Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Balíček Leto

NÁŠ TIP UŠETRÍTE

Skvelá kombinácia na leto. Živý kolagén Native Pure si udržiava svoju biologickú aktivitu do 60°C. Okamžite po aplikácii vyhladzuje a spevňuje kožu, regeneruje po opaľovaní. Sérum na pleť s vitamínom C pôsobí ako silný antioxidant a chráni pokožku pred predčasným starnutim. Zabezpečuje tiež účinnú ochranu pred UVA, UVB žiarením a smogom.  

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K060
Dostupnosť: na sklade
91 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Balíček Leto obsahuje:

Natívny PURE kolagén z kože rýb Colway

Prírodný vysoko regenerujúci antiage produkt. Pri pravidelnom používaní dosiahnete a zaistíte si postupné zvlhčenie, vyživenie a spevnenie pokožky, zahustenie kolagénovej mriežky. Native PURE kolagen je bez prísad. Oddiaľuje procesy tvorby nových vrások. Oceníte pri starostlivosti tváre, krku, dekoltu, ale aj ostatných častí tela. Je vhodný pre celú rodinu. 

Viac...

 

Sérum na pleť s vitamínom C

Účinný pomocník v boji proti oxidačnému stresu, ktorý spôsobuje predčasné starnutie pleti a ktorému je pokožka dennodene vystavovaná. Antioxidačné sérum obsahujúce dva vynikajúce zdroje vitamínu C, ktorý je nevyhnutný pre udržanie mladej pokožky po dlhé roky. Zabezpečuje tiež účinnú ochranu pred UVA, UVB žiarením a smogom. Redukuje sfarbenie pleti a znižuje viditeľnosť vrások, dodáva pokožke zdravý vzhľad a rozjasňuje ju. Zvyšuje regeneračné vlastnosti tým, že stimuluje tvorbu kolagénu.  Pridaný tiež  vitamín E, ktorý účinky ešte zvyšuje

Viac...

 

Leto s Colway