Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Diamond Collagen Colway 50ml

NOVINKA NÁŠ TIP TOP NEPREHLIADNITE

Patentovo chránená kozmetika pre luxusnú, plnohodnotnú revitalizáciu, regeneráciu a omladenie pokožky. Absolútna novinka v oblasti kolagénov je v súčasnosti jediným produktom v celosvetovom meradle, ktorý obsahuje zloženie až 151 kolagénových peptidov s najnižšou hmotnosťou zo všetkých zlúčenín tohto typu používaných v kozmetike. Odporúča sa najmä pre zrelú pleť s viditeľnými známkami starnutia, vyžadujúcu komplexnú stimuláciu regeneračných procesov.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K114
Dostupnosť: na sklade
69 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy Diamantového kolagénu - znásobenie omladenia a krásy

Predstavujem vám produkt, ktorý je absolútne revolučný a senzačný zároveň, ktorý ešte účinnejšie bojuje s príčinami starnutia pokožky a komplexne ju regeneruje. Príjemné nanášanie, veľmi rýchle vstrebávanie a prvý efekt je cítiť okamžite - pokožka sa okamžite stáva mimoriadne hladká, jemná, hodvábna a veľmi hydratovaná. Systematické používanie stimuluje tvorbu systémového kolagénu, ktorý dodáva pleti krásny, mladistvý vzhľad – jednoducho: zastavuje čas ...

Diamond Collagen je absolútna biotechnologická inovácia roku 2022 v oblasti kolagénov a kozmetiky. Je prvou kozmetikou na svete, ktorá má zdokumentované unikátne výskumy výnimočnej schopnosti prenikania do pokožky. Transdermálne aktívne kolagénové peptidy s molekulovou hmotnosťou (<500 Da), táto jedinečná technológia použitá v tomto produkte je patentovo chránená a COLWAY má výhradné právo používať tento výnimočný vynález.

IOC Transdermálne kolagénové peptidy® (reg. zákon o ochrane v Patentovom úrade Poľskej republiky - 351270)

Diamond Collagen je pokladnica transdermálnych IOC peptidov - transdermálne kolagénové peptidy® s hmotnosťou menšou ako 500 Da (daltonov) a známym zložením aminokyselín, ktoré boli izolované z natívnej formy kolagénu. Tento „magický“ parameter – <500 Daltonov – definuje hornú hranicu hmotnosti molekuly, ktorá voľne preniká hlboko do pokožky

Podľa našich vedomostí je v súčasnosti jediným produktom v celosvetovom meradle, ktorý obsahuje zloženie až 151 kolagénových peptidov s najnižšou hmotnosťou zo všetkých zlúčenín tohto typu používaných v kozmetike. Tieto peptídy sú dominantnou zložkou proteínovej frakcie Diamond Collagen - tvoria až 90% jeho obsahu,  zvyšných 10% je známy naturálny kolagén Colway vo forme trojitej skrutkovice (špirály) - helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov .

Nízka hmotnosť peptidov IOC Transdermal Collagen Peptides® sa premieta do výnimočnej schopnosti Diamantového kolagénu prenikať cez stratum corneum a účinne stimulovať fibroblasty na revitalizáciu pokožky v plnom fyziologickom rozmere tohto procesu – súvisiaceho so zvýšenou syntézou proteínov medzibunkovej hmoty, kolagénu a elastínu, a so stimuláciou tvorby kyseliny hyalurónovej.

Prídavok naturálneho kolagénu vo forme trojitej skrutkovice (helisy) tento proces zintenzívňuje a má liftingový efekt na pokožku.

Zloženie Diamantového kolagénu je obohatené o hyaluronát sodný, teda o fyziologickú formu kyseliny hyalurónovej prítomnej v pokožke. Hyaluronát sodný výrazne zlepšuje hydratáciu dermálnej vrstvy a podporuje aktiváciu fibroblastov, čo navyše zlepšuje revitalizáciu pokožky a zvyšuje intenzitu omladenia.

Diamond Collagen si zachováva svoju stálosť formy a vlastností pri teplote 37°C a mierne vyššej. Vďaka tomu môže byť vždy po ruke a dáva pokožke plnú aktivitu od okamihu aplikácie. Z praktického hľadiska si výrobok nevyžaduje špeciálne skladovacie, či prepravné podmienky.

 

Diamantový kolagén - zloženie Diamantový kolagén Colway

 

 Aktívne zložky:

IOC Transdermálne kolagénové peptidy® - patentovo chránená zložka vyrobená z prírodného rybieho kolagénu, prelomový objav poľských biochemikov spolupracujúcich s Colway, ktorý spočíval v izolácii frakcie kolagénových peptidov s hmotnosťou menšou ako 500 Da (Daltonov) z natívnej formy rybieho kolagénu. Tieto peptidy sa vyznačujú vynikajúcou transdermálnou permeabilitou, dosahujúc vrstvu s fibroblastmi, kde stimulujú tieto bunky k produkcii kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej

Zloženie Diamond Collagen obsahuje až 151 stabilných, najmenších zo známych kolagénových peptidov, čo robí túto dermokozmetiku unikátnou v celosvetovom meradle. Podľa „pravidla 500 Da“ môžu iba takéto peptidy voľne prenikať cez stratum corneum epidermis – nepriepustné pre častice s väčšou hmotnosťou. Vďaka tomu môžu IOC peptidy prenikať do hlbokých vrstiev dermy až na úroveň fibroblastov a následne stimulovať tieto bunky k syntéze kolagénu, elastínu,  ako aj kyseliny hyalurónovej.

Naturálny kolagén vo forme trojitej špirály – získaný z rýb, aktivuje tvorbu nášho prirodzeného kolagénu v pokožke, stimuluje bunky zodpovedné za jeho tvorbu (fibroblasty). Pri aplikácii na pokožku poskytuje liftingový efekt

Hyaluronát sodný – fyziologická forma kyseliny hyalurónovej nachádzajúca sa v koži. Vyznačuje sa vynikajúcou schopnosťou viazať molekuly vody, čo sa premieta do zlepšenia hydratácie a vzhľadu pokožky.

Krátky zoznam zložiek dopĺňajú zložky, ktoré udržujú vhodné pH produktu a stabilitu peptidov IOC Transdermálne kolagénové peptidy®.

INCI: Aqua, Collagen (IOC Transdermal Collagen Peptides®), Sodium hyaluronate, Elastin, Caprylyl glycol, Lactic acid.

Pre koho je Diamantový kolagén určený?

Pre všetkých dospelých. Odporúča sa najmä pre zrelú pleť s viditeľnými známkami starnutia, vyžadujúcu si komplexnú stimuláciu regeneračných procesov.Diamond Collagen Colway sa stáva ďalším prípravkom z luxusnej kozmetickej línie Blue Diamond.

Diamond Collagen je prvý produkt na svete, ktorého zloženie tvorí 90% esencie takýchto inovatívnych transdermálnych mikropeptidov prírodného pôvodu. Tieto biologicky aktívne mikročastice sa ľahko dostanú do hlbokých vrstiev kože a stimulujú fibroblasty k produkcii vlastného telového kolagénu! Navyše bol obohatený o kyselinu hyalurónovú, ktorá je vysoko cenená zložka v kozmetológii pre svoje silné hydratačné účinky.

Spôsob používania:

Používajte každé ráno a večer, naneste malé množstvo na vopred vyčistenú pleť. Po nanesení preparát jemne vmasírujte. Diamond Collagen je ideálny pre kolagénovú masáž - vďaka výbornej použiteľnosti a zdokumentovanej schopnosti preniknúť hlboko do pokožky

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom