Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Sirup pre deti na posilnenie imunity 200ml

Sirup z extraktov rastlín vhodný hlavne pre deti na podporu správneho fungovania imunitného systému a zvýšenie obranyschopnosti organizmu.  Obsahuje zložky, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na priechodnosť dýchacích ciest a ich rýchlu regeneráciu,  Neobsahuje lepok ani sacharózu.

Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A014
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie 3-5 dní
26 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Doplnok stravy vo forme sirupu obsahuje čisté extrakty z rastlín. Pomáhajú posilňovať imunitný systém, pomáha spriechodňovať dýchacie cesty, tlmiť dráždenie na kašeľ a pri regenerácii dýchacích ciest. Celkovo pomáha ako prevencia pred rôznymi ochoreniami. Je určený hlavne pre deti. Môže sa užívať dlhodobo na posilnenie imunitného systému a obranyschopnosti organizmu. Aktívne zložky, ktoré sirup obsahuje sú známe svojimi blahodárnymi účinkami na dýchacie cesty.

Aktívne zložky:

Sladovka hladkoplodá ( Glycirrhyza glabra)

extrakt z koreňa. Obsahuje triterpénsaponíny, ktoré zrieďujú hlieny a podporujú vykašliavanie. Pomáha pri prechladnutí, zápaloch priedušiek, pľúc, bronchytíde a astme. Dlhodobé užívanie výťažku z tohto koreňa tiež pomáha pri zápaloch žalúdka a žalúdočných vredoch, problémoch s trávením a zápaloch.

Echinacea purpurová (Echinacea purpurea)

extrakt z koreňa obsahuje hlavne polysacharidy, glykoproteíny, alkamíny, esenciálne oleje a flavonoidy. Pomáha pri prechladnutí, infekciách horných dýchacích ciest, pre podporu hojenia rán a aj ako podporný preparát pri liečbe chrípky, angíny, popálenín, lupienke, bercových vredov, aj rakoviny. Prispieva celkovo na posilnenie imunity.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus)

používaný na posilnenie imunitného systému. Jeho užívanie zvyšuje produkciu interferónu, ktorý má priamy vplyv na aktiváciu bielych krviniek – makrofágov. Podporuje správne vylučovanie,  obličky a močový mechúr. Je tiež silným antioxidantom.

Skorocel kopijovitý ( Plantago lanceolata)

látky, ktoré obsahuje pozitívne pôsobia pri zápaloch horných dýchacích ciest, pomáhajú pri tlmení dráždivého kašľa. Saponíny z extraktu zo skorocelových listov zlepšujú vylučovanie hlienu zo zapálených slizníc hltana a ústnej dutiny. Pôsobí tiež povzbudivo na tvorbu žalúdočnej šťavy a sliznicu žalúdka. Má tiež antibakteriálne účinky.

Dúška tymiánová (Thymus vulgaris)

vďaka siliciam tymolu a karvakrolu má antibakteriálne a antiseptické účinky aj pri vonkajšom aj vnútornom použití. Dezinfikuje sliznice dýchacích ciest a podporuje vylučovanie sekrétov. Využitie má hlavne pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest s nedostatočným vylučovaním sekrétov a pri suchších slizniciach. Zvyšuje tiež sekréciu žalúdočných štiav a pôsobí antibakteriálne na tráviaci trakt. Je nápomocný tiež pri likvidácii parazitov. Má dezinfekčné účinky, napomáha hojeniu rán.

Baza čierna (Sambucus nigra)

extrakt z kvetov bazy pomáha zlepšovať stav pri horúčkovitých ochoreniach a prechladnutiach. Má využitie tiež pri zápaloch ústnej dutiny a faryngitídach. Pomáha pri potláčaní bolesti hlavy spôsobených akútnymi infekčnými ochoreniami.  

Návod na užívanie: Po otvorení držte prípravok v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca.

 

Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006,

nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!