mld CFU / 0.5B CFU
Lactobacillus casei LC03 5% 0,5 mld CFU / 0.5B CFU
Lactobacillus plantarum LP09 5% 0,5 mld CFU / 0.5B CFU
Fruktooligosacharydy (FOS) 30 mg

 

 

 

 

Doporučená denná spotreba:

Užite jednu kapsulu z blistra označeného Collaceina Colostrum. Najskôr po 4 hodinách užite jednu kapsulu z blistra označeného Collaceina Synbiotics. Neprekračujte doporučenú dávku určenú k užívaniu v priebehu dňa. Prípravok je nutné zhltnúť celý a zapiť tekutinou (nie horúcou)

Optimálna doba suplementácie je 4-8 týždňov. V prípade zníženej imunity sa môže v suplementácii pokračovať do zlepšenia stavu. Je potrebné urobiť 4-6 týždennú prestávku a potom pokračovať.

Upozornenie: Preparát je určený pre osoby od 12 let. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.  Nepoužívajte výrobok v prípade precitlivosti na niektorú zo zložiek. Nepoužívejte doplnok stravy po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti.

 

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom