Kontakt: +421 918 494 464 I info@ekolagen.sk  

Kolagén pre Teba

 

 

Elixír Dr. Slonia - nanostriebro v spreji 75 ml

NÁŠ TIP

Elixír Dr. Słoń je globálne jedinečný senzačný prípravok na starostlivosť o podráždenú alebo patologicky zmenenú pokožku. Prípravok vyvinul poľský vedec Dr. Krzysztof Słoń. výhradne pre spoločnosť COLWAY.  Elixír je oveľa viac než len kozmetika - účinne inhibuje kožné infekcie a upokojuje zmeny spôsobené mikroorganizmami. Kľúčovou zložkou tohto špecializovaného prípravku je nanostriebro, ktoré je známe svojimi antiseptickými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Nanostriebro, ktoré výrobok obsahuje, je vyrobené v súlade s prísnou normou ISO 13485 určenej  pre zdravotnícke pomôcky. Elixír Dr. Słoń poskytuje okamžité výsledky; je možné ho použiť priamo na zápalové ložiská a dokonca aj na sliznice. Aplikácia je pohodlná vďaka použitiu rozprašovača.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K061
Dostupnosť: na sklade
20.00
ks

Vlastnosti a prínosy:

Elixír využíva silu nanostriebra na záchranu podráždenej pokožky. Neoceniteľnou výhodou produktu je jeho veľmi jednoduché zloženie - vďaka čomu je jeho použitie jemné a bezpečné. Obsahuje len striebro a kyslík.

aXonnitové striebro - nosič nanočastíc striebra - obsiahnuté vo výrobku je vyrobené v súlade s prísnou normou ISO 13485 určené pre zdravotnícke pomôcky.

Neoceniteľnou výhodou produktu je jeho veľmi jednoduché zloženie - vďaka čomu je jeho použitie jemné a bezpečné.

Elixír Dr. Słoń poskytuje okamžité výsledky; je možné ho použiť priamo na zápalové ložiská a dokonca aj na sliznice. Aplikácia je veľmi presná vďaka použitiu pohodlného rozprašovača.

Účinky:

Pravidelnou aplikáciou bude vaša pokožka - dokonca aj suchá a problematická - regenerovaná, hladká a hebká a vlasy a nechty budú mimoriadne vyživené.

 Aktívne zložky:

Nano striebro - známe od stredoveku pre svoje silné baktericídne vlastnosti.  Zlúčeniny striebra ničia baktérie, vírusy a plesne, preto sa používajú na prevenciu rozvoja kožných infekcií

INCI: Aqua, Oxygen, Silver (nano)

 

Použitie produktu

Odporúča sa pre ľudí všetkých vekových skupín (s výnimkou malých detí do 3 rokov).

Odporúča sa pre širokú škálu kožných lézií, ako sú odreniny, alergie, mykózy, zápaly, infekcie, vredy, vredy, ekzémy atď.

 

Inštrukcie na používanie

Nastriekajte Elixír na podráždenú pokožku a nechajte zaschnúť. V prípade potreby opakujte niekoľkokrát denne.

Poznámka! Nádoba je pod tlakom. Chráňte pred slnkom a teplotami nad 50 ° C.

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom