Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       Na vrásky s úsmevom

Prírodný vitamín C s kolagénom 30 sáčkov

NEPREHLIADNITE

Bioorganocký Vitamín C, jeden z najdôležitejších vitamínov na podporu tvorby kolagénu. Vyskytuje sa v bioflavonoidných komplexoch vytvorených prírodou. Telo ho vstrebáva rovnako ako ten, ktorý získava z potravy. Doplňovanie stravy vysoko vstrebateľným kolagénom pomáha udržiavať normálnu štruktúru a pružnosť pokožky, správny stav svalov, kĺbov, šliach, ciev, vlasov a nechtov. Skvelá kombinácia, 1200 mg  vitamínu C a 1000 mg kolagénu. Užíva sa 1/2 sáčka denne (dávka na 60 dní)

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K038
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie 5-8 dní
49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 

Ak chceš mať dobrú kondíciu kolagénu, mať dobrú vitalitu  a zachovávať si mladosť, pamätaj, že bez dostatku vitamínu C to nejde...

Vitamín C je totiž najdôležitejší vitamín a antioxidant, ktorý prijímame vo výžive. Má obrovský význam pri procese vzniku kolagénu – bielkoviny mladosti a hlavnej zložky spojivového tkaniva. Človek je jedným  z mála  cicavcov, ktorého organizmus v pečeni nevytvára vitamín C, čiže sa netvorí zásoba. Vitamín C je dôležitý proti nepriaznivým civilizačným vplyvom, ktorým sme denne vystavení.

Často jedinou, či hlavnou zložkou väčšiny  výrobkov distribuovaných vo svete ako vitamín C, je kyselina ascorbová E300. Býva najčastejšie vyrábaná syntézou z kukuričnej dextrózy. Syntetický vitamín je v ľudskom  organizme pomerne slabo vstrebávaný.

 

Doplnok dodáva organizmu vitamín C prírodného pôvodu, ktorý prispieva:

•    k riadnemu fungovaniu imunitného systému

•    k tvorbe kolagénu, čím stimuluje kolagenogenézu, aby bolo zaistené správne fungovanie kapilár, kože, ďasien a zubov, ako tiež kostí a chrupaviek

•    k udržaniu správneho energetického metabolizmu

•    k správnej funkcii nervového systému

•    k udržiavaniu normálnych psychologických funkcií

•    k ochrane buniek pred oxidačným stresom

•    k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania

•    k urýchleniu rekonvalescencie, urýchleniu procesov hojenia (zlomenín, pooperačných rán)

•    synergia vitamínu C a kolagénu

Vitamín C s kolagénom
 

Aktívne látky:

Šípová ruža - Rosa canina

v  plodoch šípovej ruže je možné identifikovať viac ako 130 organických zlúčenín. Odrody Rosa canina, ktoré boli vyšľachtené v Poľsku, patria medzi rekordmanov z hľadiska obsahu dobre biologicky dostupného vitamínu C získaného z prírody. Sú tiež bohaté na karotenoidy (okrem iného beta-karotén, lykopén, xantofyly) a flavonoidy (astragalin, isokvercetin a tilirozid a proanthocyanidiny). Obsahujú vitamíny B1, B2, B3, (PP), A, E a K. Plody šípkovej  ruže sú tiež zdrojom minerálnych látok, a to ako makroprvkov - vrátane fosforu, draslíka, vápnika, horčíka, tak i stopových prvkov - železa, medi, mangánu a zinku.

Polyfenoly obsiahnuté v šípkovej ruži vykazujú antioxidačné pôsobenie priamou reakciou s voľnými radikálmi a tým, že oslabujú alebo posilujú pôsobenie enzýmov.

Prokolagén

ktorý sa nachádza v tomto doplnku stravy je charakteristický najvyššou biologickou aktivitou a straviteľnosťou aminokyselín, z ktorých je zložený. Je získavaný metódou, ktorá je chránená patentom. Nutnosť suplementácie organizmu kolagénom sa začína prejavovať približne od 26. roku života. Pravidelné doplňovanie kolagénu spomaľuje procesy starnutia tkanív, ktoré spôsobujú početné starosti ako: vlasy strácajú lesk a stávajú sa krehké, koža stráca svoju pružnosť a pevnosť, objavujú sa bolesti kĺbov a chrbta.

 Spôsob užívania a odporúčaná denná porcia:

Doporučená denná dávka: Užívajte 1/2  sáčka denne ( asi 1 čajová zarovnaná lyžička) v dobe najviac vzdialenej od jedla obsahujúceho ovocie, zeleninu alebo iné zdroje prírodného vitamínu C. Prípravok rozpustite v pohári vody.

Upozornenie:  Preparát je určený pre dospelé osoby. Neprekračujte doporučenú dávku v priebehu dňa. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zo zložiek. Nepoužívajte doplnok stravy po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Dátum minimálnej trvanlivosti je uvedený na bočnej strane obalu. Neodporúča sa osobám, ktoré majú predispozíciu k tvorbe ľadvinových kameňov alebo majú ľadvinové kamene.

Doplnok stravy nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote v pôvodnom uzavretom obale. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obal


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom