Kontakt: +421 918 494 464 I info@ekolagen.sk  

Kolagén pre Teba

 

 

Atelokolagén zlatý Colway 50 ml

NÁŠ TIP

Majstrovské dielo proteínovej biotechnológie. Zlatý atelokolagén, prírodný produkt, luxusný kolagén so sericínom (hodváb) a  koloidným zlatom, vďaka týmto zložkám sa pokožka stáva neuveriteľne hladká a žiarivá už po niekoľkých aplikáciách produktu. Atelokolagén tiež poskytuje vynikajúcu hydratáciu a posilnenie pleti, vďaka čomu je napätá, pevná a žiarivá. Vhodný pre všetky typy pleti. Vynikajúca vstrebateľnosť, atelokolagén je vhodný aj pod make-up. Odporúča sa hlavne pre zrelú pokožku

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K010
Dostupnosť: na sklade
67.00
ks

Vlastnosti a prínosy:

Revolučný exkluzívny antiage produkt. Vynikajúce spojenie biochémie  a kozmetológie. Ocenia aj náročné ženy, ktoré sa chcú dokonale postarať o vzhľad tváre, krku a dekoltu. Jeho aktívna stálosť je do 40°C. Účinnosť atelokolagénu je založená na jedinečnej kombinácii troch typov aktívneho transdermálneho kolagénu, ktoré pôsobia synergicky, inhibujú procesy starnutia, zvyšujú hustotu pokožky a zlepšujú elasticitu. Hodvábne jemný gél sa dokonale vstrebáva, má príjemnú vôňu po ružiach, je vhodný pre každý typ pokožky. Dokáže hĺbkovo hydratovať. Pravidelným používaním spomalíte procesy starnutia pokožky, vaša pokožka sa stane zamatovo jemnou už na dotyk

Výrobok zapôsobí od prvého okamihu - svetlo gélový trblietavý so zlatými časticami bol presne usporiadaný do modelu trojitej špirály. Jedná sa o exkluzívne technologické riešenie, ktoré dokonale zdôrazňuje luxusný charakter produktu, robí jeho použitie skutočným potešením. Zavŕšením zážitku z použitia je prírodná, vôňa po ružiach, ktorá jemne obklopuje zmysly.

Atelokolagén je výrobok vynikajúcou základňou pre make-up.

Aktívne zložky:

Atelokolagén - kolagén, ktorý má štruktúru trojitej skrutkovice (helisy) - preto je "živý" transdermálny.  Vďaka pôsobenia pepsínu získava iideálnu biologickú čistotu, ktorá bola doposiaľ známa len výrobcami liekov a používaný tiež v plastickej chirurgii.

Prokolagen - peptídové reťazce, ktoré sa  procesom kolagenogenézy spracovávajú do formy skrutkovice kolagénu.

Tropokolagen - sú to molekuly kolagénu izolované z rybích koží zachovávajúce si svoju stavbu v podobe trojitej skrutkovice.

Sericin - nazýva sa tiež tekutý hodváb.  Tento proteín tvorý Bombyx mori (priadka morušová) - je to prírodná látka, ktorá má výborné regeneračné účinky na pokožku a udržiava jej prirodzenú vlhkosť na povrchu. Dokáže viazať vodu až 300 násobne viac, ako je jej hmotnosť. Naviac má opačný elektrostatický náboj ako naša pokožka. Sericin veľmi ľahko preniká pod pokožku, udržuje ju pružnou, spomaľuje vznik vrások, veľmi ľahko a pevne prilnie na jej povrchu, čo pokožku vyhladzuje. Predstavuje tiež silný antioxidant a farebne zjednocuje pokožku.

INCI: Aqua, Collagen, Atelocollagen, Procollagen, Collagen Amino Acids, Arginine/Lysine Peptide, Elastin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Pepsin, Silk Amino Acids, Rosa Damascena Flower Oil, Gold, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Parfum, Geraniol, Citronellol, Mica, CI 77891, CI 77491, CI 77820, CI 77400

 

Účinky, ktoré môžme očakávať:

- omladzovacie

- regeneračné

- antiseptické

- hojivé

- výživné

- hlboko hydratačné

 

Návod na aplikáciu kolagénov:

Pred aplikáciou vždy predchádza dôkladné čistenie pokožky.  Biologicky aktívne peptidy kolagénu sú lepšie absorbované, keď gél jemne potľapkávame na vlhkú pokožku, ako keď natierame.  Najlepší  efekt  naturálneho kolagénu vidieť, keď ho aplikujeme  po peelingu.  Odporúča sa kolagén  aplikovať dvakrát denne, ráno a večer. Podráždená alebo spálená  koža  vyžaduje použitie toľko  kolagénu, koľko dokáže  absorbovať. Prvé účinky cítite ihneď, niekoľko  minút po aplikácii gélu. Ak ostáva  na tvári vysušená  vrstva gélu,  znamená to,  že bolo nanesené príliš veľa gélu. Kolagény aplikujeme vždy na navlhčenú pokožku. 

 

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom