Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Balíček Pekná mama

UŠETRÍTE

Z tohto setu bude mať radosť každá mama. Pozostáva z Exfoliačnej hydro masky, ktorá viditeľne rozjasňuje pleť, zanecháva pokožku napnutú a pružnú, znižuje viditeľnosť pórov na koži, rozžiaruje pokožku a dokonale ju hydratuje. Intenzívny antiage krém na tvár má silné omladzujúce účinky, je vhodný pre zrelú pleť.  (40+)

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K051
Dostupnosť: na sklade
91 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Balíček obsahuje:

Exfoliačná maska:

Zabezpečuje nadšandartnú starostlivosť o pleť. Mimoriadne ju hydratuje. Ďalšie účinky:  viditeľne rozjasňuje pleť, zanecháva pokožku napnutú a pružnú, znižuje viditeľnosť pórov na koži, rozžiaruje pokožku. Obsahuje kyseliny AHA a BHA, ktoré stimulujú kožu k obnove. Urýchľuje procesy obnovy pokožky znížením súdržnosti odumretých buniek, uľahčuje ich odlupovanie a odkrytie hladšej a sviežej kože. Pokožka je po aplikácii hladká, mäkká a lepšie absorbuje aktívne zložky, ktoré obsahujú produkty určené pre starostliosť o pleť.

Viac...

 

Revitalizujúci AntiAge krém na tvár

Silné omladzovacie účinky, komplexný produkt pre starostlivosť o pleť v boji s príznakmi starnutia. Vhodný pre zrelú pleť na celodenné použitie. Zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, zjednocuje farbu, vhodný pod make-up. Zložky, ktoré obsahuje zlepšujú pružnosť pokožky, stimulujú aktivitu fibroblastov, poskytujú pleti kompletnú antioxidačnú ochranu, zosvetľujú a zlepšujú tón pleti. Pokožka sa stáva pevná, hydratovaná a zregenerovaná. .

Viac...

 

Neprehliadnite naše články

náš BLOG

 

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom