Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Blue Diamond Cream Colway 50ml

NÁŠ TIP TOP

Luxusný krém na pleť s mimoriadne silným AntiAge účinkom sa zvlášť odporúča pre suchú dehydrovanú pleť, vyžadujúcu okamžitú regeneráciu. Na deň aj noc. Vďaka obsahu liposomov vytvorených nano-technológiou biologicky aktívneho kolagénu a celej rady ďalších aktívnych látok, krém modrý diamant nielenže vyživuje pokožku, ale tiež stimuluje delenie buniek a normalizuje produkciu kožného mazu. Tiež obnovuje lamelárnu vrstvu. Používaním dochádza k celkovej obnove pokožky. Tajomstvom účinku sú promótory vstrebávania. Vzhľadom k inovatívnemu zloženiu môžte očakávať úžasné výsledky, dokonca aj  v prípade veľmi suchej, dehydrovanej pleti.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K085
Dostupnosť: sklad dodávateľa
69 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nový, ešte luxusnejší variant krému Blue Diamond Cream, založený na najnovších technológiách a luxusných účinných látkach najvyššej kvality. Produkt obsahuje biologicky aktívne peptídy kolagénu získavané výlučne v Poľsku patentovanou technológiou, č. patentu 206813. 

Vývoj formulácie tohto produktu bol diktovaný neustále sa meniacimi trendami na trhu, ktoré vyplývajú z nových vedeckých objavov v oblasti kozmetológie a estetickej medicíny.

Nový krém Blue Diamond Cream doslova prebúdza vitalitu pokožky.  Obsahuje luxusné účinné látky, ktoré pochádzajú priamo z oceánskych vôd - kaviáru a rias wakame, a vďaka ktorým posilňuje ochranný potenciál pokožky pred účinkami oxidačného stresu, komplexne ju vyživuje, stimuluje bunky k obnove medzibunkového matrixu zodpovedného za mladý a zdravý vzhľad.

Vďaka inovatívnym bioaktívnym komplexom a oxidu kremičitému, Blue Diamond Cream podporuje redukciu nedokonalostí a melanocytických zafarbení, čím prispieva k jednotnému odtieňu pokožky.

Prírodný kolagén, posilnený prírodným vitamínom C z kakadu, sliviek a lipozómov, nesúci vo svojich jadrách vysoko bioaktívnu formu energizujúceho koenzýmu Q10, spôsobuje, že krém stimuluje prirodzenú energiu pokožky.

Vybrané rastlinné a vitamínovo-organické zložky sú optimálnou kombináciou prírodných účinných látok, ktoré pomáhajú obnoviť a zachovať mladistvosť pokožky, jej antioxidačný potenciál a vitalitu.

Blue Diamond Cream je prípravok má výnimočné účinky a jeho všestranné pôsobenie poráža všetky krémy na tvár, ktoré doteraz poznáte!

Nová verzia krému Blue Diamond Cream hĺbkovo a dlhodobo hydratuje pokožku a jednoznačne prispieva k jej regenerácii a posilneniu. Technológie aj komponenty použité v najnovšej receptúre Blue Diamond Cream prenášajú jeho kvalitu do novej, až kozmickej dimenzie.

Rozhodne stojí za to, aby ste sami na vlastnej pleti vyskúšali a zistili, akú najvyššiu úroveň luxusu je v dnešnej dobe možné dosiahnuť v starostlivosti o tvár a pleť.

Modré diamanty – veľmi vzácne a najžiadanejšie diamanty na svete. A presne taký je krém Blue Diamond Cream – najnovší úspech v revitalizácii pleti, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.  

Koža behom času, zvlášť po 40. roku života, produkuje stále menej ceramidov, v dôsledku čoho začína strácať vodu. Pokožka sa stenčuje a stráca pružnosť.  Dochádza k narušeniu vrchného ochranného plášťa a výsledkom je to, že stárne rýchlejšie.

Riešením je KRÉM MODRÝ DIAMANT, ktorý prispieva k celkovej obnove pokožky a chráni pleť pred stratou vody. Liposomy najnovšej generácie, ktoré krém obsahuje, vďaka promótorom vstrebávania transportujú do kožných buniek mikročastice, v kozmetike najmodernejších foriem ceramidov a koenzýmu Q10.

Účinky:

 • hydratačné a výživné
 • vyhladenie vrások a celková revitalizácia pleti
 • ochranné – pred stratou vody a pred negatívnymi vonkajšími poveternostnými podmienkami
 • regeneračné
 • normalizuje kožné procesy 
 • obnovuje homeostázu pokožky
 • reguluje tvorbu kožného mazu
 • posiluje ochrannú epidermálnu bariéru
 • spevňuje a posilňuje kolagénovú štruktúru pokožky
 • vyhladzuje a zmäkčuje
 • stimuluje delenie buniek
 • vyhladzuje vrásky
 • stimuluje aktivitu fibroblastov
 • regenerácia medzibunkovej matrice
 • zjednocuje farebnosť a jas pleti

Najdôležitejšie aktívne zložky

 • lipozomálne ceramidy
 • lipozomálny koenzym  Q10
 • lipozom s troma látkami: L-hydroxyprolin, bioflavonoid rutin, MAP - stabilná forma vitaminu C
 • promotor vstrebávania: glykosaminoglykany
 • kolagen
 • kinetin
 • vitamin E
 • bambucké maslo
 • mango maslo
 • jojobový olej
 • makadamový olej
 • olej z avokáda
 • olej z brutnáku lekárskeho
 • olivový olej
 • riasy

Výnimočnosť

 • použitie technológie liposómov a promotorov prispieva k účinnejšiemu vstrebávaniu a k maximálnemu  prenikaniu zložiek, ktoré pôsobia regeneračne, obnovujú prirodzenú ochrannú vrstvu, ktorou je hydrolipidový plášť.
 • tento produkt obsahuje prírodný kolagénový gél Colway, ktorý je najsilnejším a najjednoduchším kozmetickým prípravkom na svete proti starnutiu.
 • ceramidy novej generácie regenerujú lipidovú bariéru, udržujú vodu v pokožke a tým zaisťujú správnu hydratáciu.
 •  

 

Aktívne zložky:

Promótory vstrebávania

- ich účelom je uvoľniť spojenia medzi korneocytmi (odumreté bunky v epidermis), čím umožnia účinným látkam hlbšie preniknúť  do pokožky.

Emulgátory a zmäkčovadlá

- pomáhajú udržiavať prirodzenú jemnosť, pružnosť a správnu hydratáciu a prirodzenú mastnotu pokožky, dodávajú krému senzorickú, ľahkú emulznú textúru. Emulgátor AXOL C62 sa získava z rastlín, zatiaľ čo fosfatidylcholín je prirodzenou súčasťou biologických membrán a lipozómových povlakov, čo uľahčuje transdermálnu penetráciu aktívnych zložiek. Táto zložka tiež zlepšuje medzibunkovú komunikáciu a funguje ako prírodný UV filter. Dermofeel sensolv ( je tekutý lipofilný zmäkčujúci ester izoamylalkoholu a mastnej kyseliny 100% rastlinného pôvodu) robí povrch pokožky elegantným a nezanecháva mastný film a vďaka Beautyderm K10 - zložke vyrobenej z olivového oleja vynikajúcej kvality - sú senzorické vlastnosti krému založené na emulgujúcich tekutých kryštáloch, ktorých štruktúra je podobná prvkom prirodzene sa vyskytujúcim v koži.

Vecticell Q10

- je lipozomálna forma koenzýmu Q10. Zapuzdrenie koenzýmu Q10 v modernom biokompatibilnom nosiči VECTICELL podporuje jeho stabilitu a uľahčuje prienik do hlbších vrstiev pokožky. Výsledkom je účinné zavedenie koenzýmu Q10 do fibroblastov ( buniek zodpovedných za regeneráciu medzibunkovej matrice) a produkcia nových zásob kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. VECTICELL Q10 výrazne zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky a znižuje stratu vody.

RONAFLAIR® FLAWLESS

- inteligentný oxid kremičitý poskytujúci okamžitý efekt optického vyhladenia vrások, v kozmetike známy ako „soft focus“. Pôsobí dojmom upravenej „napúdrovanej“ pokožky bez efektu masky

MATRIGENIKA 14 G

- v kréme Blue Diamonds Cream je prítomný v maximálnej koncentrácii 2%! Je to koncentrát zo stoniek rias Undaria pinnatifida, bohatý na ester wakame (morské riasy), ktorý posilňuje pokožku stimuláciou produkcie zložiek medzibunkovej matrice, reaktivuje gény zapojené do syntézy kolagénových vlákien, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Podporuje elimináciu vrások a ochabnutia, čím pôsobí proti zvráteniu takzvaného "Beauty Triangle"

AMINO - GLYCO KAVIAR

– komplex glykozaminoglykánov a kaviáru s revitalizačným a zvlhčujúcim účinkom. Podporuje obnovu homeostázy pokožky a prenikanie bioaktívnych zložiek hlboko do tkaniva. Zvlášť odporúčané pre nočnú starostlivosť. Je to prírodná morská biozložka vyrobená z rybích ikier.

NATÍVNY KOLAGÉN

- stimuluje procesy tvorby kolagénu, zhutňuje, tonizuje a spevňuje pokožku, redukuje vrásky. To všetko je vďaka schopnosti peptidov preniknúť do epidermálnej bariéry a odstrániť príčinu problému starnutia pokožky, nielen odstránenia symptómov. Zostáva čistý, prírodný a organický a biologicky aktívny súčasne. Má takmer identickú štruktúru ako ľudský kolagén

MALINOVÝ KETÓN

- zložka prirodzene sa vyskytujúca v malinách, cenená v kozmetike. Má mimoriadne účinné schopnosti zosvetľovať pokožku a inhibovať melanogenézu (tvorbu pigmentu v koži). Odporúčame aj na spevnenie pokožky.

SUPEROX C

-  obsahuje extrakt z austrálskej slivky kakadu, ktorá je najbohatším zdrojom vitamínu C a polyfenolov na svete. Má silný antioxidačný účinok, dokonale stimuluje syntézu kolagénu a kyseliny hyalurónovej, vyhladzuje vrásky a zosvetľuje zafarbenie

VITAMÍN E a VITAMÍN E ACETÁT

- dve formy „vitamínu mladosti“, jeden z najlepších prírodných antioxidantov. Acetát vitamínu E sa vyznačuje veľmi dobrou trvanlivosťou a postupným prienikom do pokožky. Tiež funguje ako prírodný UV filter.

VITAMÍN B3

-  známy tiež ako vitamín PP, niacínamid a niacín, je silný antioxidant. Zabraňuje tvorbe vrások a reguluje vlhkosť pokožky a jej exfoliáciu. Má tiež protizápalové vlastnosti a zmierňuje zafarbenie. Po aplikácii pokožku zjemňuje, Vyhladzuje, hydratuje a rozžiaruje

SKVALÁN

- zložka získavaná z olív, ktorá sa prirodzene nachádza aj v ľudskom tuku. Vykazuje široké spektrum účinku: vyhladzuje, zvlhčuje, zjemňuje a stabilizuje štruktúru kožných lipidov. Ľahko preniká do pokožky, čím pomáha transportovať účinné látky hlboko do tkaniva 

KOKOSOVÝ OLEJ

- je pokladnicou polynenasýtených mastných kyselín, zodpovedných na zjemnenie, zvlhčenie a regeneráciu pokožky. Oleje, ktoré majú veľmi vysoký obsah veľmi cenných kyselín, bohužiaľ rýchlo schnú, preto sa v zložení prísad používa bambucké maslo, ktoré je vynikajúcim základom pre mastné zložky a nosičom s predlžujúcim účinkom. Maslo je tiež zdrojom cenných lipidov, mastných kyselín, vitamínov a fytosterolov, ktoré zjemňujú pokožku.

INCI: Aqua, Isoamyl Laurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Propanediol, Squalane, Silica, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Glkucoside, Sorbitan Olivate, Glycerin, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Benzyl Glycol, Cocos Nucifera Oli, Niacinamide, Polyacrylate Crosspolymer-6, Collagen, Hydrolyzed Caviar Extract, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Phosphatidylcholine, Undaria Pinnatifida Extract, Glycosaminoglycans, Sodium Deoxycholate, Ubiquinone, Glycogen, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Rasberry Ketone, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, CI 77891, CI 77491.

Krém Modrý diamand je určený:

Pre dospelých, pre každý typ pleti, určený pre denné a nočné použitie.

Zvlášť doporučujeme k starostlivosti o pleť tváre, krku a dekoltu, pre zrelú, suchú, dehydrovanú pleť, vyžadujúcu okamžitú regeneráciu. Zvlášť vhodný v zimnom období.

Doporučujeme dávať pozor pri používaní krému Modrý Diamant!!! 

Stále môžete nájsť modrý moissanit v každom 5. kréme - hviezdny kameň, ktorý prekonáva svojou brilantnosťou a presnosťou brúsenia už legendárnych diamantov. Je potrebné zdôrazniť, že hodnota moissanitov v súčasnosti dosahuje na americkom trhu 1000 USD! ( to nemám overené, ale výrobca to takto uvádza)

Modrý diamant

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom