Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Activ Fiber Drink Jahoda

NOVINKA

Nápoj s vysokým obsahom akáciovej vlákniny,  magnézia a morských rias, ktorá sa dokáže udržať v celej dĺžke čreva, teda aj v tenkom, aj v hrubom a postupne sa uvoľňuje po dobu 24-48 hodín, čím sa odlišuje od ostatných vláknin, ktoré sa uvolňujú 6 -8 hodín.Uľahčuje vyprázdňovanie a nenadúva. Podporuje osídlenie čriev bifidobaktériami a laktobacilmi. Pomáha znormalizovať riedku stolicu na tvrdú.

Množstvo:
Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A003
Dostupnosť: v sklade dodávateľa
22 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 

Vlastnosti a prínosy a zloženie:

Activ  Fiber sa skladá s akáciovej vlákniny, magnézia s morských rias a látky MSM teda-Metylsulfonylmetán

Akáciová vláknina: klinicky testovaná

Dokáže sa udržať v celej dĺžke čreva, teda aj v tenkom aj hrubom a postupne sa uvoľňuje po dobu 24 až 48 hodín čim sa odlišuje od ostatných vláknin, ktorých čas uvolňovania je cca 6-8 hodín

Je vhodná pre diabetikov, vegánov a vegetariánov.  Napomáha ľahšiemu vyprázdňovaniu a nespôsobuje nadúvanie. Podporuje osídľovanie čriev bifidobaktériami a lactobacilmi. Pomáha znormalizovať riedku stolicu na tvrdú. Pomáha chrániť stenu hrubého čreva, aby sa cez ňu nedostávali toxíny a škodlivé látky.

Activ Fiber je vhodný aj pre diabetikov, lebo pomáha udržiavať hladinu cukru v krvi a tiež pomáha upravovať hladinu cholesterolu.

Prírodné Magnézium z morských rias

Je odolný voči kyslému pH v žalúdku,  zúčastňuje sa viac ako 300 metabických premien, zúčastňuje sa pri metabolizme glukózy a inzulínu, pomáha udržiavať správnu funkciu svalov, nervovej sústavy, srdcového rytmu a integritu kostí. 
Môže zvýšiť ochranu proti formovaniu polypov v hrubom čreve a môže pomáhať proti zápalom v gastrointestinálnom trakte a proti zápalom pečene

MSM - Metylsulfonylmetán

Môže pomôcť obnovovať tráviaci trakt a znížiť zápal, alergické reakcie na niektoré potraviny. MSM je tiež užitočné pri problémy s priepustnosťou čriev, kde môže pomôcť zastaviť malé častice, ktoré môžu vstúpiť do krvného obehu a spôsobiť zápalovú reakciu.
Doplnky MSM pomáhajú tiež pri hemoroidoch

LactoSpore® - Všestranné probiotikum

Probiotiká sú doplnky výživy pre udržanie zdravia a vitality. LactoSpore® je klinicky overený a komerčný probiotický prípravok od Sabinsy, ktorý obsahuje mikrobiálny prípravok produkujúci kyselinu L(+) mliečnu z Bacillus coagulans, MTCC 5856 (skôr známy ako Lactobacillus sporogenes). Aj keď sú probiotiká už dlho dobre známe pre ich podporu zdravého trávenia, zistilo sa, že tieto „priateľské“ baktérie dokážu oveľa viac, než len napomáhajú tráveniu. Niekoľko štúdií naznačilo ich podpornú úlohu pri riadení imunitného systému, syndrómu dráždivého čreva, regulácii hmotnosti a dokonca aj pri regulácii cholesterolu.

INCI 1 porcia: EMULGOLD Akáciová vláknina (Acacia senega) - 5000mg; MSM (metylsulfonylmetán 34% síra - 500mg; Aquamin soluble (Lithothamnion sp.) 300mg; LACTOSPORE PROBIOTIKUM 6M (Bacillus Coagulans 1205-LactoSpore 6BLN); MAQUI BERRY (Aristotelia chilensis) 50mg; Kyselina citrónová/glykozidy steviolu-stevia 600mg; Prírodná aróma Jahoda

Odporúčaná denná dávka:

1 x denne 1 odmerku do 2-3 dcl vody (odporúča sa ráno)


Vo vašom tráviacom trakte má existovať  1900 druhov mikrobiotu, predstavuje to približne 21 biliónov mikroorganizmov. Americký vedci a potvrdili to aj výskumy v Rusku a Veľkej Británii zistili, že vy máte iba 1200 druhov.

Pokles o 700 druhov mikrobiotu znamená, že váš imunitný systém sa znížil o 40-50%.

Ako je možné že pred 50 rokmi malo alergiu 3% populácie a dnes 90%. Ako je možné, že v minulosti vaša imunita zvládla všetky zmeny a dnes musíme na všetko jesť tabletky? Váš organizmus dostane denne miliardu informácií z vonkajšieho a vnútroného prostredia.

Prof. Peter Staňek 

Podpor svoju imunitu a mikrobióm produktom Activ Fiber...

 

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Activstar s.r.o., Dolný Moštenec 163, 01701 Považská Bystrica


Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006,
nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom! 

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom