Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Xshot - energetický nápoj z prírody 10x60ml

Energetický nápoj z čisto prírodných zdrojov. Obsahuje kombináciu vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov, ktoré boli vybrané tak, aby prispievali k zníženiu pocitu únavy, vyčerpania a zároveň aby podporovali správny energetický metabolizmus (vitamin B12). Kompoziciu tvorí až 16 zložiek podporujúcich prirodzené mechanizmy tvorby energie.

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K093
Dostupnosť: v sklade dodávateľa
35 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

"Energeťák" z čisto prírodných zdrojov. Kombináciu vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov, ktoré boli vybrané tak, aby prispievali k zníženiu pocitu únavy, vyčerpania a zároveň aby podporovali správny energetický metabolizmus (vitamin B12). Kompoziciu tvorí až 16 zložiek podporujúcich prirodzené mechanizmy tvorby energie.

Komu je Xshot odporúčaný?

  • Každému, kto potrebuje dávku energie
  • Osobám, ktoré vedú aktívny životný štýl, veľa športujú a strážia si svoju telesnú hmotnosť
  • Osobám, ktoré pravidelne trénujú v posilovniach – ako alternativu k syntetickým shotom s glukózou
  • Osobám, ktoré absolvujú časté služobné cesty automobilom a trávia za volantom dlhé hodiny
  • Osobám pracujúcim alebo študujúcim, ktorí potrebujú extra dávku energie a max. sústredenie

ZLOŽENIE:

Ženšen je užitočný v stresových situáciach, kedy nám chýba energia a pozitívna životná sila.

Maca 

Moruša čierna  prispieva k pocitu fyzickej pohody, pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi. 

List Damiana prispieva k zachovávaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, podporuje duševnú aktivitu a prispieva k zníženiu chuti k jedlu.

Guarana pomáha udržovať duševnú spôsobilosť, kofein, ktorý obsahuje umožňuje zvýšiť bdelosť (merané ako rýchlosť reakčnej doby), uľahčuje boj s nadváhou.

Verbena prispieva k správnej funkcii zažívacieho traktu.

Zázvor Podporuje imunitný systém, ovplyvňuje vitalitu organizmu.

Vitamín B6 podieľa sa na správnej syntéze cysteinu a červených krviniek. Podporuje správnu funkciu imunitného a nervového systému, pomáha udržiavať normálny energetický metabolizmus.

Vitamín B12 pomáha udržiavať správne psychologické funkcie, prispieva k udržiavaniu správneho energetického metabolizmu a tiež znižuje pocity únavy a vyčerpania, podporuje správne funkcie imunitného systému.

Vitamín B1 prispieva k udržiavaniu správneho energetického metabolizmu, podporuje správnu funkciu nervového systému a psychologických funkcií.

Vitamín B2 pomáha udržiavať správny stav červených krviniek a zdravú kožu. Prispieva k udržiavaniu normálnej úrovne videnia, chráni bunky pred oxidačným stresom.

Kyselina listová podporuje správnu krvotvorbu, správny metabolizmus homocysteinu, pomáha udržiavať správne psychologické funkcie, prispieva k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania, podieľa sa na procese delenia buniek.

Kyselina pantothenová pomáha udržiavať duševnú spôsobilosť na správnej úrovni, prispieva k udržiavaniu normálneho energetického metabolizmu.

Zinok podieľa sa na procese delenia buniek a normálnej syntéze bielkovín, pomáha udržiavať normálny metabolizmus sacharidov, prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu makroživín.

Horčík prispieva k udržiavaniu normálneho energetického metabolizmu, pomáha k správnemu fungovaniu svalov, vrátane svalu srdečného, znižuje pocit únavy a vyčerpania, pomáha udržiavať správne psychologické funkcie, podporuje správnu syntézu proteínov, podieľa sa na procese delenia buniek.

Kofein

Doporučená denná spotreba:

Doporučená denná porcia: – 1 Xshot. Užiť s jedlom. Pred použitím pretrepať.

Produkt obsahuje 200 mg kofeinu v 1 fľaštičke (jednotkovom balení).

Osoby s vysokým tlakom by mali konzumáciu produktu konzultovať so svojim lekárom.

Doplnok stravy nie je možné používať ako náhradu pestrej stravy.

 

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom