Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       Na vrásky s úsmevom

Balíček Dokonale hydratovaná pleť

UŠETRÍTE

Komplex produktov určený pre domáce, či profesionálne použitie, pre dokonalú hydratáciu pleti. Určený pre suchú pleť s pocitom napnutia. Balíček výrobkom Vám pomôže dosiahnuť správnu hydratáciu pokožky, posilneniu ciev, čo ocenia hlavne ľudia so sklonom k rosacea, výrazné zjemnenie pleti a vyrovnanie jej farebnosti. Balíček obsahuje:  Kolagénový čistiaci gél na tvár a telo, Atelovoda celulárna s minerálmi a vitamínom C, Atelokolagén zlatý a Atelokrém MC2.      

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K033
Dostupnosť: na sklade
185 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Balíček obsahuje:

Atelokrém MC2 biomimetický krém s tekutými kryštálmi

Extrémne ľahká a elegantná konzistencia základného krému je úplne v súlade s fyziológiou kože. Pôsobenie biomimetických aktívnych zložiek je oveľa efektívnejšie a to vďaka báze tekutých kryštálov - emulgátora kvapaliny. Vďaka báze tekutých kryštálov zvláčňujúce zložky pôsobia oveľa efektívnejšie ako v bežných krémoch a biomimetické účinne látky a kolagén sa uvolňujú postupne. Vhodný pre starnúcu pleť a náročné klientky

Viac...

Atelokolagén zlatý Colway

Revolučný exkluzívny produkt proti starnutiu pre náročné ženy, ktoré sa chcú dokonale postarať o vzhľad tváre, krku a dekoltu. Jeho aktívna stálosť do 40°C. Účinnosť atelokolagénu je založená na jedinečnej kombinácii troch typov aktívneho transdermálneho kolagénu, ktoré pôsobia synergicky, inhibujú procesy starnutia, zvyšujú hustotu pokožky a zlepšujú elasticitu. Hodvábne jemný gél, vynikajúco sa vstrebáva, má príjemnú vôňu. Vhodný pre každý typ pokožky. Má hlboké hydratačné účinky, spomaľuje procesy starnutia pokožky, pravidelným aplikovaním sa pokožka stáva zamatovo jemnou na dotyk

Viac...

Bunková Atelovoda Colway (bunková)

Atelovoda má rovnaké zloženie ako voda nachádzajúca sa v našej koži. Je bohatá na ionty minerálov a stopových prvkov.  Zabezpečuje rovnováhu nevyhnutnú pre správnu funkciu bunečných procesov, podieľa sa na metabolických procesoch a tiež napomáha správnemu procesu vstrebávania kolagénu do tela. Odporúča sa pred aplikáciou kolagénu navlhčiť pokožku práve Atelovodou.

Viac...

Kolagénový čistiaci gél na tvár a telo

Fantasticky, veľmi šetrný a jemný prípravok na mytie tváre a tela. Jeho účinky si pochvaľujú pri aknóznej pleti, pretože dokonale prečistí a zároveň ošetrí. Neobsahuje žiadne prísady z ropy, je vhodný aj na detskú a veľmi citlivú pokožku.Nie je parfemovaný, je vhodný aj pre mužov. Vhodný aj na intímnu hygienu.  Zloženie je na báze rastlinných extraktov, rybieho kolagénu a látok dobre znesiteľných pre pokožku a sliznicu, ktoré nepoškodzujú hydrolipidový plášť. 

Viac...

 

 

Rituál suchá pleť

 

Domáci rituál pre hydratáciu pleti

 

Neprehliadnite naše články

náš BLOG

 


 

  

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom