Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

QI Collagen Energy v prášku 150g

NOVINKA

Vynikajúci nápoj pre výživu pokožky, kĺbov, svalov, šliach, posilnenie vlasov a nechtov. Redukuje vrásky a spomaľuje starnutie. Obsahuje zložky, ktoré v synergii navzájom zosilňujú svoje účinky.  Morský kolagén, Acerola - prírodný zdroj vitamínu C, dôležitý pre viazanie kolagénu, kurkuma - zosilňuje účinky jednotlivých zložiek a pôsobí protizápalovo.  

Výrobca: Energy
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: E002
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie 3-5 dní
28 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Vynikajúci nápoj pre výživu pokožky, kĺbov, svalov, šliach, posilnenie vlasov a nechtov. Redukuje vrásky a spomaľuje starnutie. Obsahuje 3 základné zložky, ktoré v synergii navzájom zosilňujú svoje účinky. Produkt je vhodný pre každého, pokles kolagénu s vekom rastie. Nad 40 rokov je nevyhnutnosťou, športovci, či fyzicky ťažko pracujúci by kolagén mali užívať už v mladom veku. Kolagén je vhodné užívať aj v rekovalescencii, po zlomeninách, operáciach... Je to hydrolyzát kolagénu.

  • Výživa kĺbov, šliach, väzív, chrupaviek, medzistavcových platničiek, svalov a kože
  • podporuje tvorbu kĺbového mazu, znižuje bolesti v kĺboch a podporuje radosť z pohybu
  • redukcia vrások a spomaľuje tvorbu nových vrások
  • zvyšuje kvalitu vlasov a nechtov
  • spomaľuje starnutie
  • vďaka zložkám, ktoré obsahuje má protizápalové účinky

 

Aktívne zložky:

Morský kolagén - hydrolyzovaný kolagén pochádzajúci z voľného hĺbkomorského odlovu islandských vôd, kde je predpoklad čistoty. Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele a od jeho kondície v organizme závisí náš biologický vek

Acerola - prírodný zdroj vitamínu C, najdôležitejšieho vitamínu na viazanie kolagénu v tele

Kurkuma - má protizápalové vlastnosti a má schopnosť zosilňovať účinky ďalších zložiek. 

Plody moruše - má silné antioxidačné účinky, obsahuje resveratrol,  veľké množstvo vitamínov najmä C, E, A a minerálov. Zmierňuje kŕče.

Kadidlovník - podieľa sa na redukciu zápalu v kĺboch, prieduškách, koži, šľachách a výrazne tlmí bolesti v kĺboch

 

Odporúčané dávkovanie:

QI Collagen je možné užívať počas celého roka. 2 zarovnané čajové lyžičky rozpustite v 200 ml (môže byť aj viac) vlažnej vody. Najlepší účinok dosiahnete pomalým popíjaním počas dňa. Na dosiahnutie bežného účinku sa odporúča užívať 1x denne, na zvýšenie efektu, či pri rekonvalescencii, po úraze, pri vyskom fyzickom výkone 2x denne.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom