Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

LipoColl HA Hydro Serum Larens 30ml

NOVINKA

LipoColl HA Hydro Serum je súčasťou pokrokového programu určeného pre starostlivosť o pleť a v boji proti vráskam. Má okamžité účinky na zvyšovanie úrovne hydratácie pleti, viditeľne ju zahusťuje a hydratuje všetky jej vrstvy. Sérum obsahuje kolagén a kyselinu hyalurónovú v lipozomálnej forme. 

Výrobca: Larens
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: L053
Dostupnosť: na sklade
76 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Hlavná zložka, Liposomal Collagen Complex použitý v LipoColl HA Hydro Serum, je jedinečným, pretože účinkuje na 4 rôznych úrovniach - počnúc typom suroviny a končiac použitým nosičom, ktorý bol použitý s cieľom, aby komplex mohol účinne prenikať a pracovať v najhlbších vrstvách pokožky.

Sérum obsahuje kolagén a kyselinu hyalurónovú v lipozomálnej forme - kombináciu dvoch najsilnejších humektantov, ktoré sa vyskytujú v prírode vo forme, ktorá im umožňuje prenikať do najhlbších vrstiev pokožky. Sú použité v najvyšších možných koncentráciách, ktoré zaručujú rekordnú hydratáciu a zachovanie perfektných aplikačných vlastnostich prípravku.

 

 

Používanie prípravku zabezpečí vyrovnanie vrások a hydratáciu aj najhlbších vrstiev pokožky, prekvapivé pohodlie pri používaní efekt už po prvom použití prípravku. Pravidelné používanie produktu LipoColl HA Hydro Serum iniciuje dlhodobé procesy obnovy pokožky.

Prípravok zabezpečuje omladenie, hydro-revitalizáciu, pokožka znova získa rovnováhu, spevnenie, vyhladenie, pružnosť, nasýtenie kolagénom a kyselinou hyalurónovou, zhustenie kolagénovej mriežky a tiež schopnosť zadržiavať vodu. Efektom je mladší vzhľad, žiarivá, hladká a zvlhčená pokožka bez známok únavy a stresu.

Používanie LipoColl Hydro Serum Vám spríjemní vôňa zeleného čaju a bergamotu.

Prípravok je bezpečný aj pre alergickú a citlivú pokožku, nakoľko neobsahuje, ani pri výrobe nie sú používané dráždivé a toxické rozpúšťadlá, emulgátory, kondicionéry a konzervačné zložky. Preto ho môžete používať aj pre špeciálne ošetrenie pleti.

Ak sa vyhýbate kozmetike obsahujúcej: PEG, SLS, fenoxyetanol, parabény, nylon, PVP, hliník, tak LipoColl Hydro Serum bude pre vás ideálnym produktom.

Prínosy: 

  • Zhutnenie pokožky, nasýtenie kolagénovým proteínom a kyselinou hyalurónovou, stimulácia regeneračných procesov
  • výrazné vyhladenie pleti a redukcia vrások
  • okamžitý pocit liftingu
  • pri pravidelnom používaní získanie dlhodobého efektu liftingu
  • efekt ultrahydratácie zosilnený použitím lipozomálnej kyseliny hyalurónovej
  • hydro-revitalizácia všetkých vrstiev pokožky
  • spevnenie pokožky

Aktívne zložky:

Liposomal Collagen Complex

Inovatívne spojenie prírodného rybieho kolagénu, peptidov, aminokyselín, dekorínov, lumikánov a histónov uzavretý v lipozomálnom puzdre – nosiči. Lipozomálny nosič zaručuje, prienik do hlbších vrstiev kože, kde dochádza k procesom dvojitého pôsobenia kolagénových proteínov: vyplňovanie a rekonštrukcia už poškodených kožných štruktúr a začína proces vytvárania nového kolagénu. Proteíny rybieho kolagénu regenerujú, spevňujú, vyhladzujú vrásky a mobilizujú HSP proteíny k ochrannej bunkovej reakcii. Zosvetľujú, vyrovnávajú farebný tón a vybieľujú pigmentové škvrny.

Lipozomálna kyselina hyalurónová

Komplex obsahuje dva typy kyseliny hyalurónovej: 

- nízkomolekulárnu, uzavretú v nosiči, ktorá sa dostane do hlbších vrstiev kože,

- a vysokomolekulárnu, predstavujúcu membránový povlak nosiča, ktorý vytvára okluzívnu vrstvu na povrchu pokožky.

Lipozomálna kyselina hyalurónová znižuje transepidermálnu stratu vody. Spevňuje,  intenzívne a dlhodobo hydratuje pleť, zjemňuje pokožku a viditeľne zlepšuje jej elasticitu. Posilňuje lipidovú bariéru a má ukľudňujúce účinky potvrdené viacerými dermatologickými testami.

Xanátová guma

Je prírodný emulgátor a zahusťovadlo. Poskytuje prípravku správnu viskozitu a vhodnú formu pre aplikáciu.

INCI: Aqua, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Pentylene Glycol, Phosphatidylcholine, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Polyglyceryl-4 Caprylate, Sodium Lauroyl Glutamate, Diglycerin, Decyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum

Spôsoby používania:

LipoColl HA Hydro Serum používame ráno, alebo večer. Nanesieme malé množstvo séra na vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu. V prvej fáze používania - používajte každý deň. Až budete mať pocit, že pokožka je nasýtená zložkami prípravku, používajte podľa potreby. Sérum používajte samostatne,  alebo pred aplikáciou ošetrujúceho či ochranného krému.

Sérum môžeme používať samostatne ako kompletný program starostlivosti o pleť alebo pred nanesením obľúbeného krému.

Prípravok LipoColl Hydro Serum získal Zlatý pohár 2022, ocenenie získavajú jedinečné a inovatívne produkty vystavené počas veľtrhu FOR BEAUTY v Prahe.

Ak chceš nakupovať výrobok priamo od výrobcu