Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Anticelulitídové hydratačné sérum 200 ml

Moderný dermokozmetický prípravok pre boj s celulitídou, nasýtený účinnými látkami, ktoré priamo zasahujú príčinu tvorby "pomarančovej kôry". Tým sa znižuje možnosť ukladania tuku v koži.  Patentovaná zložka Lyporeductyl, ktorý intenzívne vyhladzuje nepravidelnosti, pomáha zbaviť sa celulitídy, spevňuje a tonizuje pokožku, znižuje opuch a zvyšuje prietok v cievach. Redukčné sérum tiež regeneruje a chráni vonkajšie vrstvy pokožky, eliminuje tvorbu strií. Príjemná vôňa kapucína a úžasný pocit na pokožke po aplikácii

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K029
Dostupnosť: výrobok už nie je v ponuke
39 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Aj Vy si občas poviete, načo mi je dokonalá štíhla postava s nepeknou uvoľnenou pomarančovou kožou?  Máme riešenie...

Požiadavky na štíhlosť a večne mladú pokožku vyniesli celulitídu na popredné miesta kozmetických problémov, ktoré ženy trápia.  Dobrou správou je, že dnes už v širokej škále  komponentov sú dostupné aktívne zložky, ktoré nám dovoľujú poskladať viacúčelovo pôsobiacu formulu.

Pôsobenie:  

 • provokujú lipolýzu - teda rozklad tukov v tukových bunkách
 • povzbudzujú prekrvenie vo vlásočniciach pre lepšiu priepustnosť tkanív k odčerpaniu nahromadených toxínov či vody, tiež pre uľahčenie prieniku aktívnych látok, ktoré môžu riešiť problém v tukových tkanivách
 • spomaľujú proces tvorby tukových buniek. Nedospelé bunky nie sú schopné hromadiť zásoby tuku, tkanivo stárne pomalšie a nevzniká už efekt  "pomarančovej kôry"

Účinky:

 • redukuje telesný objem
 • redukuje nadmerné množstvo vody a sodíka z medzibunkového tkaniva
 • redukuje obvod stehien a bokov
 • redukuje viditeľnosť pomarančovej kôry
 • zlepšuje zvlhčenie a elasticitu pokožky
 • vyhladzuje a spevňuje pokožku
 • chráni pokožku pred tvorbou strií
 • zvlhčuje  pokožku a zjemňuje viditeľnosť drobných žiliek "metličiek"

Aktívne látky:

kolagén

- má neobyčajnú schopnosť viazať vodu, čím ovplyvňuje správne zvlhčenie pokožky. Regeneruje, zvlhčuje a spevňuje pokožku.

Liporeductyl®

-  bohaté zloženie zlúčeniny z výrazne aktívnych látok uzatvorených v lipozómoch. Lypozómy uľahčujú prestup a prienik aktívnych látok do najhlbších vrstiev pokožky.  Aktívne látky uvoľňované v hlbokých vrstvách epidermis účinne bojujú proti celulitíde. Liporeductyl je vyhľadávaný náročnými spotrebiteľkami.  V súčasnosti na trhu nenájdeme iný výrobok určený k boji s podkožným tukom, v ktorom by Liporeductyl tvoril až 7 % jeho objemu. Liporeductyl® obsahuje:

Kofeín - urýchľuje proces lipolýzy, čo sa priamo premieta do zníženia hladiny tukového tkaniva v tele, zlepšuje metabolickú aktivitu buniek, zlepšuje cirkuláciu, odstráňuje toxíny z tela a zmierňuje opuchy

Escín - zmes saponínov získaných zo semien pagaštanu konského, má  spevňujúce účinky na cievy, zvyšuje ich odolnosť proti popraskaniu a zmierňuje opuchy

L-karnitín - zvyšuje bunkový metabolizmus a urýchľuje spaľovanie tukov, zabraňuje tvorbe nových tukových buniek a ich zväčšovanie. Stimuluje odbúravanie tukového tkaniva, stimuluje tok lymfy, čo zabraňuje opuchom a zabraňuje vzniku celulitídy 

Tripeptid glycín-histidín-lyzín - silný antioxidant, ktorý pôsobí na tukové bunky

Listnatec ostnatý - (Ruscus aculeatus)  - výťažok. Má posilňujúci účinok na kapiláry, zabraňuje tvorbe žiliek, má tiež zjemňujúce a zvlčujúce účinky. 

Extrakt z kučeravých rias (Chondruscrispuscarr ageenan L..) - zlepšuje krvný obeh a urýchľuje metabolizmus. Je bohatý na Omega-3 a 6 kyseliny, má na pokožku odvodňujúci a sťahujúci účinok.

Brečtan popínavý ( Hederahelix L.. ) - má zoštíhľujúci a spevňujúci účinok, stimuluje mikrocirkuláciu, podporuje odbúravanie nahromadených tukových častíc, eliminuje opuchy.

Olej zo sladkých mandlí ( Prunusdulcis L.) - mimoriadne šetrný k pokožke, bohatý na nasýtené a nenasýtené mastné kyseliny, bielkoviny, minerálne soli a vitamíny skupiny B, A,D a E. Priaznivo ovplyvňuje prírodnú mikroflóru pokožky. Stimuluje obnovu buniek vo vonkajších vrstvách a tým obnovuje ochranný lipidový plášť. 

Vitamín E  - silný antioxidant s vyhladzujúcimi, zvlhčujúcimi a spevňujúcimi účinkami na pokožku

INCI: Aqua, Glycerin, Lecithin, Caffeine, Butcherbroom (Ruscusaculeatus) Root Extract, Tea-Hydroiodide, Carnitine, ButyleneGlycol, Escin, Ivy (Hederahelix) Extract, Tripeptide-1, Carrageenan (Chondruscrispus), IsopropylIsostearate, GlycerylStearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Caprylic/CapricTriglyceride, PrunusAmygdalusDulcis (SweetAlmond) Oil, ButyrospermumParkiiButter, HydrolyzedCaesalpiniaSpinosa Gum, CaesalpiniaSpinosaGum , Isohexadecane, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, CetearylAlcohol, BoragoOfficinalisSeedOil, Centella AsiaticaExtract, Collagen, Elastin, CollagenAminoAcids, ElastinAminoAcids, Allantoin, TocopherylAcetate, CaprylylGlycol, Mannitol, MicrocrystallineCellulose, Xanthan Gum, Maltodextrin, Silica, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, PotassiumSorbate, SodiumBenzoate, Parfum, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Návod na použitie:

Krúživými pohybmi vtierame produkt do pokožky, odporúča sa tiež urobiť vlastnú masáž (zdola nahor). Najlepšie výsledky sa dosahujú v kombinácii s Naturálny kolagén Silver Colway alebo s novinkou Atelokolagén perlový  Colway. 

 

Neprehľadnite články na nášom BLOG-u, môže Vás zaujímať článok

Vyhrajte nad celulitídou

  


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom