Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Balíček Kozmetická línia Blue Diamond

NÁŠ TIP UŠETRÍTE

Sada produktov luxusnej kozmeceutickej línie Blue Diamond určenej pre najnáročnejšiu klientelu. Obsahuje: Peeling Blue Diamond, Omladzovacie ampulky Blue Diamond, Krém na tvár Blue Diamond. Tajomstvo účinkov tejto kozmetickej línie sú promótory vstrebávania, ktoré zebezpečujú prienik aktívnych látok do najspodnejšej vrstvy pokožky.  Výrobky sú vhodné pre zrelú pleť na intenzívne omladenie, peeling oceníte aj pri mladšej problémovej pleti. Najobľúbenejšie výrobky Colway klasik.          

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K028
Dostupnosť: na sklade dodávateľa
131 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sada produktov luxusnej kozmeceutickej línie Blue Diamond určenej pre najnáročnejšiu klientelu.

Balíček obsahuje: 

Peeling Blue Diamond

diamantová dermobráza v antiage kréme pre profesionálne aj domáce použitie. Tento unikátny produkt kombinuje vlastnosti a účinky mechanického a enzymatického peelingu s vysoko kvalitným antiage krémom. Doporučujeme hlavne k starostlivosti o pleť tváre, krku a dekoltu so známkami únavy, starnutiu a s nerovnomerným farebným tónom. Vhodný tiež k ošetrovaniu pleti so sklonom k akné s nerovnomernou štruktúrou. Diamantový peeling odstraňuje zrohovatelé kožné bunky a nečistoty ako každý iný peeling. Navyše okrem čistenia má ďalšie účinky a to vyživovacie a regeneračné. Hlavnou úlohou je pripraviť pleť k ďalšej starostlivosti. Behom procesu pôsobenia peelingu je odkrytá "mladá pleť", ktorá má rozhodne lepšiu schopnosť absorpcie.

Viac...

Omladzovacie ampulky Blue Diamond

Každá sada Blue Diamond Spectrum obsahuje 9 ampúl: 2 sa používajú na enzymatický peeling, ktorý pripraví pokožku na príjem prísad séra a 7 je určených pre následnú starostlivosť. Týmto spôsobom pokožka prechádza dvojstupňovou, intenzívnou a vysoko účinnou revitalizáciou a regeneráciou aj veľmi hlbokých vrstiev a fibroblastov. To je možné vďaka použitiu vysokoúčinných penetračných promótorov, ktoré krátko odizolujú lipidovú bariéru epidermy, takže sa umožní účinným látkam preniknúť hlboko do pokožky. Účinok ampuliek Blue Diamond Spectrum je viditeľný okamžite po aplikácii a účinok je viditeľný počas nasledujúcich týždňov.

Viac...

Krém na tvár Blue Diamond

Zvlášť doporučujeme k starostlivosti o pleť tváre, krku a dekoltu, pre zrelú, suchú, dehydrovanú pleť, vyžadujúcu okamžitú regeneráciu. Pre dennú aj večernú aplikáciu. Vďaka obsahu liposomov vytvorených nano technológiou, biologicky aktívneho kolagénu a celej rady ďalších aktívnych látok, krém modrý diamant nielenže vyživuje pokožku, ale tiež stimuluje delenie buniek a normalizuje produkciu kožného mazu. Tiež obnovuje lamelárnu vrstvu. Používaním dochádza k celkovej obnove pokožky. Tajomstvom účinku sú promótory vstrebávania. Vzhľadom k inovatívnemu zloženiu môžte očakávať úžasné výsledky, dokonca i v prípade veľmi suchej, dehydrovanej pleti.   

Viac...

  Tajomstvo účinkov kozmetickej línie Blue Diamond sú promótory vstrebávania, ktoré zebezpečujú prienik aktívnych látok do najspodnejšej vrstvy pokožky. 

  Tajomstvo diamantovej rady   

Neprehliadnite naše články

náš BLOG

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom