Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Naturálny kolagén Platinum Colway 50ml, 100ml, 200ml

Najprirodzenejši antiage prípravok. Je doporučovaný predovšetkým pre kozmetickú starostlivosť o tvár, krk a dekolt a podobné citlivé telesné partie. Účinný je v revitalizačných kúrach zrelej pokožky, v neinvazívnom liftingu tváre a po zákrokoch plastickej chirurgie. Používa sa po mechanickom očistení pokožky, po opaľovaní a tiež ako podklad pod pleťové masky a make-up, či samoopaľovacie krémy. Systematické používanie zastavuje procesy starnutia pokožky. Vyhladzuje mimické vrásky, robí pokožku sviežou a rozžiarenou.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K001
Dostupnosť: sklad dodávateľa
62 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti naturálneho kolagénu Platinum:

Prírodný (naturálny) živý kolagén Platinum Colway je určený pre intenzívnu starostlivosť o všetky typy pleti - mladú, zrelú, stresovanú, suchú aj citlivú pokožku tváre a dekoltu. Výrobok je určený nielen pre domáce nadštandartné ošetrenie, ale s úspechom sa používa aj v kozmetických salónoch , deramtologických poradniach a na klimikách plastickej chirurgie. Gélová forma umožňuje ľahkú aplikáciu a vynikajúcu vstrebateľnosť.

Naturálny kolagén Colway sa predáva už od roku 2004 a 18 rokov bol najlepší.  ODTERAZ je ešte lepší!  Podarilo sa ustabilizovať 151 peptidov a tými obohatiť tento kolagén. INCI ostalo nezmenené ( AQUA, COLLAGEN, CAPRYLYL GLYCOL, ELASTIN, LACTIC ACID), akurát vo fľaštičke je teraz takmer 2-násobné množstvo aktívnych zložiek, ako bolo doteraz.!!! Kolagén je hydrát a dokáže na seba naviazať vodu. Doposiaľ bol obsah kolagénovej sušiny získanej lyofilizáciou 3,5%. Nová verzia naturálnych kolagénov Colway obsahuje až 6,5% kolagénovej sušiny!! Takže naturálny kolagén Colway nie je Mercedesom medzi kolagénmi, ale rovno Bentley v kolagénoch....

Používa sa po mechanickom očistení pokožky, po opaľovaní a tiež ako podklad pod pleťové masky a make-up. Systematické používanie zastavuje procesy starnutia pokožky. Behom niekoľkých minút dokáže "prestúpiť" do najspodnejšej vrstvy pokožky, zlúčiť sa s ľudskou bielkovinou a aktivuje tvorbu vlastného kolagénu. Dochádza k vypnutiu pleti, k hĺbkovej hydratácii, zhutňuje sa kolagénová mriežka, pokožka sa stáva pevnejšou, pružnejšou, odolnejšou.  Pravidelným používaním sa vyrovnávajú mimické vrásky, hlboké sa zjemňujú, výrazne eliminuje jazvy, rozšírené žilky (metličky), pôsobí antibakteriálne. Následne sa spomaľuje starnutie, pleť sa stáva rozžiarenejšia, osviežená, omladená, farebne zjednotená.

Tým, že je čisto prírodný produkt, je cenený aj pri alergickej, veľmi citlivej pokožke, je užitočný pri atopických ekzémoch (aj pri deťoch a detských ekzémoch). Pomáha tiež pri nadmernom potení, či plesniach. Pomáha pri vráskach, jazvách, akné, rosacea, či iných problémoch pleti.

Kolagén tiež zamedzuje tvorbu baktérií v ústach ( afty, dych bez zápachu), zastavuje krvácanie ďasien pri paradentóze ( Zubná pasta s kolagénom)   

Podporuje rýchle hojenie pri popáleninách, pomliaždeninách, poraneniach, preležaninách, omrzlinách, poleptaní pokožky chemikáliami, po slnečnom, či solárnom opaľovaní.  Pomáha hojeniu tiež pri rezných ranách, redukcii jaziev po úrazoch aj po chirurgických zákrokoch. Je antiseptický. 

Naturálne kolagény patria k transdermálnym biologicky aktívnym kolagénom 2. generácie. Svoju biologickú aktivitu si zachovávajú len v rozmedzí 5°C  - 28°C. Napriek tomu kvôli svojim účinkom sú veľmi obľúbené. Chránené patentom č. 206813.

Kolagén "bielkovina mladosti", tvorí viac ako 30% hmotnosti ľudských bielkovín a až  70% kožných bielkovín. Spolu s elastínom vytvára pružnú sieť v dermis, ktorá zaisťuje jej pružnosť a pevnosť, viaže vodu a lipofilné látky.Rovnako určuje stav spojivového tkaniva, čo odráža v skutočnosti stav celého organizmu.

Živé kolagény Colway sú hydráty, nie hydrolyzáty !

Na rozdiel od bežných kozmetických prípravkov, ktoré niekedy dokážu odstrániť až následky starnutia, prírodné živé kolagény Colway pôsobia tak, že pôsobí už na príčiny starnutia.  Vynález výroby kolagénu,  metódou hydratácie rybieho kolagenu, je jedným z najväčších vynálezov biochémie 20. storočia. Prírodný kolagén si totiž zachovává dokonca aj po uložení v nádobe zo skla neporušenú štruktúru trojitej skrutkovice  - helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Je to jeden z najväčších objavov svetovej kozmetológie i biotechnológie bielkovín. Už po niekoľkých minútach sa dokáže zabudovať do potrebných miest tkanivových štruktúr. 

Je veľký rozdiel medzi mŕtvymi hydrolyzátmi hovädzieho či bravčového kolagénu, ktorý sa dosiaľ v kozmetológii používa a živým rybím biologicky aktívnym kolagénom Colway.

Kolagén Colway je z biologického hľadiska stále "živá"  bielkovina, revolučný objav.   

Produkty rozpadu trojitej helisy rybieho kolagenu zušľachťuje medzibukové kožné tkanivo tým, že  stimuluje fibroblasty k zvýšenej "produkcii" vlastného kolagenu. Túto schopnosť nemá vo svetovej kozmetike žiaden iný výrobok.

Vynález kolagénu z rýb a jeho výroba je chránená patentom č. 206813.

Aktívne látky:

INCI: Aqua, Collagen, CAPRYLYL GLYCOL, ELASTIN, LACTIC ACID. 

Živý kolagén vo forme transdermálneho gélu 

Na vonkajšie použitie a dopĺňanie kolagénu zvonka je určený prírodný kolagén vo forme gélu. Jeho najdôležitejšou vlastnosťou je transdermálnosť. Pravidelným používaním 1-2 krát denne pomáha:

 • výrazne zlepšenie hydratácie a spevnenie pokožky, čím sa minimalizuje prítomnosť viditeľných mimických vrások
 • spomalenie prirodzených procesov starnutia
 • viditeľné zlepšenie celistvosti pokožky, má vyživujúci a revitalizačný účinok
 • vyhladenie a zosvetlenie jaziev a strií
 • posilnenie schopnosti pokožky viazať vodu
 • vytvára na pokožke ochranný film, ktorý zabraňuje strate vody
 • účinne redukuje nerovnosti pleti, zjemňuje ju a zlepšuje jej elasticitu
 • vyhladenie mimických vrások a zjemnenie hlbokých vrások
 • zosvetlenie stareckých škvŕn a farebných znamienok, odstraňuje jemné vrstvy epidermis, urýchľuje regeneráciu, rozjasňuje a zjednocuje farebnosť
 • stimuluje k tvorbe vlastného kolagénu

 

 •  
 • ďalej pomáha...
 • pri rosacea
 • v prípade akné vulgaris
 • zmäkčuje okraje starých jaziev a vyhladzuje nové jazvy
 • výborne pôsobí po najrôznejších zásahoch plastickej chirurgie
 • napomáha pri zápalov pokožky a alergickej pokožky
 • napomáha pri lupienke kože
 • zmierňuje bolesti kostí a kĺbov pri artritíde a reumatizme
 • urýchľuje rehabilitáciu po zlomeninách, vyvrtnutiach, po pôrode
 • bráni tvorbe a rozšírovaniu plesní
 • prináša výraznú úľavu pri paradentóze
 • pôsobí ako výborný balzám po holení a depilácii
 • vracia pokožke správný stav po invazívnom peelingu
 • v pediatrii- u detí, ktoré rýchlo rastú, alebo športujú vhodná aplikácia vo forme gélu aj pred nebezpečenstvom vzniku strií

Návod na používanie kolagénov:

Pred aplikáciou vždy predchádza dôkladné čistenie pokožky s vodou. Biologicky aktívne peptidy kolagénu sú lepšie absorbované, keď gél  jemne potľapkávame  na vlhkú pokožku, ako keď natierame.  Najlepší  efekt  native kolagénu vidieť, keď ho aplikujeme  po peelingu.  Odporúča sa kolagén  aplikovať  dvakrát denne, ráno a večer. Podráždená alebo spálená  koža  vyžaduje použitie toľko  kolagénu, koľko dokáže  absorbovať.

Prvé účinky cítite ihneď, niekoľko  minút po aplikácii gélu. Ak ostáva  na tvári vysušená  vrstva gélu,  znamená to,  že bolo nanesené príliš veľa gélu. Kolagény aplikujeme vždy na navlhčenú pokožku studenou, či vlažnou vodou. Pri pocite pnutia je treba použiť bežný krém. Voda a tuk obsiahnutý v kréme pôsobia ako ďalší nosič kolagénu pod najspodnejšiu vrstvu pokožky.

Kolagén nezostáva na povrchu kože ako bežné kozmetické prípravky a kolagény. Rybí kolagén Colway má základnú vlastnosť transdermálnosť. Za niekoľko sekúnd prestupuje do najspodnejšej vrstvy pokožky a tým sa stáva aj vynikajúcim nosičom aktívnych lákok z krémov, ktoré bežne zostávajú na povrchu. Tým niekoľkonásobne zvyšuje ich účinnosť.

Dobrá rada:  ak pracujete denne s počítačom, živý kolagén Platinum si kľudne môžte dávať aj na očné viečka, okolie očí. Vôbec sa nič nestane, ak sa vám náhodou dostane aj do očí. Oči menej pália a slzia. A samozrejme, menej vrások.

Prírodné kolagény boli podrobené klinickým testom. Nespôsobujú alergie, nedráždia a nevzniká závislosť na ich používaní. Nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky, sú vhodné aj pre alergickú pokožku. Sú čistým naturálnym produktom bez umelých prísad.

Aplikáciu kolagénov na tvár - video - nájdete na... 

 

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom