Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Drags Imun Drops Energy - Dračia krv - 30ml

Bioinformačný prípravok z čistej živice zo stromu Croton lechleri, nazývanú aj Sangre de Drago (dračia krv). Môže pomôcť pri množstve infekčných a zápalových ochorení. Používa sa tiež pri hojení rán a podporu imunitného systému. Drags Imun ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, žalúdka, tenké a hrubé črevo.

 

Výrobca: Energy
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: E001
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie do 3 dní
25 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Drags Imun je bioinformačný prípravok z čistej živice zo stromu Croton lechleri, nazývanú aj Sangre de Drago (dračia krv). Môže pomôcť pri množstvu infekčných a zápalových ochorení. Používa sa tiež pri hojení rán a podporu imunitného systému. Drags Imun ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, žalúdka, tenké a hrubé črevo.

Croton lechleri Muell. Arg. obsahuje saponíny, ktoré vytvárajú tmavočervenú penivú miazgu rubínovo sfarbenú, ktorú obsahuje práve prípravok Drags Imun. Tento strom rastie v dažďových pralesoch Strednej a Južnej Ameriky. Vo fytoterapii sa používa jeho kôra, listy, vetvičky, a najmä spomenutá živica, ktorá má svoje pevné miesto v tradičnej medicíne Latinskej Ameriky. Stáročia sa tam využíva rôznym spôsobom. Aplikuje sa orálne, rektálne, vaginálne aj zvonka a môže pomôcť pri veľmi širokom spektre ochorení. Zastavenie krvácania, urýchlenie hojenia a uzavretia rán a ich ochranu pred infekciou. Miazga veľmi rýchlo schne a vytvára druhotnú ochrannú vrstvu.

V prírodnej medicíne domorodcov sa často podáva pri úplavici, črevnej horúčke, žalúdočných vredoch, hemoroidoch, ale aj pri vaginálnych kúpeľoch pred pôrodom a na zastavenie krvácania po pôrode, pri kožných ťažkostiach aj svrbení po uštipnutí hmyzom.

Účinky:

Živica z Croton lechleri je v poslednom čase predmetom intenzívneho vedeckého výskumu. Pre veľký obsah antioxidantov (proantokyanidíny), ďalej alkaloid taspínov, tanínov a ďalších látok, ktoré spôsobujú jej výnimočné vlastnosti.

Je preukázaný celý rad terapeutických účinkov latexu a jeho substancií: anestetický, antialergický, antibakteriálny, antivírusový, antioxidačný, antiseptický, hemostatický, hojivý, imunomodulačný, protinádorový, protiplesňový, protihnačkový, protizápalový, tonizujúci, afrodiziakálny a protistresový. Rad účinkov je veľmi dlhý a to ukazuje, že „dračiu krv“ by mala obsahovať lekárnička každej domácnosti ako alternatívnu prvú pomoc.

Drags Imun má vďaka svojim vlastnostiam široké pole indikácií, je možné ho použiť na vnútorné aj vonkajšie užívanie. Výborne sa osvedčil pri hojení rán, tkanív a kože, áft, vredov a zápalových stavov, najmä v ústnej dutine, v hltane, hrtane a inde.

Podporuje regeneráciu a obranyschopnosť organizmu, zvyšuje jeho imunitu a môže priaznivo pomáhať pri respiračných, chrípkových a horúčkových ochoreniach.  Ukázalo sa, že môže priaznivo pomáhať tiež pri zápaloch v prípade črevných ochorení typu Crohnovej choroby a ulceróznej kolitídy.

Použitie Drags Imun Drops môže byť nápomocný:

 • respiračné ochorenia spôsobené vírusmi chrípky A, B,
 • adenovírusmi, retrovírusmi a vírusmi parainfluenzy
 • hepatitída A a B
 • opary spôsobené vírusmi herpes, ochorenia vyvolané cytomegalovírusmi (infekčná mononukleóza)
 • ošetrenie povrchových rán  (od drobných rán až po vredy predkolenia) a hemoroidov
 • hojenie kože, áft, vredov a zápalových stavov najmä v ústnej dutine, hltane, hrtane a inde
 • doplnok pri liečbe žalúdočných alebo dvanástnikových vredov, zažívacích problémov spôsobených Helicobacterom pylori, Crohnovej choroby a ulceróznej kolitídy
 • podpora činnosti sleziny, pankreasu a štítnej žľazy
 • celkové zvýšenie obranyschopnosti organizmu
 • detoxikácia čriev a hnačkové ochorenia (E. coli, Enterobacter, Salmonella)
 • aktivovanie kostnej drene, regenerácia krvných buniek pri anémii a leukémii
 • zlepšenie kvality kostí a kĺbov (artróza, artritída)
 • parodontóza, krvácanie ďasien, zvýšená kazivosť zubov
 • roztrúsená skleróza a Parkinsonova choroba, ochranný vplyv na CNS
 • dodanie energie pri únave a stavoch vyčerpania
 • doplnok protinádorovej liečby

Aktívne zložky:

100% prírodná živica z Crotonu lechleri. Bez konzervačných látok.

Odporúčané dávkovanie:

Drags Imun je prípravok určený na vnútorné aj vonkajšie použitie. Pred použitím pretrepte.

Vnútorné užívanie: maximálne 10 kvapiek 1–3x denne v pohári vody po jedle. 
Akútne ťažkosti: 7 kvapiek 3x denne.
Chronické ťažkosti: 3 kvapky 3x denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza. Je nutné užívať dostatočné množstvo tekutín.

Vonkajšie užívanie: pri poranení aplikovať priamo na ranu. Ako kloktadlo: dať 3–5 kvapiek do pohára vody. V prípadoch parodontitídy aplikovať na zubnú kefku.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Drags Imun nie je vhodné užívať spolu s liekmi znižujúcimi imunitnú odpoveď (imunosupresíva). 

Spôsob skladovania: Ukladajte mimo dosahu detí.
Uschovávajte v suchu pri teplote 10–25°C, chráňte pred mrazom.

 


Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006,

nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom