Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

QI Coffe Energy 100g

Tiež sa pri zaspávaní tešíte na rannú kávu? Ťažko sa ráno "rozbiehate"? Radi si užívate sviatočné chvíle s dobrou kávou? Potom spozornite. QI Coffe je viac než káva. Jej výnimočnosť je v tom, že okrem kvalitnej instantnej kávy Robusta obsahuje extrakty z mimoriadne cenných húb roky používaných v starej čínskej medicíne, Cordyceps a Reishi. 

Výrobca: Energy
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: E004
Dostupnosť: v sklade dodávateľa
19.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Spojenie kvalitnej kávy Robusta s extraktami tibetských húb Reishi (Ganoderma) a Cordycepsu spôsobuje predĺženie povzbudivého efektu a podpory vitality, vytrvalosti a lepšej pohody. Huby podporujú antioxidačné účinky kávy a tiež jej adaptogénny, imunostimulačný a detoxikačný efekt. Znižujú acidivitu (prekysľovanie organizmu) kávy a tak chránia žalúdok pred podráždením. Qi Coffe naštartuje organizmus postupne, ale s dlhším trvaním. 

Predĺžený účinok kávy oceníte ak:

  • potrebujete doplniť energiu a efektívne sa sústrediť
  • pred dlhou cestou pre vodiča
  • ak máte pred sebou dôležitú činnosť a potrebujete energiu na jej dokončenie
  • pred očakávaným športovým výkonom, káva podporuje bunkové dýchanie a cordyceps zlepšuje využitie kyslíka v tele
  • ak potrebujete podporiť pamäť, koncentráciu, pozornosť, rýchlu reakciu (študenti v skúškovom období, pri dôležitých úlohách....)
  • na zlepšenie nálady

Zloženie:

Rozpustná sušená káva Robusta 90% ( kofeín 4 % - 4,5%) 

Extrakt z cordycepsu 5% - Cordyceps, mysterózna huba  považovaná za ""predĺžovač mladosti", používaná tiež ako afrodiziakum dodáva energiu.

Extrakt z reishi 5% - huby považovanej za synonymum nesmrteľnosti, ktorá sa v lekárstve Ďalekého východu používa tisíce rokov a zaradila sa na prvé miesto medzi čínskymi liečivými rastlinami. Podporuje imunitný systém a obehový systém a pomáha udržiavať správnu hladinu LDL cholesterolu.

Spôsob používania a dávkovanie:

Odporúčané denné množstvo sú 2 šálky nápoja. Neodporúča sa prekračovať dávkovanie.

Zalejte 1 - 2 lyžičky kávy s cca 2 dcl vody teploty 90°C a premiešajte. Vhodná káva aj na prípravu ľadovej kávy.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale