Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Balíček Domáce SPA pre mužov

NOVINKA UŠETRÍTE

Starostlivosť o mužskú pokožku nemusí byť zaťažujúca ani časovo, ani na našu peňaženku. Môžete vyzerať skvele za veľmi krátky čas, ak použijete kvalitné a veľmi účinné výrobky Colway. Pleťový krém - Atelokrém MC2, Bunková Atelovoda, Čistiaci gél s kolagénom na tvár a telo, Atelomaska na noc. Táto sada je určená ako pre mužov, tak pre ženy.  

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K075
Dostupnosť: na sklade
172 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Balíček obsahuje:

Atelokrém MC2 biomimetický krém s tekutými kryštálmi

Extrémne ľahká a elegantná konzistencia základného krému je úplne v súlade s fyziológiou kože. Pôsobenie biomimetických aktívnych zložiek je oveľa efektívnejšie a to vďaka báze tekutých kryštálov - emulgátora kvapaliny. Vďaka báze tekutých kryštálov zvláčňujúce zložky pôsobia oveľa efektívnejšie ako v bežných krémoch a biomimetické účinne látky a kolagén sa uvolňujú postupne. Vhodný pre starnúcu pleť a náročné klientky

Viac...

Atelomaska na noc

je kozmetický prípravok typu „sleeping cream”, ktorý podľa potrieb pleti a dostupného času, môžeme použíť ako nočný krém, alebo intenzívne regenerujúcu, omladzujúcu a výživnú masku. Tento produkt je určený moderným ženám, ktoré uprednostňujú ukončovanie dennej starostlivosti o pleť „večernou kozmetickou starostlivosťou v jednom balení“. Je doporučovaná k starostlivosti o pleť tváre, krku a dekoltu, na pleť unavenú, vystavenú stresu, bez lesku a vitality, s prvými vráskami a známkami starnutia. Je vhodná pre všetky typy pleti. Tým, že obsahuje probiotiká účinne pôsobí proti akné. Je vhodná aj pre používanie v kozmetických salónoch vzhľadom na vysoký obsah aktívnych látok, napr na zakončenie ošetrenia pleti.

Viac...

Bunková Atelovoda Colway

Atelovoda má rovnaké zloženie ako voda nachádzajúca sa v našej koži. Je bohatá na ionty minerálov a stopových prvkov.  Zabezpečuje rovnováhu nevyhnutnú pre správnu funkciu bunečných procesov, podieľa sa na metabolických procesoch a tiež napomáha správnemu procesu vstrebávania kolagénu do tela. Odporúča sa pred aplikáciou kolagénu navlhčiť pokožku práve Atelovodou.

Viac...

Kolagénový čistiaci gél na tvár a telo

Fantasticky, veľmi šetrný a jemný prípravok na mytie tváre a tela. Jeho účinky si pochvaľujú pri aknóznej pleti, pretože dokonale prečistí a zároveň ošetrí. Neobsahuje žiadne prísady z ropy, je vhodný aj na detskú a veľmi citlivú pokožku.Nie je parfemovaný, je vhodný aj pre mužov. Vhodný aj na intímnu hygienu.  Zloženie je na báze rastlinných extraktov, rybieho kolagénu a látok dobre znesiteľných pre pokožku a sliznicu, ktoré nepoškodzujú hydrolipidový plášť.

Viac...

 

Rituál starostlivosti o mužskú pleť

Neprehliadnite články

náš BLOG

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom