Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Blue Diamond Spectrum - omladzovacie ampulky 9x2ml

TOP

Každá sada Blue Diamond Spectrum obsahuje 9 ampúl: 2 sa používajú ako enzymatický peeling, ktorý pripraví pokožku na príjem prísad séra a 7 je určených pre následnú starostlivosť. Týmto spôsobom pokožka prechádza dvojstupňovou, intenzívnou a vysoko účinnou revitalizáciou a regeneráciou aj veľmi hlbokých vrstiev a fibroblastov. To umožňuje patentovaná technológia vysokoúčinných penetračných promótorov, ktoré krátko odizolujú lipidovú bariéru epidermy a tak umožnia účinným látkam preniknúť hlboko do pokožky. Účinok ampuliek Blue Diamond Spectrum je viditeľný okamžite po aplikácii a účinok je viditeľný aj počas nasledujúcich týždňov. Silné omladzujúce účinky.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K105
Dostupnosť: na sklade
35 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Ampulky Blue Diamond Spectrum sú 3. produktom z inovatívnej kozmetickej línie Colway, ktorá nesie symbol vzácneho modrého diamantu. Línia Blue Diamond. Dokonale dopĺňajú pôsobenie týchto výrobkov a vďaka bohatému obsahu jedinečných  prísad sú pravdepodobne jedinými ampulkami na svete, ktoré pôsobia podobne ako výsledky plastických chirurgických zákrokov.

Účinok ampuliek Blue Diamond Spectrum je viditeľný okamžite po aplikácii a v nasledujúcich týždňoch je pokožka krajšia, zdravšia, svieža. Takto fungujú kozmetické celebrity vrátane GHK-Cu (tripeptid medi), s úžasne silnou bioaktivitou, ktorá je v ampulke 1000x vyššia ako v krvnej plazme.

Spolu s kinetinom (rastovým faktorom a aktivátorom DNA) a tymozínom beta4, ktorý aktivuje dospelé kmeňové bunky,  je jedným z najsilnejších antioxidantov, ktorý sa rovná superoxiddismutáze a lunasínu, ktorý využíva potenciál epigenetík.

GHK-Cu - tripeptid medi stimuluje proliferáciu kožných buniek, tvorbu kolagénu, zjazvenie, poškodenia a rekonštrukciu bariéry kožného proteínu.

"Zdvíhacie" vlastnosti poskytuje hexapeptid8, antibakteriálne účinky zabezpečuje laktoferin a upokujenie zabezpečujú mexické klásky (Agastache mexicana).

BeauPlex VH (vitamínový komplex) a náš vynikajúci transdermálny kolagén spolu s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou (HMW HA) pomáhajú dosiahnuť absolútny komfort plný krásy, zdravia a odolnosti pokožky.

Účinky omladzovacích ampuliek:

 • exfoliačné na odumreté bunky
 • stimulácia poliferácie dospelých kmeňových buniek kože
 • zjemnenie jaziev
 • stimulácia tvorby kolagénu a prekrvenie
 • zdroj antioxidantov
 • upokojujúce na neurogénny stres
 • "zdvíhacie" účinky
 • spevňujúce účinky
 • prestavba lipidovej bariéry pokožky
 • silná a dlhotrvajúca hydratácia

 

Ampulky Blue Diamond

Výhody používania ampuliek Blue Diamond:

 

 • účinný peeling a sérum v jednom produkte
 • dosiahnutie efektu "zdvihnutia pokožky" bez chirurgického zákroku
 • stimulácia prirodzeného regeneračného potenciálu pokožky a obnovenie jej správnej biologickej rovnováhy
 • jednoduchý tekutý prípravok bez zápachu, vďaka ktorému majú ampulky veľa možností aplikácií a môžu sa aplikovať priamo na pokožku, alebo použiť ako doplnok kozmetiky
 • dodávanie biozložiek do najhĺbších vrstiev pokožky vďaka promótorom vstrebávania

 

Čo môžete očakávať:

ihneď po zákroku: pokožka je hladká, dokonale osviežená, hydratovaná a vyživená, tiež príjemne napnutá

progresívne zlepšenie vzhľadu v dňoch po aplikácii ampuliek v dôsledku transdermálnej stimulácie biopotenciálu kožných kmeňových buniek na revitalizáciu a regeneráciu tohto tkaniva

zvýšenie pevnosti a napnutosti v dôsledku stimulácie produkcie kolagénu a elastínu

vyhladenie vrások

Najdôležitejšie aktívne látky:

2 prípravné ampulky (enzymatický peeling): papaín, subtilizín

7 ampuliek pre ošetrenie: GHK-Cu, laktoferín, hexapeptid-8, lunasín, kinetín, tymozínbeta4, mexický klások, BeauPlex VH (vitamínový komplex), rybí kolagén Colway, kyselina makromolekulárna hyalurónová (HMW HA), extrakt zo svetlíka

Pre koho sú ampulky určené:

Pre dospelých, pre všetky typy pleti. Aplikuje sa priamo na pokožku alebo na obohatenie kozmetiky ako prísada. Obzvlášť sa odporúča na starostlivosť o tvár, krk a dekolt zrelej pokožky, ktorá si vyžaduje okamžitú revitalizáciu, regeneráciu a vyhladenie

 

Návod na používanie:

pokožku dôkladne odlíčte a očistite od nečistôt. Ampulku pre otvorením dôkladne pretrepte a otvorte pomocou špeciálneho ističa ampulky v balení. Čistou rukou rozotrite obsah ampulky na pokožku a jemne masírujte. Počas prvých 2 dní použite ampulku s enzymatickým peelingom (2 ks v balení). Nechajte pôsobiť niekoľko minút. Dôkladne umyte vlažnou vodou a jemne osušte tvár uterákom. Naneste ošetrovací krém.

Počas ďalších 7 dní naneste obsah ošetrovacích ampuliek (7 ksv balení). Potom naneste ošetrujúci krém.

 

Tri kroky ku zdravej pokožke

 


 
 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom