Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       Na vrásky s úsmevom

Sirup pre deti na posilnenie imunity 200ml

Sirup z extraktov rastlín vhodný hlavne pre deti na podporu správneho fungovania imunitného systému a zvýšenie obranyschopnosti organizmu.  Obsahuje zložky, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na priechodnosť dýchacích ciest a ich rýchlu regeneráciu,  Neobsahuje lepok ani sacharózu.

Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A014
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie 3-5 dní
22.85 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Doplnok stravy vo forme sirupu obsahuje čisté extrakty z rastlín. Pomáha posilňovať imunitný systém, pomáha spriechodňovať dýchacie cesty, tlmiť dráždenie na kašeľ a pri regenerácii dýchacích ciest. Celkovo pomáha ako prevencia pred rôznymi ochoreniami. Je určený hlavne pre deti. Môže sa užívať dlhodobo na posilnenie imunitného systému a obranyschopnosti organizmu. Aktívne zložky, ktoré sirup obsahuje sú známe svojimi blahodárnymi účinkami na dýchacie cesty.

Aktívne zložky:

Sladovka hladkoplodá ( Glycirrhyza glabra)

extrakt z koreňa. Obsahuje triterpénsaponíny, ktoré zrieďujú hlieny a podporujú vykašliavanie. Pomáha pri prechladnutí, zápaloch priedušiek, pľúc, bronchytíde a astme. Dlhodobé užívanie výťažku z tohto koreňa tiež pomáha pri zápaloch žalúdka a žalúdočných vredoch, problémoch s trávením a zápaloch.

Echinacea purpurová (Echinacea purpurea)

extrakt z koreňa obsahuje hlavne polysacharidy, glykoproteíny, alkamíny, esenciálne oleje a flavonoidy. Pomáha pri prechladnutí, infekciách horných dýchacích ciest, pre podporu hojenia rán a aj ako podporný preparát pri liečbe chrípky, angíny, popálenín, lupienke, bercových vredov, aj rakoviny. Prispieva celkovo na posilnenie imunity.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus)

používaný na posilnenie imunitného systému. Jeho užívanie zvyšuje produkciu interferónu, ktorý má priamy vplyv na aktiváciu bielych krviniek – makrofágov. Podporuje správne vylučovanie,  obličky a močový mechúr. Je tiež silným antioxidantom.

Skorocel kopijovitý ( Plantago lanceolata)

látky, ktoré obsahuje pozitívne pôsobia pri zápaloch horných dýchacích ciest, pomáhajú pri tlmení dráždivého kašľa. Saponíny z extraktu zo skorocelových listov zlepšujú vylučovanie hlienu zo zapálených slizníc hltana a ústnej dutiny. Pôsobí tiež povzbudivo na tvorbu žalúdočnej šťavy a sliznicu žalúdka. Má tiež antibakteriálne účinky.

Dúška tymiánová (Thymus vulgaris)

vďaka siliciam tymolu a karvakrolu má antibakteriálne a antiseptické účinky aj pri vonkajšom aj vnútornom použití. Dezinfikuje sliznice dýchacích ciest a podporuje vylučovanie sekrétov. Využitie má hlavne pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest s nedostatočným vylučovaním sekrétov a pri suchších slizniciach. Zvyšuje tiež sekréciu žalúdočných štiav a pôsobí antibakteriálne na tráviaci trakt. Je nápomocný tiež pri likvidácii parazitov. Má dezinfekčné účinky, napomáha hojeniu rán.

Baza čierna (Sambucus nigra)

extrakt z kvetov bazy pomáha zlepšovať stav pri horúčkovitých ochoreniach a prechladnutiach. Má využitie tiež pri zápaloch ústnej dutiny a faryngitídach. Pomáha pri potláčaní bolesti hlavy spôsobených akútnymi infekčnými ochoreniami.  

Návod na užívanie: Po otvorení držte prípravok v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale