Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Gynex Energy 30ml

NÁŠ TIP

Gynex je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Obsahuje vysoké koncentrácie výťažkov z bylín, éterické oleje, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe. Gynex harmonizuje predovšetkým dráhy počatia, troch žiaričov, sleziny a žalúdka. Celkovo pomáha vyrovnávať výkyvy organizmu na psychickej a hormonálnej úrovni, u mužov aj žien

Výrobca: Energy
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: E005
Dostupnosť: na sklade dodávateľa
24 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti:

Gynex je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Obsahuje vysoké koncentrácie výťažkov z bylín, éterické oleje, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Pomáha upravovať predovšetkým činnosť hormonálneho systému, uplatňuje sa v prípade gynekologických ťažkostí a ďalších porúch súvisiacich so žľazami s vnútorným vylučovaním. Pôsobí tiež na psychiku a pomáha ju stabilizovať.
Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Gynex harmonizuje predovšetkým dráhy počatia, troch žiaričov, sleziny a žalúdka

Gynex sa vyznačuje silnými detoxikačnými, antioxidačnými a regeneračnými účinkami. Celkovo pomáha vyrovnávať výkyvy organizmu na psychickej a hormonálnej úrovni. Nachádza použitie ako u žien, tak aj u mužov. Harmonizuje činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním prostredníctvom pôsobenia na hypofýzu – žľazu, ktorá riadi činnosť všetkých ostatných.

Vysoký obsah prírodných fytohormónov v Gynexe má výraznú schopnosť detoxikovať telo predovšetkým od toxických chemických látok, ktoré sa ukladajú v tukovom tkanive. Takto pôsobí na organizmus dlhodobo. Fytohormóny pomáhajú predchádzať infekciám, srdcovým ochoreniam a osteoporóze.

Gynex tiež pomáha zlepšovať funkcie a zaisťuje ochranu kože a všetkých slizníc vnútorných orgánov (pľúca, žalúdok, črevá...), čím posilňuje ochrannú bariéru tela pri kontakte s vonkajším prostredím, a celkovo zvyšuje imunitu.

Gynex veľmi pozitívne vplýva aj na podporu plodnosti oboch pohlaví

Prínosy:

 • Môže pomáhať harmonizovať hormonálny systém a tým upravuje napr. činnosť štítnej žľazy
 • V období menopauzy môže napomáhať stabilizovať psychiku, ukľudňovať nervozitu, znižovať návaly horúčavy a potenia
 • Môže byť nápomocný pri úprave menštruačného cyklu, predchádzať bolestivej, nepravidelnej, či silne menštruácii a premenštruačnému syndrómu
 • Preventívne zabraňuje rozvoju osteoporózy
 • Môže napomáhať pri gynekologických zápaloch a kvasinkových infekciách
 • Napomáha podporovať a posilňovať obranyschopnosť organizmu
 • Detoxikuje telo, má antioxidačné a regeneračné vlastnosti
 • Pozitívne môže pôsobiť v prípade vaječníkových cýst a ochoreniach prsníkov, preventíva proti rakovine prsníkov a maternice
 • Napomáha normalizovať činnosť štítnej žľazy
 • Je vhodný pri ženskej aj mužskej neplodnosti
 • Podporuje imunitný systém
 • Má pozitívny vplyv na stabilizáciu psychiky, eliminuje negatívne účinky stresu a zlepšuje vitalitu organizmu; pri fyzickom a duševnom vyčerpaní, pri žalúdočných neurózach a depresii
 • má pozitívny vplyv na zlepšenie stavu kože, slizníc a pľúc, má ochranný vplyv na cievny systém

Aktívne zložky:

Agát biely -  spazmolytikum, pomáha pri kŕčoch žalúdka a hladkého svalstva čriev, má močopudné vlastnosti. Podporuje lepšie trávenie bez zvyšovania chute do jedla.

Nátržník husí - pomáha uvoľňovať kŕče pri kolikách, pri bolestivej menštruácii, má žlčopudný a protizápalový účinok, užíva sa pri krvavých hnačkách. Obsahuje lítium.

Všeliek hojivý - má povzbudzujúci vplyv na celý zažívací trakt. Pomáha pri menštruačných ťažkostiach, pri nádoroch maternice, chorobách pečene a obličiek, sleziny, močových ciest, nervovej sústavy. Zlepšuje krvný obeh a zvyšuje odolnosť proti stresu

Pakost smradľavý - je nápomocný pri mužskej a ženskej neplodnosti, pri urologických problémoch, zápaloch nervov, ekzémoch a pri vnútornom krvácaní.

Jastrabina lekárska - Znižuje hladinu krvného cukru. Pomáha pri zápaloch močových ciest a horúčkovitých ochoreniach. Zvyšuje tvorbu mlieka pri dojčení.

Lipkavec pravý - je nápomocný pri zápaloch a kŕčoch, priaznivo ovplyvňuje lymfatický systém a činnosť štítnej žľazy, sleziny, pečene a obličiek

Fenikel obyčajný - Obsahuje látky podobné ženským hormónom. Je sekrétotvorný, pomáha uľahčiť vykašliavanie, tlmí kŕče, nadúvanie, zlepšuje trávenie a tvorbu mlieka

Chaluha bublinatá - Obsahuje prírodný jód a veľké množstvo minerálov, znižuje riziko výskytu nádorov prsníka a maternice. Užíva sa pri zníženej činnosti štítnej žľazy a obezite. Má antireumatické vlastnosti

Sladovka hladkoplodá - Obsahuje látky podobné nadobličkovým hormónom kortikoidného typu. Pôsobí ako spazmolytikum. Užíva sa pri kašli, zápaloch, reumatizme, pri močových kameňoch, žalúdočných vredoch

Nechtík lekársky - vzácna bylinka, má antibakteriálne účinky, pomáha pri gynekologických ochoreniach, pri zápaloch, chorobách pankreasu, pečene, pri búšení srdca, astme.

Ďatelina lúčna - Obsahuje látky podobné ženským hormónom (fytoestrogény). Pomáha pri menopauze, tiež pri ekzémoch, chorobách pľúc, obličiek, pri reumatizme, astme, chudokrvnosti, či zlej funkcii lymfatického systému, bolestivej menštruácii, pri zápaloch vaječníkov.  Fytoestrogény pôsobia preventívne proti rakovine ženských orgánov. Obsahuje tiež flavonoidy, ktoré majú antioxidačné účinky.

Hluchavka biela - Pôsobí upokojujúco. Užíva sa pri nepravidelnej menštruácii, pri výtokoch, vredoch, kŕčových žilách, pri opuchoch, zápaloch. Uľahčuje odkašliavanie, podporuje látkovú výmenu.

Alchemilka obyčajná - Vhodná pri všetkých ženských chorobách, črevných kataroch, pri cukrovke, vodnatieľke, pečeňových a obličkových chorobách, pri žalúdočných vredoch.

Brusnica obyčajná (čučoriedka) - Má antibakteriálne a dezinfekčné účinky. Pomáha pri cukrovke, zápaloch, črevných kolikách.

Krvavec lekársky - Pôsobí antisepticky a proti hnačkám. Zastavuje krvácanie rôzneho pôvodu, má vynikajúce protizápalové a antibakteriálne účinky. Podporuje celkovú vitalitu organizmus.

Gynex ďalej obsahuje éterické oleje (napr. mätový, anízový a rebríčkový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu, fluoritu a granátu)

INCI: Bylinný extrakt 82,6 % hluchavka biela extrakt z vňate /Lamium album/ 36,48 mg, nátržník husí extrakt z vňate /Potentilla anserina/ 28,50 mg, všeliek hojivý extrakt z koreňa /Imperatoria ostruthium/ 28,50 mg, pakost smradľavý extrakt z vňate /Geranium robertianum/ 28,50 mg, chaluha bublinatá extrakt z rastliny /Fucus vesiculosus/ 28,50 mg, sladké drievko (sladovka hladkoplodá) extrakt z koreňa / Glycyrrhiza glabra/ 28,50 mg, nechtík lekársky extrakt z kvetu /Calendula offi cinalis/ 28,50 mg, ďatelina lúčna extrakt z kvetu /Trifolium pratense/ 28,50 mg, jastrabina lekárska extrakt z vňate /Galega officinalis/ 23,94 mg, lipkavec syridlový extrakt z vňate /Galium verum/ 23,94 mg, agát biely extrakt z kvetu /Robinia pseudoacacia/ 23,94 mg, fenikel obyčajný extrakt z plodu /Foeniculum vulgare/ 18,24 mg, alchemilka obyčajná extrakt z vňate /Alchemilla vulgaris/ 18,24 mg, emulgátor: sorbitol, zahusťovadlo: celulóza, voda, zahusťovadlo: xantánová guma, konzervačná látka: sorban draselný, zmes silíc 0,41 mg (badyánová, anízová, grepová, silica Narostachis jatamansi, mätová, kardamonová, feniklová, majoránková, silica z rebríčka obyčajného), grapefruitovy extrakt < 0.000342 mg.
Obsahuje sladké drievko (sladovku hladkoplodú)!

 Odporúčané dávkovanie:

Jednorazovo 2–7 kvapiek 1 až 3x denne (7 kvapiek = 0,35 ml). Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Pred použitím pretrepať. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Nadmerná spotreba môže mať laxatívnne účinky! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!

Uschovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C. Chráňte pred mrazom.Ukladajte mimo dosahu detí!

 

Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006,

nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom